Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Adóbevallás program baj!!!

Zalina
Létrehozva: 2014. Április 18. 16:32

Sziasztok!

 

Másnál működik az nyomtatványkitöltő program?

Kitöltöttem, de nem tudom sem nyomtatni, sem elmenteni, hogy egy másik gépre átrakva ki tudjam nyomtatni.

Ráadásul másodszor már be sem enged lépni a nyomtatványkitöltő programba. (ezt mindkét gépen produkálja)

Mi lehet a hiba?

Illetve megoldható az, hogy a saját ügyfélkapus regisztrációmmal más adóbevallását beküldhessem? Ha az működik akkor talán ki tudnám kerülni a nyomtatással járó agybajt.

 

Köszi

  1. 2014. Április 22. 09:285.
    Köszi!
    Ezt jó tudni.
    előzmény:
    Sapiro (2)
    2014-04-18  19:25
  2. 2014. Április 22. 09:274.

    Közben még egy áramszünet is összejött, utána meg már nem volt időm ide visszajönni.

     

     

    Zavaros? Miért?
    A mentést nem engedte, a nyomtatást szintén nem, viszont az "ügyfélkapus gomb" (nem tudom pontosan mi, most nincs előttem) aktív volt, arra rányomhattam. De azon kívűl semmire.
    Viszont mivel nem tudtam, hogy azon keresztül küldhetem e másét, így inkább kiléptem, gondoltam újra próbálom, de másodjára már el sem indult a program.

    Újraindítottam a gépet és kezdtem volna előről, de a programba ugyanúgy nem tudtam belépni.
    Mivel nem tudtam mi a gond, letöltöttem a másik gépre is a programot, de ott is ugyanez volt.

    előzmény:
    Zalina (1)
    2014-04-18  16:32
  3. 2014. Április 18. 20:293.
    Nem értem ha nem tudod kinyomtatni , elmenteni akkor mégis hogy tudnád elküldeni a saját ügyfélkapuddal? Az ügyfélkapunak semmi köze a nyomtatványkitöltő működéséhez.  Valami zavaros.
    előzmény:
    Zalina (1)
    2014-04-18  16:32
  4. 2014. Április 18. 19:252.

    A programnál nem tudom mi lehet a baj.

    Ügyfélkapus regisztrációnál csak akkor tudod más adóbevallását elküldeni, ha meghatalmazásod van, és ezt be is jelentettétek a NAV-nak. Ez sem egyszerű procedúra, egy bevallás miatt nem érdemes vesződni vele.

    előzmény:
    Zalina (1)
    2014-04-18  16:32

Címlap

top