Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Polgári strandfürdő

álomvágyak
Létrehozva: 2010. július 11. 15:40

Sziasztok !

 

 

Hajdú-Bihar megyében van egy kis település. Polgár.

Állítólag egész jó a strandja. ide szeretnénk holnap azaz hétfőn elmenni.

A problémám az lenne, hogy megnéztem a nyitvatartást az interneten, de az oldalak között van eltérés.

 

Az egyik azt írja, hogy hétfőtől vasárnapig, míg a másik keddtől vasárnapig tart niytva a strand.

 

Persze a telefont nem veszik fel, ugyan miért is lehetne elérni őket.

 

Kérlek titeket, ha valaki pontosabb információval tudna szolgálni, vagy valaki járt ott a közelmúltba és tudja a pontos nyitvatartást kérem írjon !!

 

 

 

Hálás köszönettel:

Álomvágyak.

  1. 2015. május 21. 20:117.

    Mi tavaly voltunk.Egyszerű,olcsó, nem volt zsúfoltság.Van egy fedett medence, ahol lehet úszni, de nem nagyon mély ,és hideg, mert azt nem szeretem...szóval jó...


    Egy melegvizes van még, ahol ketté van választva a medence, az egyikbe nem mehetnek gyerekek, így nem zavarják a pihenni vágyókat. voltam már modernebb strandon is, de nekem tetszett ez is, tiszta, olcsó, egyszerű.

  2. Torolt_felhasznalo_933435
    Torolt_felhasznalo_933435
    2010. július 11. 18:556.
    Nekünk Eger és Hajdúnánás is tetszett... igaz 2 különböző megyében van. Érdemes utána nézni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  3. 2010. július 11. 18:105.

    Egyszer mar miis voltunk de tobbet nem ....igaz olcso ...de nem ... 

     

     

    a Tiiszaujvarosi nagysagrendekkel jobb de epp ma mondta a fiam hogy egy felnott egesznapi jegy ketezer ft.

      plusz az odavisszaut... eleg draga mulatozas..

     BOGACS...szep is jois .. igaz nem elmenyfurdo de minden  van ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  4. 2010. július 11. 17:284.
    én 1x voltam a polgárin nem olyan régen de én még1x nem mennék oda.inkább mennyetek tiszaújvárosba.Polgáron van egy nagyobbacska medence ami fedett az talán 26 fokos oda semennyi nap nem süt be és van a kinti medence 34 és 36 fokos asszem gyógyvíz ott csak öregek vannak és nagyon picike a medence. Büfé is van vagy kettő és drága...
    előzmény:
    álomvágyak (1)
    2010-07-11  15:40
  5. Torolt_felhasznalo_157411
    Torolt_felhasznalo_157411
    2010. július 11. 17:273.
    Egyetértek az előttem szólóval, s tiszaújvárosi klasszisokkal jobb. Rendszeresen járunk oda...kb.10 km Polgártól.
    előzmény:
    álomvágyak (1)
    2010-07-11  15:40
  6. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2010. július 11. 15:462.

    Ha mar arrafele jartok, menjetek meg 10 km-t, at a hidon a tiszaujvarosi elmenyfurdobe.

     

    (En azt hittem, hogy a polgarit mar regen be is zartak...)

    előzmény:
    álomvágyak (1)
    2010-07-11  15:40

Címlap

top