Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerelmi sokszög

misandjuhara
Létrehozva: 2014. augusztus 18. 15:33
2014. június 18. Az elmúlt 22 hónap egyik legiszonyatosabb napja. De az elején kezdem.

2012. október 30. este 9 óra. Az előadásnak vége. A férfi megszólított, felajánlotta, hogy hazavisz, hisz úgyis arra megy...


Így kezdődött egy csodálatos szerelem. Minden olyan gyorsan történt. Maga volt a csoda. Még soha nem szerettem így senkit. Igen, ez az a szerelem, ami egyszer jön el egy nő életében. Az első perctől érzed, hogy Ő számodra az igazi. Megérkeztem, megtaláltam - noha nem is kerestem - azt a férfit, aki a mindenem lett. Akiért érdemes volt annyi mindent elviselni és nem feladni. Akivel minden olyan egyszerű és gyönyörű és boldog és magától értetődő. Amikor szeretsz és viszontszeretnek. Összetalálkoztam hát ezzel a férfival és elindultunk együtt egy boldog jövő felé. Azt hittem, ilyen érzés nem létezik. A szívemben nem volt más, csak szerelem. Most sincs más...


Persze azért az élet állított elénk akadályokat. Ott volt például a társ, aki már nem társ, de jelen van az életében. Csak annyit mondott, ez egy új élet kezdete számára, otthon már nem várja semmi...ennyit árult el és én nem kérdeztem. Gyönyörű percek, órák, napok jöttek el az életemben. Nem tudtunk 24 órában együtt lenni, de hálás voltam a sorsnak, hogy adta nekem Őt, ott voltak a terveink, hogy majd mindenből több lesz, csak legyünk türelmesek. Az együtt töltött idő, még ha nem is volt sok, de annyira intenzív és egekbe emelő volt, hogy segített akkor, mikor nem volt velem. Hiányzott, persze, de ott volt a telefon, az email, havonta 400 sms...


Boldog voltam. Összertartoztunk. 


Aztán jött egy újabb 'akadály', a Kedvesem munkanélküli lett. Nyomasztotta, kereste a lehetőséget, én csak egyet tehettem, támogattam, szerettem, erőt adtam neki, biztosítottam arról, hogy mindig, minden körülmények között itt vagyok és örökké fogom szeretni. Őszinte voltam, türelmes, hűséges, mert szerelem volt a szívemben. Volt? Most is itt van, legbelül, örökre...


Továbbra is viszonozta az érzéseim, bár néha éreztem a gondterheltséget a hangjában, de mindig igyekezett ő is csak a jó dolgokat hozni a találkozásainkra.


2014. június 18. kaptam egy emailt Tőle, hogy nyomtassam ki. Az új munkával kapcsolatos táblázatok voltak benne...és valami más. Sok-sok üzenetrészlet, amely gyönyörű, csodálatos szavakat tartalmazott, amelyeket én szoktam kapni, de a címzett nem én voltam! Azt hiszem, akkor nem kaptam levegőt sem, hisz a levelezés 3 hónapra nyúlt vissza. De hisz még ma reggel is én voltam a Napsugár, a Kedves, a Szerelmem...


Összetörten álltam ott. Jött, átölelt és nem tudott magyarázatot adni. Azt mondtam, megbocsájtok, mert annyira szeretem Őt. Elnyomtam magamban mindent, lapoztam, annyira kellett nekem Ő, hogy belementem abba, hogy nem kérdezek, nem szabok feltételeket, jöjjön és szeressen, hagyja, hogy szeressem.


4 napja szakított, mert nem tudja ezt tovább megtenni velem. Csakhogy én szeretem... 
  1. 2014. augusztus 21. 16:3118.

    Hahó misandjuhara!


    Lehet, h illetlenség, de aggódom érted... Olyan szomorú hozzászólásaid voltak...


    Remélem, jól vagy, vagy sírsz valahol és épülgetsz a bánatodból...


    Jó lenne, ha visszajeleznél, h mizu...


     


    Szia 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  2. 2014. augusztus 20. 01:3117.
    Szia misandjuhara :-)
    Szerintem senki sem tudja, mi az oka annak, ha szeret valakit. Megértem, ha nem tudsz egyszerűen túllépni a fájdalmadon, és álmodozol a csajos bosszúról. Láttam a filmet, és azt gondolom, nem lehet megvalósítani. A filmbéli fickót igazából nem érintette semmi sem érzékenyen az anyagi kifosztásán kívül... Hááát.. Nem tudom, hogy neked erre lenne-e szükséged... Jól bosszút állni rajta, és faképnél hagyni... Szerintem te szeretnéd ezt a gazfickót... 
    Megaztán... tapasztalatom szerint nem lehet összefogni a nőtársakkal... 
    Egyszer a férjemmel kikezdett egy tanítónő... A férjemnek is tetszett, hogy tetszik másnak is... Akkor már 12 éve voltunk házasok, húsz éve éltünk együtt.. Szóval gondoltam, ha tetszik a férjemnek az a kis nő, hát akkor nem lehet akármilyen... Igyekeztem barátkozni vele, meghívtam ebédre, kirándulni, stb... Szerettem volna hozzákapcsolni a családhoz... De annak csak a férjem kellett volna... Ígyhát szétváltak útjaink, és eltűnt az életünkből, pedig én mindent megtettem, hogy ő is élvezhesse mindazt a szerelmet, szeretetet amit a férjem nyújtani tud... 
    Hát sajnos egyes nők elég önzők tudnak lenni.. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (10)
    2014-08-19  20:38
  3. 2014. augusztus 19. 23:0516.

    A cim sokszog, de te eddig csak egy masik norol irtal. Na, hanyan vannak hata csajai?


    Csak nem, a szerelmes szavakat a netrol toltotte le? Gondolhattam volna, igazi ferfiember nem duruzsol igy, hanem normalisan viselkedik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33
  4. 2014. augusztus 19. 23:0215.
    Szerintem nincs semmi ertelme semmilyen formaban foglalkozni ezzel az urgevel,egy utolso szelhamos gazember. Hogy te egy ilyen alakot szeretnel, ketlem. Inkabb nem akarnad veszni hagyni az almaidat, amik mar ugyis odavesztek. Ha lenne alkalad valemilyen formaban megleckeztetni a pasit. De nem hiszem, hogy van, hat hagyni kell a francba. Foglalkozz inkabb ertelmes dolgokkal. Hogy meg most is visszamennel hozza? Jozanodj mar ki, hiszen nem kellesz neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (10)
    2014-08-19  20:38
  5. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. augusztus 19. 22:3914.
    .és valami más. Sok-sok üzenetrészlet, amely gyönyörű, csodálatos szavakat tartalmazott, amelyeket én szoktam kapni, de a címzett nem én voltam!
    ez milyen idoszakokbol valo, mert volt am a Facebookon egy igencsak nagyszabasu700 ezer usert erinto kulvilag elott titokban tartott kiserlet 
    http: Fury at 'creepy' Facebook experiment to manipulate users' emotions
    http://article.wn.com/view/2014/06/30/Fury_at_creepy_Facebo ok_experiment_to_manipulate_users_emoti/
    http://www.fiskelab.org/publications/
    Mot megoszlanak a velemenyek hogy ez etikus volt-e vagy sem, de szep osszmunka voltDid Facebook and PNAS violate human research protections in an unethical experiment?
    http://www.sciencebasedmedicine.org/did-facebook-and-pnas-v iolate-human-research-protections-in-an-unethical-experiment /



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33
  6. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. augusztus 19. 22:2913.
    tulajdonképpen jó lenne találkozni azokkal a nőkkel, akikkel 'egy hajóban eveztünk'. Szerintetek?
    en erre nem ereznek kesztetest talan azert sem , mert ismerem a befolyas/befolyasolhatosag modszereit nemileg 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (10)
    2014-08-19  20:38
  7. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. augusztus 19. 22:2712.
    Folytatasos regenyt irsz ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (11)
    2014-08-19  20:54
  8. 2014. augusztus 19. 20:5411.
    Az ő érzései? nagyon szeretett...
    És igen, szerelmesek voltunk egymásba.
    Játék volt csupán? Átverés? Nem hiszem. 
    Az új partner cégtulajdonos, luxuslakásban él, jövedelme kielégítő. Tud a párhuzamos kapcsolatról...
    Arról biztos nem, hogy mi az elmúlt két hónapban is folytattuk..
    Talán világosítsam fel? Mert úgy tűnik, ő is megbocsájtott!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (2)
    2014-08-18  16:24
  9. 2014. augusztus 19. 20:3810.
    Tudom, egyszer eljön az az idő, amikor elmúlik a fájdalom. De addig még sok-sok gyötrelmes éjszakám (és nappalom) lesz :( 
    Miért sokszög? Van az állandó társ, voltam én és a emailből az is kiderült, nem csak egy hölgy volt a címlistán. Igazatok van, akkor, mikor megtudtam a megcsalást, ott kellett volna befejezni, de ha ennyire szeretsz, akkor képes vagy megbocsájtani. Én az voltam. És igen, kövezzetek meg, de még most is hajlandó lennék rá. Bár néha eszembe jut a Csajok bosszúja című film...tulajdonképpen jó lenne találkozni azokkal a nőkkel, akikkel 'egy hajóban eveztünk'. Szerintetek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (7)
    2014-08-19  13:08
  10. 2014. augusztus 19. 13:379.
    Sokszog. Lehet, hogy ez is durva, mint a volt pasasod: Ismertem egy lanyt, aki nagy szrelmetol szult egy gyereket lany fejjel. Amint a pasi megtudta, hogy terhes, lelepett. Mondtam a lanynak, hogy legalabb kerj gyerektartast. Hat, hogy,mikor a pasinak ugyanabban az evben meg 4, negy!!! masik gyermeke is szuletett.????   +  (mas-mas notol termeszetesen).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33
  11. 2014. augusztus 19. 13:278.
    Hat igen, a pasi reszerol ronda dolog volt egy kis not igy kihasznalni, mig neki allandoan volt allando partnere kozben. Megis hova a fenebe ment, amikor oly sokaig sosem ert ra a "szerelmevel" lenni. Ilyen rovid ido alatt, 3 honap alatt nem adok oda mindenemet valakinek, aki eleve gyanusan viselkedik. Tudom,a szerelem vak. Esz itt nem jatszik. De ha valaki komolyan gondolja, be kellett volna kalkulalnia a zavaro tenyezoket. Tulajdonkeppen a szep erzes meg a pasi valojaban Mako meg Jeruzsalem. Az elcsabulas meg elkabulas mar megtortent, de amikor a pasi ily durvan a kepebe vagta a valosagot, akkor mar nem kellett volna lemenni labtorlobe, barmennyire is faj. Minden korulmenyek kozott meg kell orizni emberi meltosagunkat. Ezzel a durva lepessela pali lelepett, es itt vege volt, pont, a no hiaba csimpaszkodik, o mar lezarta. Es ezek utan minden konyorges szanalmas. Nem tom, a pali mit igert, ha igert egyaltalan valamit. Az ilyenek nem szoktak igergetni. Szep szavak meg ingyen vannak minden felelosseg nelkul. A no belejuk csimpaszkodik, a pasi meg azonnal el is felejti, ill nem emlekszik ra kinek mit mondott. Kinek mikor mit mondott, nem fontos. A strigula a fontos. A levelezesbol kiderult, mindenkinek ugyanazt mondott. Mert mukodik a sema. Sajnos, evvan. Ebreszto, holnap is van elet. Es jobb, valodi elet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (2)
    2014-08-18  16:24
  12. 2014. augusztus 19. 13:087.

    Hat igen, rossz most neked. O nagyon is jol tudta, mi kell egy nonek, es azt nyujtotta neked, szamara minden kotelezettseg nelkul. Szep alom volt, de most itt az ebredes. Tulajdonkeppen a sajat almaidba voltal, vagy? ennyire szerelmes. A szep almot adta neked,ami valojaban nincs es sosem volt es te ebbe az alomba voltal, vagy szerelmes. Hiaba voltak ott az arulkodo jelek, te nem akartal roluk tudomast szerezni. Ha ot magat nezed es nezted volna,akkkor mar nem lenne, nem is olyan vonzo a kep. Tul fogod elni, legyel rajta, hogy mielobb. Ennek a szep erzesneka varazsa sosem fog elmulni, tudom, tapasztalatbol beszelek. Oneki maganak viszont nem leszel halas. Megis o az, aki ezt a szep almot megadta neked. Reszerol hazugsag volt. Nem ketlem, hogy szeretett teged is, de meg meg mast is. Valojaban biztosan nem erre vagytal, vagysz. Tul fogod elni, kosd le magad hasznos dolgokkal, kezdj valodi, uj eletet. Leszel meg szerelmes, de meg mennyire!!!!Sose band, legalabb megtapasztaltad ezt a csodalatos erzest. Sajnos o tulajdonkeppen csak jatszott veled. Nem erdemes ora egy eletet epiteni sem felaldozni. De hiszen mar le is lepett. Te meg, amit onkent adtal oda neki, onkent vissza is veheted, tartogasd mas szamara, aki megerdemli.


    Most hogy vagy, mi ujsag? De hol itt a sokszog? Mas nok is vannaka kepben nem csak egy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33
  13. 2014. augusztus 19. 07:526.
    Szívás. Szerető voltál és az is maradtál. Kínos. Sajnállak. Azért próbálj tanulni belőle. Most kezdj új életet és ha 30 év múlva találkoztok lehet hogy az újrakezdés bejön.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  14. 2014. augusztus 19. 01:265.
    Te szegény! Nehéz lehet most neked. Semmi nem is fog most segíteni rajtad. Ki kell sírnod magad. Szerintem nem baj, ha egy kicsit sajnálod magad, vagy hagyod, hogy most mások sajnáljanak... Szegényke!  Biztos mindíg a szerelmeden jár az eszed... Ó, milyen nehéz lehet... Talán vigasztalhatatlan is vagy... Írd ki, beszéld ki magadból... Az sem sokat segít, de talán enyhít valamit...
    Sajnálom, ami veled történt... Úgy érezheted, a világ összedőlt... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33
  15. 2014. augusztus 18. 19:564.
    4 napja szakított, mert nem tudja ezt tovább megtenni velem.


     Csakhogy én szeretem... 


    Most komolyan mi nagyobb csalodaserzeted, hiusagod  vagy hianyzik a jozan esz ? 
    Termeszetes hogy szereted ha mar beleszerettel alomkepedbe es az is termeszetes hogy "szenvedsz" . Majd elmulik ez a gyaszfolyamat is amikor vagy kihalaszol egy masik ilyen  palimadarat vagy elemzed a kudarc okat-
    Ami engem illet 
    Persze azért az élet állított elénk akadályokat. Ott volt például a társ, aki már nem társ, de jelen van az életében. Csak annyit mondott, ez egy új élet kezdete számára,..
    en mar itt gyanut fogtam volna 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33
  16. 2014. augusztus 18. 19:513.
    Van ez igy amikor az ember beleszeret sajat alomkepebe 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33
  17. 2014. augusztus 18. 16:242.
    Sajnálom, hogy ilyen hatalmasat zuhantál és ilyen fájdalmat élsz át. Ahogy elolvastam a soraidat, végig az volt az érzésem, hogy rettenetesen szereted ezt a valakit, az ő érzéseiről Veled kapcsolatosan viszont alig írsz.  Mintha halványabbak lettek volna, mint a Te lobogásod, ráadásul megemlítesz egy harmadik felet, egy társat, aki már nem társ?? 


    Mintha részedről beleadtál volna mindent, de a másik fél inkább csak élvezte, hogy szeretik. Hogyan lehet átverni valakit ennyire, ha lángolunk érte? Ezek nem véletlen dolgok! Három hónap flörtölés és még ki tudja mi minden annak a háta mögött, akit elvileg imádott. Bár elhiszem, hogy összeomlott alattad a föld, amikor megláttad az üzeneteket, de kár volt megbocsájtanod. Tudod, hogy miért? Az önbecsülésed végett!! Erre majd később fogsz rájönni, amikor iszonyúan dühös leszel magadra, hogy hülyét tudott csinálni belőled. Mert azt csinált, ugye tudod? Jobban kellett neki a másik, mint Te.  Jó kis kaland voltál, most pedig könnyedén tovább lépett, hogy egy másikon gyakorlatozzon. 


    Túl fogod élni, bár a megalázás sokkal tovább benned fog maradni, mint a szerelem érzése. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  15:33

Címlap

top