Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mogógép vízvédelmi rendsz?

piroska111
Létrehozva: 2015. július 3. 13:56

Sziasztok!


Mosógép vásárlásra készülök, nézegetem a gépeket, és soknál szerepel a leírásban, hogy: "Többszörös vízvédelmi rendszer". 


Vajon mit jelenthet ez? 


Csak annyit írnak róla, hogy "A Többszörös vízvédelmi rendszer a legbiztosabb módja, hogy megóvja mosógépét az esetleges vízkároktól."


Ebből számomra nem derül ki, hogy pontosan mitől véd ez a rendszer. Nekem olyan funkcióra lenne szükségem, mint az aquastop, ami megakadályozza, hogy meghibásodás esetén elárassza a víz a fürdőszobát. 


Itt viszont ugye azt írják, hogy a mosógépet óvja meg a vízkároktól... de hogyan???


köszi ha valaki tudja a megoldást :)


 


 

  1. 2015. július 5. 09:194.

    Ez azt (is) jelenti, a már leírtakon kívül, hogyha valamiért pl. mosás közben megszűnik a vízszolgáltatás, akkor a gép automatikusan leáll.

    előzmény:
    piroska111 (1)
    2015-07-03  13:56
  2. 2015. július 3. 22:543.

    Szerintem pongyola a fogalmazás. A termékleírásban csak az aquastop van feltüntetve. Az lehet esetleg többszörös biztosítású.

    előzmény:
    piroska111 (1)
    2015-07-03  13:56
  3. 2015. július 3. 22:492.

    Én se találtam a neten, meg kellene kérdezni a boltban vagy a szervizben.

    előzmény:
    piroska111 (1)
    2015-07-03  13:56

Címlap

top