Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elmesélem nektek

Vorenus
Létrehozva: 2015. szeptember 29. 23:29

Van egy jó történeted? Megosztanád velünk?


Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, már csak írnod kell. Legyen ez egy olyan hely, ahol érdekes, izgalmas, tanulságos, humoros, vagy csak egyszerűen kikívánkozó történetek mesélhetünk és olvashatunk.


Egy történet erejéig váljunk igazi írókká, olvasóként pedig legyünk bizalomra méltóak, ne éljünk vissza a mesélő őszinteségével!


A jelige legyen a téma címe: "Az én történetem", vagyis igaz, velünk megesett sztori!


Szeretettel várok mindenkit, és ha életképes lesz a topik, én is mesélek! 


(A legjobb történeteket és a legjobb mesélőket jutalomban részesítem!) 

  1. 2015. szeptember 30. 21:085.

    Ez tényleg jó! Várjuk az újabb történeteket! :-)

    előzmény:
    Ugróegér (3)
    2015-09-30  15:09
  2. 2015. szeptember 30. 16:224.

    XD Ez jó.

    előzmény:
    Ugróegér (3)
    2015-09-30  15:09
  3. 2015. szeptember 30. 15:093.

    Sziasztok!


     


    Tinikoromban történt egyszer, hogy a 70-es buszon rágógumizva utaztam és sikerült egy óriásit pukkantanom a rágólufival. Még én is csodálkoztam rajta, akkora volt. A buszsofőr megállította a buszt, mert nem tudta, mi történt és megnézte az összes kereket. Én sunyin lapítottam és röhögtem magamban, mint állat.


    Ennyi a történet, én sose felejtem el, és röhögök, ahányszor eszembe jut.

    előzmény:
    Vorenus (2)
    2015-09-29  23:38
  4. 2015. szeptember 29. 23:382.

    Bocsánat! A téma címe csak akart lenni "Az én történetem". Ezzel a címmel már indítottak topikot, így új címet kellett keresnem, a felvezetőben viszont figyelmetlenségből nem javítottam. 


    (Legyen ez az első sztori! Ennél csak jobb jöhet!) 

    előzmény:
    Vorenus (1)
    2015-09-29  23:29

Címlap

top