Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Google kérdőív help

mipmopmip
Létrehozva: 2010. Április 12. 16:56

Sziasztok a kérdíőv összeállításához kérnék egy kis segítséget olyantól, aki használta már a google kérdőívkészítőjét:)

 

Sima kis kérdőívet már csináltam benne,de most egy bonyolultabb kellene, amiben lenne elágazás is (ha ettél már almát, erre,ha nem , arra vezeti tovább) de ezzel meggyűlt a bajom.

 

Légyszi valaki,ha ért hozzá, segítsen nekem!

 

Egyrészt a 2.oldal, tehát ami az elágazás 1.fele(akik ettek már almát) folytatódik a 3.oldalon, tehát azokat a kérdőseket is felteszi nekik,amiket azoknak kéne,akik nem ettek.

 

tudom ez most furcsán hangzik,de aki csinálta már,érti mire gondolok.

 

hogy lehet megoldani,hogy a 2.oldalt ne vigye tovább a 3.ra?

akik ettek már almát,azoknak a 2.rész végét hogy lehet lezárni?

 

meg még egy olyan bajom is van, hgoy elkezdtem kitöltögetni magam a kérdőívet, hgoy lássam, hogy megy .

de ezeket is eltárolta

 

menetközben cserélgettem a kérdéseket,mert kibővítettem, így most a statisztika oldal egy nagy össezvisszaság.

 

ott hogy lehet a korábbi dolgokat törölni?meg a korábbi kérdésekre adott válaszokat?

 

előre is köszi

  1. 2016. május 18. 10:183.

    Szerintem néz körül, mert a kérdőív szerkesztéséhez jó pár helyen találsz megoldást, lépéseket. Itt például arra is választ kapsz, hogyan tudsz válaszadókat gyűjteni. Mert egy dolgok a jó kérdőív de ha senki sem válaszol, akkor azzal nem jársz jól.

  2. 2010. Április 12. 17:032.
    remélem akad segítségem,mert szétdurran a fejem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top