Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátokat keresek!

Torolt_felhasznalo_251171
Torolt_felhasznalo_251171
Létrehozva: 2004. Április 5. 12:09
Sziasztok! 24 éves budapesti lány vagyok. Vidékről kerültem fel Pestre, egyedül, barátok nélkül. Hasonló korú lányokat/fiúkat keresnék, akik szintén egyedül érzik magukat és szívesen járnának el bulizni, kirándulni, kiállításra, stb., csak nincs kivel! Hátha egymásra találunk és összejön egy jó kis banda!:-))
  1. BPM
    BPM
    2018. január 30. 05:427318.

    Szia:)
    Szeretnélek meghívni egy oldalra, ahol lehet ismerkedni(akár társat keresni), beszélgetni, barátkozni!
    Nyilvános és privát szobákban, melyeket te magad is létrehozhatsz. Így akár egy internetes varrószakkör főhadiszállását is vezetheted! :D
    Kinevezhetsz benne moderátorokat, működik hang és videó alapú hívás is.
    Ossz meg fájlokat, hangfelvételeket, beágyazható youtube-videó és mindenféle link.
    Barátságos és közvetlen, sírva fetrengő humorral megáldott társaság várja, hogy - ha kedved van - csatlakozz hozzánk!
    Van Facebook oldalunk is, Progresszív Kuckó néven :D
    Este felé aktívabbak vagyunk...
    https://progkucko.com

  2. 2017. november 20. 22:247317.

    Sziasztok!


    23 éves székesfehérvári lány vagyok. Szeretnék megismerkedni hasonló korú lányokkal a közelből.  :) Ha esetleg te is szeretnél valakivel beszélgetni, sétálni, csajos progikat szervezni, vagy csak kávézni munka után, akkor itt megtalálsz: dia937@gmail.com :)

  3. Torolt_felhasznalo_617598
    Torolt_felhasznalo_617598
    2017. szeptember 29. 12:157316.

    Sziasztok!


    Natasa vagyok, 35 éves leszek, Budán ( Újbuda ) lakom.  Miután körülöttem mindenki családossá vált ( valjuk be ez a normális, mondjuk már akinél.... ), ezért nagyon egyedül érzem magam. Egy normális, értelmes,kommunikatív ,lehetőleg, sőt , CSAK budapesti, korban hozzám illő barátnőmet(imet) keresem. Ha van gyereked akkor ne írj, bocs!  Bulis korszakomat már kiéltem bőven, tehát ha Te csak arra vágysz leginkább,hogy buli hegyek,piálás, akkor kérlek ne is keress, nem én vagyok az embered! Viszont szeretek csavarogni, beszélgetni,kirándulni,mozi-színház-kiállítás-koncert...stb ....főzni...mindenre nyitott vagyok. Csak olyan barátnőt keresek, aki rendelkezik szabadidővel, nem csak én "loholok" utána, van fizetése! Tehát igényes, értelmes, BESZÉDES  barátnőmet keresem.  


    Itt lehet keresni:  facebook: Kirch Natasa vagy kirch.natasa@gmail.com.  Pasik ne keressenek!

  4. Torolt_felhasznalo_350274
    Torolt_felhasznalo_350274
    2017. szeptember 26. 22:037315.

    Sziasztok! 

    Fanni vagyok 23 éves budapesten élek, párommal akivel már 6 éve együtt vagyok. Sajnos a középsuli után mindenkivel megszakadt a kapcsolatom. Sokan gyereket vállaltak, sokan elutaztak. Dolgozom, blogolok és a párommal vagyok. De annyira hiányoznak a csajos dolgok. Egy mozi, egy kávézás vagy csak egy óriási séta a parkban vagy az erdőben. 
    Keresem az igazi barátnőm. Aki jóban és rosszban is mellettem van. Nem pedig csak akkor keres, ha neki baja van :-) 

    Ha szimpatikus lettem a számodra írj! :-) (tari.fanni94@gmail.com)

    Puszi 
    Fanni

  5. 2017. március 14. 15:587314.

    Sziasztok! :)


     


    Én is hasonló cipőben járok, Budapesten élek, mulitnál dolgozom, mellette tanítok németet,  és értelmes, jó fej barátnőket keresek még 26-40 között, mert akik vannak vagy túl elfoglaltak, vagy házasok, vagy kimentek külföldre....



    Én viszont szívesen mennék programokra, bezsélgetnék jókat, mozdulnék ki, bicóznék, kirándulnék, néha buliznék is, vagy  ülnék be helyekre, stb...
     
    Ha van kedved találkozni és Te is Budapesten élsz, írj pár sort magadról.
     
    sziasztok,
     
    szép napot
    Dóra


    mdorisun@gmail.com

  6. 2017. március 12. 13:207313.

    Sziasztok! :)


    Én is hasonló cipőben járok, Budapesten élek, mulitnál dolgozom, mellette tanítok németet,  és értelmes, jó fej barátnőket keresek még 26-40 között, mert akik vannak vagy túl elfoglaltak, vagy házasok, vagy kimentek külföldre....


    Én viszont szívesen mennék programokra, bezsélgetnék jókat, mozdulnék ki, bicóznék, kirándulnék, néha buliznék is, vagy  ülnék be helyekre, stb...
     
    Ha van kedved találkozni és Te is Budapesten élsz, írj pár sort magadról.
     
    sziasztok,
     
    szép napot
    Dóra
     
    nmdorisun@gmail.com
  7. 2015. augusztus 25. 13:457312.

    Sziasztok.


    19 éves vagyok és kecskemétiekkel ismerkednék 18-35 között :)

  8. 2013. november 19. 21:377311.
    Szia, próbáljátok ki ezt: http://funproject.hu/ én "teszt-üzemmódban" voltam egy programon és tök jól sikerült, csodálkoztam, hogy ismeretlen emberek ilyen jól össze tudnak dolgozni egy játék kedvéért. 
    Az a jó, hogy élőben rögötn látod a többieket és ha szimpi valaki, írsz egy emailt a szervezőknek. Ha neki is szimpatikus voltál, ő is ír és megadják egymásnak az elérhetőségeiteket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
    2004-04-05  12:09
  9. Torolt_felhasznalo_893067
    Torolt_felhasznalo_893067
    2013. augusztus 6. 22:077310.

    Sziasztok!

     

    45 éves, egyedülálló, Bp-en élő  csaj vagyok, és jó lenne hasonló korú  barátokat találni ezen a fórumon.

     

    Tudom, hogy ez nehéz dolog már ebben a korban, de hátha sikerül, hiszen sok ember él egyedül, pedig szívesen csatlakozva valakihez.

     

    Szeretek kirándulni, utazni, szinházba járni, kreatívkodni, fotózni, szóval minden hasznos, értelmes, és értelmetlennek tűnő dolgot csinálni.

     

    Ha van kedved akkor jelentkezz :)

    catrice968@gmail.com

     

  10. 2013. július 17. 21:117309.

    Sziasztok!23 éves budapesti egyetemista srác vagyok. Most, hogy sok barátom már befejezte a sulit, munkába állt, kevesebb idejük van, ezért úgy érzem, jól jönne egy-két új barát - akár lány, akár fiú. Én magam régóta olyan helyeken forgok (suli, munka...), ahol túlnyomórészt nők vesznek körül, így az évek alatt sok lánnyal kötöttem barátságot, több lány barátom van, mint fiú.Szeretnék megismerkedni valakivel, akinek van kedve néha kimozdulni, elmenni ide-oda és akivel lehet beszélgetni: meghallgat és én is viszont. Amit szeretek: városnézés, séta, kirándulás, geocaching, fényképezés, a hétköznapi emberek elől elzárt helyek látogatása nyílt napokon, múzeumok, más érdekes helyek, épületek felkeresése, kreatív dolgok készítése, futás. Elsősorban korombeliek jelentkezését várom, olyasvalakit, akinek van kedve valamely fenti tevékenységhez.

    Az e-mail címem: moonfly415@gmail.com

  11. 2013. június 25. 00:347308.
    Nekem van! :)
    előzmény:
    Saci001 (7307)
    2013-05-27  16:42
  12. 2013. május 27. 16:427307.

    Sziasztok!

    Én is új barátokat keresek, mert alig maradt… Bár kevés szabadidőm van, néha nagyon szívesen szánnék időt egy-egy összejövetelre, beszélgetésekre, telefonokra, mailekre… mert hiányoznak a régi csacsogások, csajos programok, vagy csak úgy 1-1 órás belüés egy kávé mellé, kibeszélni a pasikat, az életet, mindent… valakit néha felhívni, levelet írni, kapni, vagy csak úgy egy jót bohóckodni… őszintén együttérezni örömben, bánatban…

    Amúgy 28 éves, dél-pesti, diplomás, egyelőre nem saját családos lány vagyok.

    Mivel eddig – bár nem rég próbálkozom a netes barátkozással -, úgy látom, nehezen indul a dolog, én arra gondoltam, hogy mi lenne, hogyha „összejön” legalább 3-4 barátkereső lány/fiú akkor mondjuk egy közös, de nem fórumos levelezéssel kezdünk „ismerkedni” (azért jó ennyien, mert így aztán bőven van téma, meg talán lazább a hangulat…), és ha (és akik között) megvan a közös „húr”, akkor összehozhatnánk egy kezdő talit is majd… Persze bárki folyamatosan csatlakozhat…J

    Már egy másik fórumról vagyunk páran.:)

    Még sosem csináltam ilyet, csak próbálom lendíteni a dolgot.J

    Kinek van kedve csatlakozni?

    Üdv!

    előzmény:
    Nagy Éva (7306)
    2013-04-09  10:25
  13. 2013. Április 9. 10:257306.

    szia látom rég nem léptél be de hátha majd most :)

    láttam a kiírásod és én is hasonló cipőben járok írj ha szeretnél :) 

    előzmény:
    kriszti92 (7304)
    2012-09-10  01:21
  14. 2013. február 17. 17:207305.

    Aktuális még ez a topik vagy idenéznek néha?

    Én is barátokat,társaságot keresek Budapesten,akikkel lehet menni kirándulni,fesztiválokra,bulizni,jókat enni-inni,sétálni....stb.

    Ha valaki hasonlót keres,az írjon privit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
    2004-04-05  12:09
  15. 2012. szeptember 10. 01:217304.

    sziasztok:)

    20 éves lány vagyok, tavaly költöztem le Pestről Szegedre, és még mindig nagyon egyedül érzem magam. sajnos nincs sok időm bulizni, ahol általában az évfolyamtársaim ismerkednek, barátot szereznek. ebből mára az lett, hogy nincs is kivel elmennem, nincs egy olyan barátnőm, akire mindig számíthatok, akár programról, akár egy kis tracsiról lenne szó. :(  nagyon jól el tudok beszélgetni emberekkel, szeretek társaságban lenni, de valahogy ezek az emberek egy idő után eltűnnek. vannak barátaim, de ők mind Pesten maradtak tanulni, és nagyon ritkán találkozom velük. ha valaki esetleg hasonló cipőben jár és szeretne megismerni, tegye bátran, nagyon szeretek új embereket megismerni. eddig a barátommal voltam nagyon sokat, de rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, hiszen más kapcsolatokra is szükségem van (mint mindenkinek :) ) 

  16. 2012. augusztus 29. 17:017303.

    Szia! Bocsi,hogy úgy ismeretlenül....,de nem lehet könnyű ezt elviselni.Én 34 vagyok nekem egy lányom és egy fiam van.Ez az egyedül lét érzés ismerős.Rossz az amikor az ember párban van egyedül...  

     

    Ancsa 

    előzmény:
    Kiwi55 (7297)
    2012-03-15  16:54
  17. 2012. június 24. 19:547302.
    Sziasztok!Barátnőket keresek Gyöngyös és környékéről,mivel nemrég költöztünk ide így senkit nem ismerek.Ahogy mát itt olvastam a hozzászólásotokat ti is csalódtatok már a barátnőitekben,hát én is így jártam sajnos:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_793907
    Torolt_felhasznalo_793907
    2012. június 22. 09:217301.
    18 éves vagyok,most költöztem Pestre,nem ismerek senkit és elég egyedül vagyok.Szeretem a rockzenét,a lazulósat,a pörgőset és igazából mindenfajta zenét,tehát bárki megtalálhatja velem a közös hangot.:) Szeretek bulizni,de ha te nem szeretsz azse baj,a beülős napokat is élvezem,amikor csak úgy beszélget az ember egymással :) msn címem:barbaraakatona@gmail.com 
    facebook-om:http://www.fa cebook.com/barbaraakatona
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  19. 2012. május 2. 11:267300.

    Sziasztok!

     

    Barátnőket keresek akikkel kilehet mozdulni,programokat szervezni.

    mozi,buli strand,vásárlás,akár utazás is.jó lenne néha buliba is eljutni főleg hogy itt a nyár.A leveleket ide várom:andind22@gmail.com

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2012. Április 9. 17:037299.

    Sziasztok!

     

    Nos az általatok leírt jelenségeket tapasztalom Én is!

    Vagy nincsenek barátok, vagy nagyon gyorsan lekopnak, és ha Én nem keresem őket akkor ők nem veszik a fáradtságot, de persze ezt megunja az ember gyorsan, és akkor vége.

    Pedig nem értem miért van ez így, hiszen kommunikatív vagyok, rengeteg dolog érdekel, mésincsenek barátaim mióta felkerültem Pestre.

     Szeretek moziba járni, imádom a jó zenéket, szeretek, táncolni, olvasni, kártyázni, túrázni, kirándulni, utazni, stb, stb.

    Túrázáshoz, kiránduláshoz keresek társaságot.

    Ha van kedvetek írjatok! 

    Erca84@gmail.com

    előzmény:
    NikkiRose (7298)
    2012-04-06  14:10
  21. 2012. Április 6. 14:107298.
    Sziasztok! 32 éves, budapesti lány vagyok. Vannak barátaim, de vagy a nagy távolság miatt tudunk csak ritkán találkozni, vagy egyszerűen csak idővel eltűnnek és ha nem keresem őket, ők sem teszik. Barátnőket keresek, akikkel mindenről lehet beszélgetni, színházba járni, filmeket nézni. Ha van kedvetek, írjatok nekem az averil@hotmail.hu email-címre. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2012. március 15. 16:547297.

    Sziasztok!

     

    Én 39 éves leszek. Családom van (kisfiam 7 éves lesz). Párommal már évek óta együtt, de volt benne többször újrakezdés. Eddig jól meg voltunk, de most úgy néz ki, hogy kiszemelte magának a szomszéd csajt. Közös programokat találnak ki, együtt borozgatnak, miközben váltig állítja, nincs köztük semmi! (ezt hiszem is meg nem is!) A csaj egyedül "neveli" az antiszocibébi fiát! A párom meg olykor vigyáz rá, ha dolga van a tyúknak.

    A lényeg,h nagyon egyedül érzem magam!! Tanácstalan vagyok..

     

    Kiwi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
    2004-04-05  12:09
  23. 2012. március 10. 15:497296.

    Sziasztok!!! Szegedi, 39 éves csaj vagyok, aki barátokat keres. Vannak barátaim, de valahogy senkinek nincs ideje rám. Olyan barátokat keresek akik szeretnek csavarogni, vásárolgatni, sétálni és imádnak beszélgetni. Várom jelentkezéseteket!!! cimem: muci72@postafiok.hu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. február 7. 01:157295.
    Sziasztok! Döbbenten olvasom, hogy milyen sokan vannak, vagyunk akik mellől "eltűnnek" a barátok, barátnők ezer féle ok miatt. Én 32 éves Bp-i lány vagyok, és évről-évre tapasztalom ezt a jelenséget. Pedig a hétköznapi lányokhoz tartozom, átlagos igényekkel, szeretem a társaságot stb. Ha elolvassátok ezt a pár sort, és van kedvetek, akkor írjatok! suietoni@freemail.hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top