Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Eladó tárgy

_Boriska_
Létrehozva: 2016. augusztus 25. 23:02

Az lenne a hatalmas problémám, hogy a facebookon vannak hirdetési csoportok, ahol szerepel az eladó tárgy kitöltésének lehetősége, ami nekem nem megy. Azt írja, hogy töltsem ki a cím, ár részt. Megteszem, meg persze szöveget is írok, de a küldés gomb nem akar működni, mármint nem élesedik be, és ha nyomogatni próbálgatom, akkor ott a szöveg, hogy töltsem ki azt, amit már kitöltöttem. Azt sem értem, hogy ha nézem mások hirdetéseit, akkor hogyan tudják az ár helyére azt írni, hogy ingyenes, amikor nekem csak számokat enged, meg eleve rögtön megjelenik a Ft, ahogy ütöm be a számot.


Valaki? Nem tudom, hogy valami beállításon kellene változtatnom?


Köszi a választ.


 

  1. 2016. augusztus 26. 22:412.

    Tedd fel egy hirdetesi oldalra es azt osszad meg az ismeroseiddel!

    előzmény:
    _Boriska_ (1)
    2016-08-25  23:02

Címlap

top