Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

4000 karakter

Vorenus
Létrehozva: 2015. október 1. 18:30

Vajon lehet 4000 karakterben élvezhető történetet írni? Akinek kedve van, aki kihívást lát ebben, itt megpróbálhatja.


Lehet kitalált vagy igaz történet, csupán egy követelmény van: Minél többen végigolvassák! :-)


(Minden ötven történet legjobbja jutalomban részesül! A legjobbat az általam kiválasztott háromból az olvasók szavazzák meg.) :-)

  1. 2015. október 1. 20:216.

    Ha nem bánjátok, egyben válaszolok.


    Nem vagyok ötletszegény, csak beleolvastam néhány "ígéretes" topikba, és egyik sem kötötte le a figyelmemet. Eljátszottam a gondolattal és megidéztem egy képet, ahol a végtelen viták és veszekedések özönének csendesebb sodrán magányosan ringatózó csónak sziluettje sejlik. E törékeny, békés csónakot próbáltam idevarázsolni és bár tudom, hogy a tömegeket az ár magával ragadja, egy kis remény azért él. Bárhogy legyen, veszíteni valóm nincsen.


    Tudom, hogy egy fórumnak a beszélgetés a lényege, de a történetek írása az eszmecserét nem zárja ki. Sőt! Akár még generálhatja is!

  2. Torolt_felhasznalo_888009
    Torolt_felhasznalo_888009
    2015. október 1. 19:315.

    Továbbmegyek: ez a fórum aranykorában sem produkált 50*4000 karaktert, mert nem ez a lényege!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (4)
    2015-10-01  19:28
  3. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 1. 19:284.

    Ez a jatek minden magyar forumon letezik : 3 szó= 1 mondat


    Megtudhatnam, mire kell a 4000 szot tartalmazo "fogalmazas" ?
    Otletszegeny  vagy es/de  valakik  jo otlete segitene penzt keresni...?


    Rajtam kivul senki sem fog ide benezni : ez a Forum meghalt.

    előzmény:
    Vorenus (3)
    2015-10-01  19:18
  4. 2015. október 1. 19:183.

    A 4000 karakter bizony nem véletlen! 


    Nagyon jók az idézett szövegeid! Ha ez (a korábbi topikomhoz hasonlón) nem megy, megpróbálkozom az egymondatos sztorikkal. Hátha az jobban megmozgatja a fantáziákat. Kedvcsinálónak ezek a mondatok kiválóak lesznek! 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (2)
    2015-10-01  18:52
  5. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 1. 18:522.

    Jeeeee! 
    Pont a 4000 karakteren feluli hozzaszolasokat nem veszi be az nlcafe szövegszerkesztoje... Veletlen a feladat, ugye?


    Volt itt egyszer Ludas Matyi.... egy mondatban is tudott elvezheto szoveget irni..pl


    Az inkognitóban nőgyűlölő nőgyógyászt váratlanul megszállhatta valami humanitárius szellemiség, amikor a visszavonult életet élő, szolíd vénkisasszony vizsgálata során gyengéden átküzdötte magát a több évtizedes pókhálórétegen, majd  sokat megélt, legendás ujjával új utat mutatott egy élvezetesebb, szebb jövő felé, s hozzá kéjesen kuruttyolt. 


     es ez is Ludas Matyitol van:


    A hatvanas éveinek és egy intenzív fogyókúrának elején  járó, heveny csípőficamtól buja csípőmozgású hajadon, Bernáthegyi Bernadett, szemérmetlenül bibircsókos ajkát szemérmesen megnyalva jelentkezett, hogy ő szívesen feláldozná magát a túszul ejtett turistacsoportból, ha már azoknak a bajkeverő, huncut emberrablóknak ennyire halaszthatatlan erőszakolhatnékjuk támadt.

    s izelitul egy "politikai" hozzaszolasa ugyanannak a regnemlatott nicknek , igazi kis eletkep :
    Csíkokban nyúzza le a bőrt a hátamről az APEH, mióta go (táblás) játékra, piára, cigire, nőkre költöttem minden pénzem, a többit meg elherdáltam, ezért azt hiszem, inkább elmegyek én is jól kereső, rosszul adózó bodzaszedőnek!


     


     


     

    előzmény:
    Vorenus (1)
    2015-10-01  18:30

Címlap

top