Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabadulós játékok

halmasni
Létrehozva: 2013. május 29. 13:27

A tantestület kitalálta, hogy év végén ilyenre menjünk.

A honlaukon azt írák, rejtvények, fejtörők segítségével lehet kiszabadulni. Valaki tud írni nekem 1-2 ilyet, aki már volt, hogy milyenek ezek? Bevallom, kicsit pánikolok tőle. Nyugtassatok meg, hogy élve kikerülünk.  Tényleg olyan jó móka?

  1. 2016. május 23. 21:5811.

    Ha igazán egyedi szabadulós játékot szeretnél játszani, akkor vidd haza a LogiKoffert. Ez egy élő logikai kincskereső csapatjáték elvitelre.


     


    Van belőle gyerek és felnőtt küldetés is. Nagyon ajánlom gyerekeknek szülinapi zsúrra, felnőtteknek baráti összejövetelre.


     


    www.logikoffer.oldalunk.hu


     


    Foglalás:+36 20 2130 588

  2. 2016. május 17. 13:5710.

    Érdekel a szabadulós játékok legújabb generációja?


     


    Vidd haza otthonodba a játék élményét!



    Felejthetetlen házibulit szeretnél?
    Igazán egyedi szülinappal lepnéd meg gyermekedet?
     
    A LogiKoffer egy izgalmas logikai kincskereső társasjáték 2 féle küldetéssel.


    Foglalás: +3620 21 30 588


    www.logikoffer.oldalunk.hu

  3. 2016. május 17. 13:559.

    Érdekel a szabadulós játékok legújabb generációja?


    Vidd haza otthonodba a játék élményét!


    Felejthetetlen házibulit szeretnél?
    Igazán egyedi szülinappal lepnéd meg gyermekedet?
     
    A LogiKoffer egy izgalmas logikai kincskereső társasjáték 2 féle küldetéssel.
     
    www.logikoffer.oldalunk.hu
    Foglalás: +36202130588
  4. 2014. augusztus 11. 13:408.
    nagyon jó móka és kikapcsolódás ez a szabadulós játék. mi eddig még csak itt voltunk: http://paniqszoba.hu/  5-en voltunk, 2 nő, 3 férfi. azért a pasik jobban értették mit hogyan kell csinálni, de mi nők sem hagytuk magunkat :) a lost pályát próbáltuk ki, az utolsó pillanatban jutottunk ki, izgi volt :) imádom már a filmet is, és a játék nagyon jól fel volt építve. részleteket nem árulok el, mert nem akarom lelőni a játék lényegét. biztos, hogy menni fogunk még játszani.
  5. 2014. június 11. 14:127.
    Mi rengeteg helyen voltunk már. Mindegyik nagyon jó, és a maga módján más és más.A facebookon rá lehet keresni, de a google-ban is feljön egy-kettő. Most hétvégén egy új helyen jártunk a magyarok Házában, ez mindenkinek tetszett, mert az ősi szakrális magyar jelképrendszerekkel játszattak, és az egész hely izgalmas nagyon. www.exithun.com a honlapja. 
    előzmény:
    halmasni (1)
    2013-05-29  13:27
  6. 2013. május 29. 18:416.

    persze, hogy elve kikerültök. 

     

     

    amugy remek csapatepitö, alt. kiderül az alig /vagy felreismert/ kollegarol, hogy remek humora van, pillanatok alatt kinyit egy lakatot, jol meri fel az eröviszonyokat, segitökesz, türelmes ... stb. jo dolog.  

     

    ha annyira nem szereted a kreativitast, spontaneitast, gyors gondolkodast, hogy kimondottan rosszul erzed magad töle es a biztonsagos, kiszamithato dolgok közt erzed magad biztonsagban, akkor ne menj el ra - kötelezni senki nem lehet semmire.

     

     

    előzmény:
    halmasni (1)
    2013-05-29  13:27
  7. 2013. május 29. 15:555.

    Olyan, mint a számítógépes játékok közül a point and click kalandjáték: mindenféle helyben található eszközök és rejtvények megfejtésével juthatsz tovább, jelen esetben ki a szobából. Mivel én szeretem a rejtvényeket, nekem jó móka lenne, akitől hallottam, ismerős, annak is tetszett.

     

    Ugye nem gondoltad komolyan, hogy ez veszélyesebb, mint egy sima múzeumlátogatás?

    előzmény:
    halmasni (1)
    2013-05-29  13:27
  8. 2013. május 29. 14:254.
    Szerintem jó móka, én 2x voltam. Egyszer egy pincehelyiség volt kialakítva,a másik helyen meg egy lakás egyik szobája. Kb. 5-6 fő mehet be egy csoportba, több nem is jó, mert nem tudtok egymással jól beszélni. Kuponos oldalak tele vannak ilyen ajánlatokkal. Van pár logikai feladat, nálunk pl. puzzle darabokat kellett megkeresni, azok hátulján is volt info, matek feladat is volt, különböző lakatokat kellett kinyit, melyek kulcsaihoz persze külön feladat volt, egyszer egy cd-s rádiót találtunk, kellett hozzá keresni elemet és cd-t azon volt egy megoldókulcs, volt olyan hogy találtunk egy levelet és ott a szavakban voltak számok elrejtve (pl. ötlet=5), és ez volt egy lakat kulcsa stb. Menjetek el, ne féljetek, tuti szeretnétek még menni utána is. ÖCsémék ezt kapták tőlem karácsonyra, azóta voltak még egy helyen. :-)
    előzmény:
    halmasni (1)
    2013-05-29  13:27
  9. 2013. május 29. 14:153.

    Hogy kerülnétek ki máshogy, ha nem élve?

     

    1 óra elteltével így is, úgy is kinyílik az ajtó, max nem attól, h ti rájöttetek a szabadulás módjára.

     

    Minden terem más feladatokkal van berendezve, nálunk a vegyes csapat vált be - férfiak, nők- m volt olyan feladat, amit sztem ha csak nők vagyunk, az életben nem oldunk meg

     

    Nem kell rajta parázni, a lényeg a csapatmunka, a logika, a kommunikáció. ha nagyon nem megy, a segítő ad kintről infokat.

     

    Az egyetlen,a mi nem tetszett, h egy pincében van, porosak a cuccok, nem jó hozzájuk nyúlni. Persze nem mindenki olyan finnyás, mint én 

    előzmény:
    halmasni (1)
    2013-05-29  13:27
  10. 2013. május 29. 14:002.

    http://parapark.hu/

     

     

    Van, akinek jó móka. Van, akinek meg nem.... 

     

    Én még nem voltam, engem abszolút nem vonz az ilyesmi... 

     

     

    előzmény:
    halmasni (1)
    2013-05-29  13:27

Címlap

top