Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Segítség Samsung mobilhoz

mircsina
Létrehozva: 2015. november 28. 16:47

Sziasztok!


Tegnap vettünk ajándékba egy Samsung Galaxy SIII Neo mobilt. A telefon kb. 1 másodpercig megy át alvó üzemmódba, utána feljön ezt a telefont reklámozó reklám, olyan mint egy képernyő védő, de az nincs is beállítva rajta. 


Beszéltem a Samsung ügyfélszolgálattal, ha fel tudnék menni a netre, letölteném a Play áruházból a Smart Tutort, akkor bele tudnának nézni internet kapcsolat által a telefonomba és orvosolni tudnák a problémát.


Az a baj, hogy nem tudok belépni vele a netre így sem letölteni, sem a hétfőre megbeszélt időben élni a felajánlott segítséggel.


Az lenne a kérdésem, hogy ez normális dolog, hogy ilyen reklám legyen az új mobilon, vagy ez annak a következménye, hogy ez volt az utolsó db belőle, ez volt kiállítva. Ha holnap visszamennék az áruházba, kérhetem-e, hogy szedjék ki belőle, hisz ez nem jár együtt egy új telefonnal. Köszi, ha válaszoltok!

  1. 2015. december 1. 05:486.

    Szuper, örülök, hogy megoldódott!

    előzmény:
    mircsina (5)
    2015-11-30  19:38
  2. 2015. november 30. 19:385.

    Köszi, hogy írtál. Szerencsére ma délben megoldódott a probléma. Garanciális időn belül van egy prémium távkezelésük. Szombat este megkerestem őket, időpontot kaptam mára, hogy a technikusuk megkeres, hívott is, egy programot letöltöttem és ezután a neten bele tudott nézni a készülékbe, kitörölte a reklámot /az áruházban tették bele, egy kód kellett a kitörléshez/, minden OK. lett!

    előzmény:
    Kristine (4)
    2015-11-29  11:19
  3. 2015. november 29. 11:194.

    elvileg ma is nyitva van a bolt, advent idejére feloldották a vasárnapi kötelező zárvatartást, én visszamennék, és amit ez előző írt, ha nem tudja helyben megoldani az IT-s, akkor adjanak másik készüléket vagy a pénzt vissza.

    előzmény:
    mircsina (3)
    2015-11-28  17:51
  4. 2015. november 28. 17:513.

    Köszi a választ. Visszamegyek az áruházba, mert ahogy kell, inaktívan elsötétül a képernyője, kirakja a szem ikont, elsötétül aztán rögtön előjön ez mozgó, váltakozó képű mobil reklám és teljes színpompával világít állandóan a képernyő.

    előzmény:
    Basszkulcs (2)
    2015-11-28  17:26
  5. 2015. november 28. 17:262.

    MINDENKÉPPEN használd ki a 3 napos garanciát, ha nem tudja vmi "kocka" helyben megoldani, inkább állj el a vásárlástól (mint hogy belemenj egy esetleg hosszadalmas és parttalan ügyintézésbe - telefonod meg közben nem lesz...)!

    előzmény:
    mircsina (1)
    2015-11-28  16:47

Címlap

top