Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Örökbe fogadsz 1 cicát?

Homelesskitten
Létrehozva: 2014. augusztus 27. 21:41

Sziasztok!


Ma délelőtt bedobtak a kertünkbe egy kölyökmacskát. Kékesszürke-fehér rövid szőrű. Nagyon kedves cicus, emberhez és kézhez szokott, játékos de nagyon csöndes, már szilárd táplálékot eszik. Imád ölben lenni és ott aludni :)


Itt sajnos nem maradhat ezért szeretném ha valaki örökbe fogadná.


Állatorvos nem látta!

  1. 2014. augusztus 31. 08:449.

    Azért volt olyan fura, mert biztosan nagyon éhes volt és talán kicsit ki is volt száradva..((( Egyszer felkaptam egy pici cicát az utcán, aki fejvesztve, utolsó energiájával menekült egy nagy kóbor kandúr elől. Itthon evett pár falatot, aztán elaludt---24 órára! Rájöttem, hogy nem éli túl, ha nem iszik, de nem tudtam felkelteni. Így 2 óránként fecskendővel adtam neki vizet és tejet felváltva. Alva itta szegény, úgy, hogy tartottam a fejét... Aztán egy nap múlva felébredt és helyből ugrott fel az asztalra!..)))

    előzmény:
    Homelesskitten (8)
    2014-08-30  22:16
  2. 2014. augusztus 30. 22:168.

    Először olyan furának tűnt, úgy értem nem volt benne olyan sok energia, és a szeménél picit kilátszott az az átlászó hártya egy kicsit. De eltelt pár nap, naponta négyszer eszik, a tegnapot szinte teljesen átaludta, és már nem látszik neki a szeménél a hártya + alig lehet lelőni, mindenkire "rátámad" és mindent felfedez, nagyon vicces.


    Ha csak a kezünkbe kapjuk egyből elkezd dorombolni. De hangot még nem adott ki egyszer sem. Amikor kakilnia kellett, akkor képzeljétek jelzett nekem és csak tátogott hang nélkkül. Ja, és nem is karmol amikor játszik és bármit meg lehet vele csinálni, pl a hátán fekve ölbe venni mint egy pólyás babát.

  3. 2014. augusztus 30. 21:257.

    Gyönyörű  Remélem,mégis megtartjátok,szép,nagy szürke kandúr lesz belőle.


    Egészségesnek látszik:tiszta szemek,orr,hatalmas bajusz  remélem,"beszeretteti" magát a családba.

    előzmény:
    Homelesskitten (5)
    2014-08-30  20:30
  4. 2014. augusztus 30. 21:076.

    Nagyon szép kis zokniska.Egyébként általában így kezdődik..))) Remélem kiscic marad nálatok és anyukádék nagyon fogják szeretni, hiszen annyira szeretnivaló, az látszik. El kéne dokihoz vinni, ő majd ad be neki féreghajtót is. (ha még nem csináltatok ilyen tablettabeadást cicának, jobb ha dokira bízzátok, nála mindegyik engedelmesen lenyeli..))) Meg megmondja, mikor kell oltást kapnia.


    Macska egyébként is jó, ha van egy házban. Ha nem is egerészik, de ezt az egerek és egyéb rondaságok nem tudják..)))

    előzmény:
    Homelesskitten (5)
    2014-08-30  20:30
  5. 2014. augusztus 30. 20:305.

    Itt a kép róla, de most nem tudom, hogy mi lesz vele. :/ Eleinte úgy tűnt, hogy nem engedik meg a szüleim, de most egyre többet engednek meg neki, már elfoglalta az egész házat a cica. És azt mondta anyám, hogy bolhaírtó is lesz véve neki. Szóval most nagyon bizonytalan a helyzet.


    Itt van kép rólla


    http://kepfeltoltes.hu/140829/K_p_2348946_www.kepfeltolt es.hu_.jpg


     


     


     

  6. 2014. augusztus 27. 23:304.

    Budapest. Fénykép majd jön.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3)
    2014-08-27  22:29
  7. 2014. augusztus 27. 22:293.

    Fénykép és vmi hozzávetőleges cím sokat segíthet;-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (2)
    2014-08-27  22:10
  8. 2014. augusztus 27. 22:102.

    Fiú, és kutyákkal kijön.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top