Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A Narancsvidék (The O.C.)

Andralin
Létrehozva: 2004. március 8. 23:57
Sziasztok!
Szokta valaki nézni ezt az új sorozatot a Viasaton? Én minél több részt látok belőle, annál jobban tetszik. :o)
  1. 2007. július 4. 18:1550.

    Szia!

    Most néztem csak bele ebbe a topikba, mert én a tv-ben anno nem néztem. Utálom, hogy 1 hetet kell várni a következő részre Nekem meg van divx formátumban. Ha még aktuális, mert elég régen volt február  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_985082 (49)
    2007-02-19  12:59
  2. Torolt_felhasznalo_985082
    Torolt_felhasznalo_985082
    2007. február 19. 12:5949.
    Sziasztok!nincs meg vkinek esetleg dvd-n a sorozat?
    előzmény:
    Andralin (1)
    2004-03-08  23:57
  3. 2006. május 19. 17:4448.
    Sziasztok!

    Ugy tudom a sorozat MO-n ugyanazott tart, mint Amerikaban. Ha nem, akkor nem irom tovabb, nem akarok poengyilkos lenni....de a tegnapi evadzaro megdobbentett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. október 3. 10:0647.

    Sziasztok!!!

    Október 16-án 14:40 -es kezdettel indul A narancsvidék 2. évadja a Viasat3-on. 

    Jó várakozást!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. szeptember 19. 11:2846.
    Semmi baj az idök valtoznak, van meg folytatas....
    előzmény:
    oZZykeLLy (45)
    2004-08-08  22:25
  6. 2004. augusztus 8. 22:2545.
    Hali!
    12 éves vagyok és nagyon szeretem a Narancsvidék sorozatot. . . . a szereplőket nagyon jól válogatták. . . . nem sem tetszett a vége mert elég szomorú volt. . . . Seth elhajózott. . . . Marissa ismét inni fog. . . Ryan-t meg elvitte a Teresa. . . de ezt nem hiszem el. . . az sem biztos hogy Ryan-től van a gyerek. . . lehet hogy Eddy-től addig ott maradhatott volna a Teresa amíg nincs egy apasági teszt. . . sokszor megnéztem az utolsó részt és mindig sírtam. . . nagyon elgondolkodtató hogy mi lesz Summer-rel, Marissával , Jimmy-vel, Kirsten-nel hogy elment a fia. . . . csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni a fórumhoz. . . . Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 4. 08:5144.
    Teherbe esett :))) De nem tudni biztosan, kitől is van a baba, ezért visszajött Ryanhez, hogy elvetesse, de aztán meggondolta magát és hazament, a becsületes apajelölt Ryan meg utána ment, hogy mellette legyen. . Úgyhogy a vége nagyon-nagyon szomorú lett :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182159 (43)
     
  8. 2004. augusztus 3. 16:4243.
    Mit csinált Teresa????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_954083 (42)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. augusztus 3. 16:2542.
    Emberek, én ilyen sorozatbefejezést még nem láttam. . . végigbőgtem a végét, ráadásul a zene is nagyon megkapó volt, egyszerűen fantasztikus. . . de itthagyni minket novemberig ilyen kétségek között??? Novemberben kezdik a második évfolyamot, remélem, a viasat időben megveszi azt is, akkor lehet újra izgulni! Viszont Teresát majdnem felpofoztam a tvn keresztül. Hogy lehet valaki ekkora bunkó! Mit gondoltok erről?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_737788
    Torolt_felhasznalo_737788
    2004. augusztus 1. 22:4741.
    helló!
    Nem gondoltam voltna hogy itt is van narancsvidekes fórum! Én nagy rajongója vagyok a narancsvidéknek és elég sokmindent tudok róla úgyhogy nyugodtan kérdezzetek bármit !! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. július 19. 14:2740.
    Hű, nagyon szomorú volt :(
    Először is, volt legény- és leánybúcsú :)) A leánybúcsúra Haley szerzett chippendale-eket, amitől Kirsten teljesen rosszul volt, de így legalább nem kellett Julieval vmi bárba elmennie :) A buli végén Julie és Haley "összeverekedett", meg leribancozta egymást, ez elég vicces volt :)
    A fiúbuli Las Vegasban volt, Calebet elkísérte mindenki: Ryan, Sandy, Seth még Jimmy is - csak hogy elrontsák a buliját. Közben Sandy rájött, hogy Caleb direkt úgy csinálta a világítótorony ügyeit, hogy el kelljen adniuk neki, így ő busás haszonnal tovább adhatta - ezért Jimmy be is húzott neki egyet, így Caleb monoklival állt az oltár elé :))) Kiderült, hogy Marissa nem marad Jimmyvel, hanem odaköltözik az anyjáékhoz.
    Közben a fiúknak sikerült megismerkedniük egy prostival, jó nagy bajba keveredtek, a lányokért fizetendő összeget Ryan pókerrel szedte össze. Befutott Summer is, és kibékült Seth-tel.
    Teresa elárulta Marissának, hogy terhes és hogy valószínűleg Ryan az apa. Megtartja a babát és hazament Chinoba, Ryan pedig utánna - mert ebben a helyzetben nem akarta magára hagyni. Seth elvitorlázot, mert nagyon megviselte, hogy Ryan elmegy. Marissa odaköltözött az anyjáékhoz - és újra a piához nyúlt. . .
    előzmény:
    nikike24 (39)
     
  12. Torolt_felhasznalo_876146
    Torolt_felhasznalo_876146
    2004. július 19. 13:5439.
    Sziasztok! Most volt az utolsó rész???? Pont nem láttam a tegnapit, pedig a többit előtte igen! Elmesélné valaki mi lett a vége? Gondolom az esküvő volt az utolsó részben. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. július 19. 11:3638.
    Szia!
    Szerintem nézz körül ezen a két oldalon, itt biztos meg tudják neked mondani :)

    http://narancsvidek. sorozat. info/main. htm

    http://narancsvidek. atw. hu/

    előzmény:
    Dratine (37)
     
  14. 2004. július 19. 09:0237.
    nagyon kár hogy csak ennyi volt az tudjátok hogy még csak most forgatják a másodikat és hogy mikor ér el hozzánk nem tudni!
    AZT VLAKI NEM TUDJA HOGY AZ ELSŐ ÉVADOT HOL LEHET BESZEREZNI?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. július 19. 08:5636.
    n tudtam, hogy ez az utolsó, csak arra nem számítottam, hogy ilyen szomorú is lesz :((
    előzmény:
    Andralin (35)
     
  16. 2004. július 18. 20:1735.
    Sziasztok!

    Tudjátok, hogy a mai volt az utolsó rész (a 27. ) az első évadból? :(((
    Jövő héttől megint újra kezdik ismételni a 9. résztől kezdve. . .

    Utánanéztem a neten egy kicsit és megtaláltam az O. C. hivatalos honlapját is. Az amerikai Fox Broadcast tévécsatorna saját gyártású sorozata és náluk május 12-én ment a nálunk ma vetített rész, szóval alig több mint 2 hónap csúszással ment eddig nálunk.
    Sajnos az első évad után a nyárra leálltak a sorozattal, a második évad forgatását szeptemberben kezdik csak el és a Fox csatorna november 4-re tervezi a következő rész vetítését. Mire ezt szikronizálják és eljut hozzánk a Viasatra szerintem már karácsony környéke lesz. :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. június 21. 14:3334.
    Nincs mit! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_652827 (33)
     
  18. Torolt_felhasznalo_652827
    Torolt_felhasznalo_652827
    2004. június 21. 12:5933.
    Köszi Bébé! Nagyon jól leírtad, most már képben vagyok, remélem, legközelebb nem maradok le róla!
    Köszi mégegyszer!!

    előzmény:
    bébé (32)
     
  19. 2004. június 21. 12:2232.
    A múltkorit én sem láttam, de most vasárnap igen.

    Szóval: Sandyék bevonják az étterembe Calebet is a pénz miatt, illetve Juliet kérik fel belsőépítésznek. Megjelenik Sandy anyukája, aki teljesen megváltozott: kedves, aranyos. Kiderül persze, hogy rákos, kb 6 hónapja van hátra. Mindenkivel elbeszélget őszintén, és végül Sandy ráveszi a kemoterápiára.
    Seth és Ryan meglátják Juliet és Luke-ot csókolózni. Ryan megkéri Luke-ot, hogy szakítsanak, míg ők elmennek Los Angelesbe a lányokkal. Merissa nem nagyon akar menni (egy filmsztár partijára hivatalosak Summerrel és a fiúkkal), de Ryan rábeszéli. A bulin, ami egy sztriptízbárban van, meglátják Haley-t, aki ott táncol. Meg akarják menteni, de kétszer kidobják őket a bárból, végül Jimmy megjelenik és vele már eljön a lány :) Így ő is Kirstenéknél lakik, és megbeszélik Jimmyvel, hogy belevágnak a kapcsolatukba.
    Merissa este Ryannél van, amikor megjelenik Luke, és elmondja, hogy szakított Julieval. Ezt meghallja Merissa és elrohan. Ryan végül Teresánál találja meg, aki épp az eljegyzésére készül Eddievel. Ryan nagy nehezen ráveszi, hogy jöjjön haza, bár a lány nem hajlandó tovább az anyjával maradni.
    Summer, hogy kedvében járjon Sethnek és ne égjen le a nagyi előtt, kikupálja magát a zsidó szokásokból. És egy nagy boldog vacsorával ér véget az epizód :)

    Remélem, nem hagytam ki semmit :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_652827 (31)
     
  20. Torolt_felhasznalo_652827
    Torolt_felhasznalo_652827
    2004. június 21. 09:3031.
    Sziasztok!

    Az utóbbi 2-3 részt nem láttam, amióta megváltoztatták az időpontot. Legyetek szívesek meséljétek el nekem röviden, hogy mi történt!!

    Köszike!

    Üdv: Taurus
    előzmény:
    bébé (30)
     
  21. 2004. május 19. 13:0330.
    Én is így voltam vele, először azt gondoltam, ez engem tuti nem érdekel, de kiderült, hogy nagyon jó :) Bár végig csak most láttam az első két részt, meg az Oliveres kavarást, úgyhogy van mit pótolnom :)
    És a zenéje is nagyon tetszik! :))
    Egyébként a Viasat egyre jobb ilyen szempontból, pl. a Helyszínelők is nagyon jó (a csütörtöki). .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_700055 (29)
     
  22. Torolt_felhasznalo_700055
    Torolt_felhasznalo_700055
    2004. május 19. 12:2229.
    Ez a vasárnapi ismétlés jó dolog, ezért kezdtem el nézni én is.
    Amikor reklámozták, azt hittem, egy újabb gagyi amcsi sorozat a nagggggyyyon gazdagokról. Csak véletlenül néztem bele, de nagyon megtetszett! Jó a sztori (az első két rész láttam csak), a szereplők, a dumák (pl. Luke gyantáztatásának kifigurázása :-))).
    És állítólag nem is vagyunk nagyon lemaradva (értsd a magyarországi vetítés) az amerikai megjelenéstől!
    előzmény:
    bébé (28)
     
  23. 2004. május 17. 09:1928.
    És most elkezdték előlről ismételni vasárnaponként, így legalább már én is értem :) Mert csak valahol bekapcsolódtam és megszerettem, de nem mindenkit tudtam helyre rakni :) De most én is képben leszek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. május 7. 16:3727.
    hát, én is nézem még mindig és a kedvencem még mindig:) az oliver idegesítő, dehát ez a dolga. A Marissában viszont csalódnam, elég butus. . . a Seth viszont nagyon bejön:)) na, dióhéjban ennyi
    előzmény:
    scol (26)
     
  25. 2004. május 7. 16:0526.
    Biztosan akad még vki, különben nem lenne már műsoron. :-))))

    Csak vmi normálisabb időpontban is adhatnák, akkor talán lenne esélyem néha, de így. . . csak az ajánlók maradnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top