Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

AESTHETICA vélemények

Torolt_felhasznalo_861911
Torolt_felhasznalo_861911
Létrehozva: 2009. október 18. 19:05

A segítségeteket szeretném kérni!!!!!!!

 

2009. aug.22-én forró olaj fröccsent az arcomra, azóta már szépen begyógyult és szerkezeti változás sincs a bőrömön, tehát nem vastagabb a bőr, de pirosas-rózsaszínes a színezete. Ez nagyon zavar.....

El is mentem egy lézerklinikára ami először ígéretesnek tűnt.....megnézte a bőrgyógyász és azt mondta, hogy ki vannak tágulva az erek és azokat kellene összehúzni, de hozzátette, hogy a teljes regeneráció ideje 1 év, nyilván azért mentem a kezelésre hogy ez ne 1 év legyen....

Szóval volt egy próbakezelés is de semmilyen változást nem vettem észre, persze nem várok csodát, de egy minimális változást igen....

 

Nézegettem az aesthetica oldalát és felkeltette az érdeklődésemet...

 

Valaki már volt ott közülletek?

Milyen a benyomásotok róla? persze elsősorban a bőrgyógyászos véleményekre lennék kiváncsi és kifejezetten a TC3000 -es kezelésre! Esetleg valaki már volt is ilyen kezelésen?

 

Árak nincsenek a honlapon ezzel kapcsolatban is érdekelnének az infoitok!

 

 

 

Előre is köszönöm a segítséget!

  1. 2018. február 21. 21:2626.

    Hasonló véleményen vagyok.


    Nem ajánlom senkinek


     


     

    előzmény:
    Olgi68 (18)
    2011-10-18  09:15
  2. 2018. február 21. 21:1625.

    Sziasztok!


    Sajnos hasonlóan rossz tapasztalatom van. A kis arcplasztikám oly mértékben nem sikerült ,hogy  a fájjdalmas és költséges (800 000 ft )műtétem ellenére a környezetemben senki nem vett észre pozitív változást.


    A kontroll alkalmával , reklamációmra felajánlottak egy újjabb költséges beavatkozást kiegészitésként.


    Máshol rendelnek, máshol műtenek, nem szinvonalas, kellemetlen környezet.


    Nem ajánlom senkinek.Nagyon megbántam, hogy itt csináltattam.


    V. Tünde



     


     


     

    előzmény:
    Mauzi (8)
    2009-10-18  22:20
  3. 2017. november 18. 12:4424.

    jah és elvileg ez van a szerződésbe de ilyen nincs irva hiába nézem, 4honapot kell várjak a pénzemre?? ez vicc

  4. 2017. november 18. 12:4223.

    sziasztok! Nekem úgy volt hogy lesz mutetem de nem lett. meg jo....  lemondtam a műtétet és azt mondjak a 10% öröm kívül visszakapom az összeget azaz 620ezret. ez most novemberbe mondtam le és elvileg február 28.ig várhatom a penzt hogy visszakapjam?? Ilyen van? valaki tud többet írjon letszi előre is köszi:)

  5. 2017. november 18. 12:4222.

    sziasztok! Nekem úgy volt hogy lesz mutetem de nem lett. meg jo....  lemondtam a műtétet és azt mondjak a 10% öröm kívül visszakapom az összeget azaz 620ezret. ez most novemberbe mondtam le és elvileg február 28.ig várhatom a penzt hogy visszakapjam?? Ilyen van? valaki tud többet írjon letszi előre is köszi:)

  6. Torolt_felhasznalo_366666
    Torolt_felhasznalo_366666
    2013. március 23. 21:4921.
    Szia! Kb mennyibe került az aesthetica-nál a teljes intim szőrtelenítés? 

    Azonkívül valakinek van tapasztalata az IPL tartós szőrtelenítésről? Melyik éri meg jobban, vagy hát melyik "véglegesebb"?:D 
    előzmény:
    christines (17)
    2011-06-28  10:43
  7. 2012. június 24. 19:4320.

    Az Aesthetica-t nem ajánlom senkinek. A gyerekem  fülét műtettem meg náluk. ESZTÉTIKAI KEZELÉS! RONDÁBB LETT, MINT VOLT! Az orvos elment szabira a műtét után, a kontrollt már nem ő, hanem egy másik végezte. Egyik sem gondolta egészen a saját betegének a gyerkemet. Kb. fél év múlva a varratszedés után behegesedett vastagon a vágás helye. Csak újabb fizetett műtéttel lettek volna hajlandóak kijavítani az elcseszett műtétet. Nagyon sok pénzt kérnek és egyáltalán nem kezelik ennek megfelelően az embert. Aki mégis hozzájuk megy, vegye tudomásul, hogy nem vállalják a felelősséget a sz@munkáért, viszont nagyon szeretik a sok pénzt.

    EZ ITT AZ ELÉGEDETLEN FOGYASZTÓ SZÁJREKLÁMJA!

    előzmény:
    Olgi68 (18)
    2011-10-18  09:15
  8. 2011. október 18. 09:2319.

    Szia!

    Most hozzászóltam ehhez a témához, teljesen igazad van!

    Olgi

    előzmény:
    Fairy5 (12)
    2011-01-10  11:48
  9. 2011. október 18. 09:1518.

    Sziasztok!

     

    Aesthetica orv.központhoz hozzászólnék: a leginkorrektebb társaság Budapesten, csak a pénzre mennek! Nem vizsgálnak ki mielőtt hozzálátnak egy kezeléshez, bármit megcsinálnak rajtad csak fizess!!! Egyáltalán nem érdekli őket, hogy meg vagy-e elégedve az eredménnyel ha már lehúztak.

    Agyon hírdetik magukat csak döljön a pénz, egy gyár lett az egész!

    Nem ajánlom őket, ne menjetek oda, ha szépészeti beavatkozást szeretnétek!

    Olgi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. június 28. 10:4317.

    Bocsi, én csak most láttam, hogy írtál. Gondolom már túl vagy rajta. :))

     

    Hááát, aludni nem fogsz közben :/. Viszont annnnnnyiiiiraaa megéériii *.*. Nekem már nem is tudom mióta nem nő ott semmi, pedig még csak most volt a 4. kezelésem. Most fél évet kell várni a következő kezelésemre, mert azt mondták talán addigra ha szorgalmasan borotválom a "semmit", szóval akkor talán addigra visszanő már valami, amit lehet megint kezelni....

     

    Nekem iszonyatosan bevált. Én az a típus voltam, aki 1 órán át epillált, és kb. 3. nap után már megint látszódtak a fekete pöttyök (bújtak elő a szálak). :SSS :(((. Ja, és kb. 2 napig piros pöttyös voltam az epillátortól, úgyhogy kb. 1 napot élvezhettem szőrtelen és piros pötty mentes állapotomban. :S. :(((

     

    Szóval én nagyon fel vagyok most dobva, nem hittem, hogy ilyen létezik, nekem tényleg elment már az életkedvem az örökös szőrprobléma miatt. Most volt akciójuk, szóval befizettem újabb testrészeket. *.*

    előzmény:
    topi1143 (16)
    2011-05-11  17:31
  11. 2011. május 11. 17:3116.

    Sziasztok!

     

    Volt mostanában valaki az Aestheticában végleges szőrtelenítésen?

    Én most megyek, bikinivonal, intim terület...

    Milyen tapasztalataitok vannak??

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. január 10. 12:1515.

    viszont,a havi egy alkalom(váltogatva ezeket a különböző kezeléseket)nagyon sokat tud javítani az arcbőr állapotán,viszont sem botox sem plasztika nem kellett soha,még.

    rengeteg esztétikai kozmetika van már manapság,és nagyon látványos kezelések vannak már,szerintem.a plasztikával érdemes tényleg várni ,míg az ember már tényleg szégyel a tükörbe nézni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. 2011. január 10. 12:1114.

    sziasztok

     

    én gödöllőre jártam évekig (10 év kb)a santemed szalonba..van mélyhámlasztás(mikrodermabrázio)de sok más kezelés is,mindíg újul meg ez a cég, én havi 1 szer jártam,itthon és küldföldön ezekre a kezelésekre,soha nem is volt semmi az arcbőrömmel(most sajnos,három éve nem tudok menni,mert itthon vagyok gyesen és nem dolgozom,de látszik is a bőrömön.kb 10 évet öregedett az arcom,és nem a ,,gyerek,,miatt.sajnos 30-35 felett kell a havi egy alkalom ha szép bőrt szeretnénk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. január 10. 11:5913.
    Nyitó / Akciók / Plasztika akció:-20,11% Plasztika akció:-20,11%

    Ha nagyobb, formásabb melleket szeretnél, vagy éppen alakodat, arcodat szeretnéd szebbé varázsolni plasztikai beavatkozás segítségével, akkor velünk most valóra válhatnak álmaid!

    Ünnepeld velünk az új évet, mert 2011 tiszteletére 20,11% KEDVEZMÉNYT adunk Neked bármely plasztikai beavatkozásra (kivéve hegkimetszés)!

    Jelentkezz most!

     

    Az akció 2010. december 23-tól 2011. január 31-ig érvényes.

     

     

     

     

    Na igen, a nagy kedvezményük, de miből is adják????? Az ugye nem derül ki. Utána kellene járni ennek az egész bandának, lehet, hogy futószalagon tolják a pácienseket és lehúzzák őket???

    http://www.aesthetica.hu/plasztika-akcio-20-

     

    Tapa sztalatokat írjatok légyszíves és ha valaki tudja, hogy miért nem korrektek, akkor azt is írjátok meg légyszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  15. 2011. január 10. 11:4812.

    Sziasztok!

    Fórumot kerestem az Aesthetica  (www.aesthetica.hu)

    Orvosi Központtal, annak is a Plasztikai Sebészetével kapcsolatban,mivel igencsak hiányos a honlapjuk ami a legfontosabb információkat illeti, ezt pedig nagyon furcsállom.

    A kinézett plasztikai beavatkozást illetően sem árat, sem hozzávetőleges árat nem közölnek a honlapon. A hónapban 20 % kedvezményt hirdettek ráadásul a mellkorrekciókra, gondoltam utánanézek. Persze az is rettentő furcsa, hogy egyetlen orvos nevét nem közlik, mintha titkolnának valamit, vagy hogy az orvosok ne legyenek leellenőrizhetők.

     A konzultáció természetesen pénzbe kerül, amire az ember úgy kénytelen odamenni, hogy nem tudja az orvos nevét, a kezelés hozzávetőleges árát. S mindez ha nem tetszik, persze a konzultáció ára ugrik.

     

    Bejelentkeztem időpontra, mert kiváncsi voltam rájuk, visszahívtak.

    Kértem a hölgyet, hogy egyáltalán tájékoztasson arról, hogy kik az orvosok, vagy ki foglalkozna velem, de erre a válasza az volt, hogy az orvosok kérésére nincs feltüntetve a nevük sem a honlapon, sem információt nem adnak telefonon, mert nem akarják az orvosok - temérdek munkájuk és teendőik mellett -, hogy a páciensek keressék őket telefonon.!!!!!! Kérdezem, hogy akkor kik keressék mégis őket, ha a páciens nem konzultálhat az orvosával???? Nagyon furcsa. Erre mondja a hölgy, hogy van egy konzultáns hölgy, aki külön ezzel a témával foglalkozik, ezért alkalmazzák, hogy tartsa a páciensekkel a kapcsolatot és mindenegyes ügyes-bajos dolgukkal hozzá kell fordulni, ő pedig közvetít az orvos felé. Naaaa! Furcsa kissé nemde?

     

    Mondták, hogy a konzultációs díj beleszámit a kezelés árába, s itt megkérdeztem az adott húsz százalékos kedvezményt is. Ugye nem mindegy, hogy az a kedvezmény egymillióból vonódik le, vagy 350 ezer forintból,mert még ilyen szinten sem mondtak hozzávetőleges árat. Ennélfogva ez a húsz százalékos kedvezmény szinte csupán reklámfogás nem más, hiszen az alanynak fogalma sincs miből is kapja a kedvezményt.

     

    Tovább megyek. Tehát a konzultáción az addig ismeretlen (titkolt) orvoshoz odamegyek - ahogy ezt ők kigondolták -, majd egy addig leinformálhatatlan orvosnak elkezdem mutogatni a testemet. Ha nem szimpatikus az orvos, ez nyilván ott derül ki, vagy utólag rossz referenciát hallok róla, akkor is ugrott a konzultáció díja és még potyára is mutogattam a meztelen testemet egy vadidegennek, aki orvos létére nemhogy az arcát, de a nevét sem vállalja fel egy orvosi honlapon!!!

     

    Nem értem egyáltalán van így páciensük?

     

    Amikor azt kérdeztem, hogy az ember hogy tájékozódjon ilyen módon, ha nem adnak információt az orvos referenciájáról a telefonkezelő hölgy annyit közölt, hogy a konzultációra várakozás idejében a helyszínen lehetőség van betekintésre egy általuk összeállított anyagba, amelyekben fotók és egyéb munkák találhatók.

    És kérdezem miért nem lehet egy magánklinikánál az ember előre tisztában ezekkel a dolgokkal, ráadásul úgy, hogy horribilis össszegeket hagy ott egyik-másik páciens??????

     

    Furcsának tartom őket!

     

    Kérem, hogyha valaki ismeri a plasztikai sebészeiket, neveket konkrétan, referenciát, munkát tőlük, mennyire megbízhatóan, jól, vagy esetleg hibaszázalékkal dolgoznak, az legyen szíves írja meg. Esetleg annak is örülnék, ha valaki konkrét tapasztalatát írná meg, hogy egy végzett beavatkozás után elégedett-e az eredménnyel.

     

    Köszönöm előre is, további szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. január 27. 12:2811.
    Igazad van,jól tetted,hogy kihagytad őketÍgy legalább nem kell csalódnod...
    előzmény:
    Narancshab (10)
    2009-10-18  23:13
  17. 2009. október 18. 23:1310.

    Szia!

    Én nyáron szerettem volna elmenni hozzájuk, fel is hívtam őket, majd visszahívtak. Azonban sem körülbelüli kezelési árat, sem orvos nevet nem mondtak, csak annyit, hogy az első konzultáció 7000 Ft, és levonják a kezelés árából. Én meg úgy gondoltam, ennyire bizonytalanra nem megyek. Azt azért legalább szerettem volna tudni, hogy ki az az orvos, aki miatt kockáztatom a 7000 Ft-ot. Ráadásul, ha a kezeléseket nem tudtam volna fizetni, akkor sem megyek konzultációra. Nincs a bőröm alatt is pénz...  Szerintem úgy lenne korrekt, hogy ismerem az orvos nevét, ezáltal utána tudok érdeklődni, és legalább egy tól-ig árat mondanak.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_861911 (1)
    2009-10-18  19:05
  18. 2009. október 18. 22:219.
    Még egy szavazat a Virányosra :)
    előzmény:
    Mauzi (8)
    2009-10-18  22:20
  19. 2009. október 18. 22:208.

    Sajnos ebben a klinikaban en nagyot csalodtam, jol lehuztak es a mütetem se ugy sikerült ahogy kellett volna

     

    En börproblemakkal mindenkeppen a Viranyosi klinikat keresnem fel.... 

     

     

    előzmény:
    Pimpair (3)
    2009-10-18  19:35
  20. 2009. október 18. 21:587.

    Szia.

     

    Nekem is volt égési sérülésem, kávét főztem tűzhelyen köntösben, és amíg a tűzhely előtt ácsorogva vártam, hogy elkészüljön, addig felrobbant a kotyogó :)))) azonnali folyamatos kezelések után maga a sérülés pár hét alatt begyógyult, de valójában csak egy év elteltével vált újra tökéletessé a dekoltázsom bőre.

     

    Tudom, hogy a pofid esetében nehezebb türelmesnek lenni, hiszen nem tudod takarni, de én azt javaslom, hogy várd ki ezt az időt. Ne tetézd a bajt olyan pluszkezeléssel, amit alapesetben a már gyógyult (de helyzetét tekintve még javítható, javítandó) bőrfelszínen kell(ene) alkalmazni.

     

    Szerintem akármilyen nehéz, várd ki az egy évet. Addig elég, ha a gyógyulást segítő krémet (pl. Contratubex gélt) használsz, ezek arra valók, hogy a bőröd szebben gyógyuljon, és hámlasztanak is. Általában a további esztétikai kezelést is szükségtelenné teszik.

     

    Amúgy az Aesthetica is biztos jó, de én a Virányos Klinikát ajánlanám :))) Itt biztos nem kapsz meg idő előtti kezelést csak azért, hogy több páciens legyen...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_861911 (1)
    2009-10-18  19:05
  21. 2009. október 18. 20:506.

    Szia!

     

    Én elégedett vagyok velük, télen voltam náluk, és idén is menni fogok.

    Azt kaptam, amit elvártam a pénzemért, és elégedett vagyok az eredménnyel.

     

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=221166

     

    (Ebben a topikban van a sztorim, bár én anyajegyet leszedetni mentem.)

     

     

    Az általad említett kezelést nem ismerem, az árakról pedi annyit tudok mondani, hogy az első konzultáció árát levonják a kezelés árából.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_861911 (1)
    2009-10-18  19:05
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. október 18. 19:495.

    Törődjél bele,hogy egy év a regeneráció-ha ezt mondták a lézerklinikán.Vagyis ennyi kell ahhoz,hogy az erek összehúzódjanak.Ha nem tudják lézerrel ezt felgyorsítani,és nem kapsz feleslegesen kezelést,ami persze pénzbe kerül,nem is kevésbe-akkor inkább örülni kell,hogy nem tévesztettek meg anyagi haszonszerzés céljából.

     

    Aesthetica oldala-hát igen,nem a semmiért nincsenek árak,de még a plasztikai sebészek nevei sincsenek feltűntetve...ez elég szomorú.

    Kerüljed őket,így óvod meg a legjobban magadat és a bőrödet.

    Sok türelmet a gyógyuláshoz-hidd el,hogy rendbejössz,csak adj időt a bőrnek és ereknek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_861911 (1)
    2009-10-18  19:05
  23. 2009. október 18. 19:364.
    ezt átnézted? http://borgyogyasz.lap.hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_861911 (1)
    2009-10-18  19:05
  24. 2009. október 18. 19:353.
    Nyáron voltam én is egyszer, egy idősebb pasi bőrgyógyász volt (anyajegy miatt) kb. 3 perc alatt lezavarta. Nekem nem jött be, a recepciós lányok még kevésbé. Azóta sem mentem vissza. A doki és lányokról is kb. annyi jött le, hogy pénz-pénz-pénz kell...
    előzmény:
    newsees (2)
    2009-10-18  19:22
  25. 2009. október 18. 19:222.

    Hát ha az az egy bőrgyógyász van akihez én is járok, tőle ne várj csodát. Nekem is tágult hajszálerek vannak mindenhol, rosacea a betegség neve. Totál értelmetlen kezeléseket kapok, javulás semmi. Igaz géppel nem kezel, de minek is mert csak látványra megy és kenőcsöket ad.

     

    Nem ez a szakterülete, nekem elmondta hogy klinikai felfekvéseket kezelt profi szinten. No nekem olyanom nincs :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_861911 (1)
    2009-10-18  19:05

Címlap

top