Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ingatlanos ügyvéd

Torolt_felhasznalo_391378
Torolt_felhasznalo_391378
Létrehozva: 2012. február 1. 10:51

Sziasztok!

 

Tud valaki abban segíteni, hogy ha eladjuk a házunkat és a ház eladási ára fedezi a hitelünket, akkor ezután is adóznunk kell?

 

Köszönöm előre is.

 

  1. 2018. június 18. 12:486.

    Nekem anno, 2 éve a tokár ügyvédi iroda intézte az ingatlanos ügyeimet. Teljeskörűen, tehát nem kellett szenvednem semmivel, mindent teljesen érthetően elmondtak, megcsináltak.

  2. 2016. július 27. 11:205.

    Sziasztok!


    Én most adtam el az ingatlanom, közben örököltem is. Elég macerás amúgy az egész adás-vétel dolog.


    Nekem is a tokár ügyvédi iroda segített és nagyon gyorsan és egyszerűen megoldódott :)

  3. 2014. december 16. 15:084.

    Én nagyon sokáig kerestem megbízható ingatlanos ügyvédet. Amire rájöttem az évek - és több negatív tapasztalat - után, hogy nem mindegy milyen ügyvédet fogad fel az ember, fontos, hogy legalább az egyik szakterülete az ingatlan legyen! Én a negyedik költözés-adás-vétel alkalmával akadtam a megfelelő ügyvédet (egyébként Tokár Tamás), akivel nagyon elégedett voltam!

  4. 2012. február 1. 11:393.
    Annyival egészítenélek ki, hogy vételtől számított 5 évig van adókötelezettség. (Csak az év számít, nem a pontos vételi dátum.)
    előzmény:
    abak (2)
    2012-02-01  10:53
  5. 2012. február 1. 10:532.

    Akkor kell adóznod, ha többért adód el, mint vetted.

    Akkor is a differencia után csak, de ez évenként százalékos mértékben csökken.

     

    Ez független a hiteltől.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_391378 (1)
    2012-02-01  10:51

Címlap

top