Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogcsikorgato nyelvkoszoru

roccoma
Létrehozva: 2014. szeptember 29. 08:32

" Fogcsikorgató nyelvköszörű "- itt már nem a nyuszika viszi a prímet - aki szerényen csak reszelgette a körmét és hülyeségeket beszélt - itt már fogat csikorogtatva ,néha egetverő baromságokkal kell kielégíteni az itt egybegyűlteket.  Szabad a pálya - lássuk a macit- persze fogat csikorogtatva jöjjön és köszörülje a torkát , de ne brummogjon, énekeljen !


Diagnózis : " ha valakinek oldalt normálisan nőtt a foga, elől viszont a frontfogak nem érnek össze, nem támaszkodnak (lásd pókharapók), akkor addig próbál szorítani, amíg az érintkezés létre nem jön, ami persze lehetetlen "

  1. 2014. október 11. 03:244.

    Ah, csak csikorgatjuk a fogunkat-)


    Boritekoltam volna a Misinek a nagy forgalmat!


     

    előzmény:
    kysslina (3)
    2014-10-04  20:00
  2. 2014. október 4. 20:003.

    Nem pörgünk, nem pörgünk?? Na én sem, elájulok a fáradságtól

    előzmény:
    PG13 (2)
    2014-09-29  13:30
  3. 2014. szeptember 29. 13:302.

    Udv az orulet hatarararol. Csikorgatom. Harapok is. Az sem kizart, hogy keresztre feszitek valakit. Holnap este itt vagyok, csak meg kell elni. Ma surgos teendoim vannak. Kocsit vizsgaztatok, elviszem auctionra a legkisebb nyavalyast meg szerintem csinaltatok magamnak egy emlekmuvet valami ilyen felirattal: itt nyugszik egy ostoba tyuk aki belepusztult a kepmutatasba-)


    Na pa, sok szerencset a topikhoz Miska-)  

    előzmény:
    roccoma (1)
    2014-09-29  08:32

Címlap

top