Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koccanásos baleset

Torolt_felhasznalo_182169
Torolt_felhasznalo_182169
Létrehozva: 2004. január 22. 13:55
Kárbejelentő lapon (állítólag szó szerint)

"Az esemény részletes leírása:
Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varasbékák kuruttyolták esti imájukat. Na, ekkor ütöttük el a motorost. Balra akartunk elkanyarodni, de meggondoltuk magunkat, mondván ott se lesz jobb. A motoros szegény bedőlt a balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty! 11. Véleményem szerint a baleset bekövetkezésének mi volt az oka, azért ki tehető felelőssé: Az autó vezetőjének pillanatnyi kihagyása, a szerencsétlen körülmények és a világ általános nyomorúsága. Mindig az ártatlanok szívják meg, mindig. 12. Egyéb közlendők: Az előadás, melynek megtekintésére Nyíregyházára igyekeztünk (Csehov: Három nővér) nézhetetlen volt. A II. felvonásra értünk oda. A III. felvonás alatt már szívesen cseréltem volna a motorossal. A IV. felvonás alatt bárkivel."
  1. 2017. január 4. 13:387851.
    Tisztelt Biztosítótársaság
    Kíváncsiak voltak balesetem részleteire, így ezúton megosztom azt Önökkel:
    Szakmámat tekintve fűtésszerelő vagyok. A baleset napján éppen egy tízemeletes ház tetején dolgoztam egyedül. Amikor befejeztem a munkát, megállapítottam, hogy maradt még vagy 200 kilogrammnyi szerszámom a tetőn. A lift nem működött, így ahelyett, hogy ezeket a szerszámokat tíz emeleten keresztül kézben cipeltem volna le, úgy döntöttem, hogy egy hordóban fogom őket leereszteni a tetőről, kötél és csiga segítségével.
    Miután a földszinten rögzítettem a kötelet, felmentem a tetőre és bepakoltam a szerszámokat a hordóba. Ezután lementem a földszintre, kioldottam a kötelet, és jó erősen tartottam, hogy a 200 kilónyi szerszám lassú leereszkedését biztosítsam. A baleseti jelentés 11. szakaszában láthatják, hogy testsúlyom 60 kg. Elképzelhetik a meglepetésemet, amikor a 200 kilónyi szerszám súlya hirtelen felemelt a levegőbe. Én lélekjelenlétemet elvesztve elfelejtettem elengedni a kötelet.
    Szükségtelen említenem, hogy meglehetősen ijesztő ütemben repültem felfelé az épület fala mentén, neki-neki ütődve annak oldalához. Az ötödik emelet magasságában találkoztam össze a lefelé zuhanó hordóval. Ez a magyarázata a repedt koponyámnak és a törött kulcscsontomnak. Csak kevéssé lassultam le, és így folytattam az egyre gyorsuló emelkedésemet és meg sem álltam addig, míg a jobb kezem ujjpercei öt centi mélyen bele nem fúródtak a csigába. Ez alkalommal szerencsére visszanyertem a lélekjelenlétemet és meg tudtam markolni a kötelet a fájdalom ellenére.
    Ezzel egy időben a hordó nekicsapódott a földnek, aminek következtében letört az alja és a benne lévő szerszámok mind kiszóródtak. Így most már üres volt a hordó, így elkezdtem nagy sebességgel lefelé zuhanni az épület fala mentén. Az ötödik emelet közelében ismételten összetalálkoztam a hordóval, ami éppen felfelé tartott. Ez a magyarázata mindkét törött bokámnak és a hasadásoknak a lábszáraimon. Amikor nekicsapódtam a hordónak, eléggé lelassultam ahhoz, hogy csak három hátcsigolyám, két bordám törjön el, amikor a földre érkezvén a szerszámokra estem.
    Sajnálattal jelentem, hogy amint ott feküdtem a földön nagy fájdalmak közepette, ismét elvesztettem a lélekjelenlétemet és elengedtem a kötelet. Ekkor a hordó hirtelen megindult egyenesen felém, egyre gyorsuló, szédítő sebességgel. A hordó leérkezvén, eltörte a medencecsontomat. Sajnálattal kell közölnöm, itt elvesztettem az eszméletemet, és többre nem emlékszem…
    Remélem, ez elegendő információ a biztosítótársaságnak. Kérem, fogadják el a fájdalmasan kimerítő magyarázatomat és küldjék számomra a baleset biztosításom összegét
     
    előzmény:
    ORP (7850)
    2016-09-28  13:24
  2. ORP
    ORP
    2016. szeptember 28. 13:247850.

     



    Géza és Sanyi focimeccsre mentek.
    Egy üveg pálinkát is vittek magukkal és megbeszélték, hogy amikor gól esik a meccsen, lehajtanak egy-egy kupicával.
    A meccs befejeződött, a végeredmény 0:0.
    Hosszú csend után Sanyi leverten megszólalt:
    - Te Gézu, legközelebb menjünk inkább kosárlabda meccsre.



     



     


     

  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 19:557849.

    előzmény:
    ORP (7848)
    2015-10-21  14:56
  4. ORP
    ORP
    2015. október 21. 14:567848.

    Jótanács
    - Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy a templomban mindenki énekel, és csak te fekszel a hátadon

  5. ORP
    ORP
    2015. október 21. 14:557847.

     


    Vers:
    Én ások,
    Te ásol,
    Ő ás,
    Mi ásunk,
    Ti ástok,
    Ők ásnak.
    Nem szép vers, de elég mély.


     

  6. ORP
    ORP
    2015. október 21. 14:547846.

    Négy katolikus férfi és egy katolikus nő kávézik a mise után.
    Az első katolikus férfi mondja a társaságnak: A fiam pap, és mikor a
    szobába lép, mindenki "Atyám"-nak nevezi.


    A másodi katolikus férfi dicsekszik: A fiam püspök, és mikor a szobába
    lép, mindenki "Kegyelmes uram"-ként köszönti.


    A harmadik katolikus férfi mondja: A fiam bíboros és mikor a szobába
    lép, mindenki "Méltóságos uram"-nak szólítja.


    A negyedik katolikus férfi szól: A fiam a pápa és mikor a szobába lép,
    mindenki leborul a "Őszentsége" előtt.


    Minthogy az egyetlen katolikus hölgy csendben kávézgatott, a négy
    katolikus férfi kérdően tekint rá.


    Ő büszkén válaszol: Van egy lányom. 28 éves, karcsú, magas, dupla XXL-es
    melltartót hord, 56-os a dereka, 90-es a csípőbősége és mikor belép
    valahová, az emberek felkiáltanak: "Uram Isten!"


     

  7. ORP
    ORP
    2015. október 21. 14:527845.

     


    - Hogy hívják?
    - Kovács Gültem
    - ???
    - Amikor megszülettem, anyám azt mondta: "Legyengültem." Apám válasza: "Legyen!"


     

  8. ORP
    ORP
    2015. október 21. 14:517844.

     


    -Te skizofrén vagy?
    - mi?
    - Igen, ti.


     

  9. ORP
    ORP
    2015. október 21. 14:497843.

     


    - Drágám - hörgi betegágyán a férj. - Ígérd meg nekem, ha meghalok, nem adod
    össze magad más férfival !
    A fiatalasszony szipogva felel :
    - Megígérem, szívem. De mi legyen, ha meggyógyulsz ?


     

  10. ORP
    ORP
    2015. október 21. 14:487842.

    A feleség otthagyja a férjét, és visszaköltözik a mamájához.
    - És képzeld - meséli -, alighogy kiléptem a lakásból, durranást hallottam! Most mit gondolsz? Agyonlőtte magát, vagy pezsgőt bontott?

  11. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. május 29. 11:547841.

    előzmény:
    joe011 (7840)
    2015-04-29  16:08
  12. 2015. Április 29. 16:087840.

    Férj és feleség TV-t néz, ahol pszichológiai előadás folyik a "vegyes érzelmek" jelenségről.
    A férj egy idő után odafordul a feleségéhez: "- Drágám, ez mind hülyeség, ilyen nincs.
    Fogadok, hogy nem tudsz nekem olyat mondani, ami egyszerre tenne engem boldoggá is meg szomorúvá is!"
    Az asszony válasza:
    "Az összes barátod közül a tied a legnagyobb!"




     


  13. 2015. Április 29. 16:077839.

    A pályaudvaron egy férfi a vonatablakból így búcsúzik el a barátjától:
    - Köszönök mindent! A feleséged pedig isteni az ágyban!
    Mikor elindul a vonat, pár perc múlva megszólal az egyik kupéban ülő utas:
    - Maga ezt komolyan mondta?
    - Nem. A felesége átlagos, csak nem akartam megsérteni vele.

  14. 2015. Április 29. 16:067838.

    - Mindig így fogsz szeretni?
    - Mindig. Csak nem mindig téged.

  15. 2015. Április 29. 16:057837.

    Feleség:
    - Drágám, ma kereken egy hónapja, hogy nem szeretkeztünk.
    Férj:
    - Te.

  16. 2015. Április 29. 16:047836.

    A férfi orvoshoz megy, mert gond van a nemi életével. Az orvos Viagrát ír ki a betegnek, de csak a felét kell bevenni. Otthon a férfi előveszi a vágódeszkát, és késsel kétfelé vágja a viagrát. Az egyik fele elrepül, egészen a papagáj ketrecébe, az meg egyből megeszi. A férfi azonnal felhívja az állatorvost, és elmeséli neki, mi történt. Az állatorvos szerint, a papagájt hűvös, sötét helyre kell helyezni, mert amúgy elpusztul. Így a férfi fogja a papagájt, és beleteszi a fagyasztóba .Természetesen megfeledkezik róla, és másfél óra után rohan a fagyasztóhoz, hogy megnézze mi lett vele. A papagáj teljesen meg van izzadva, és lihegve így szól:
    - Bakker, egy órát tartott, amíg széthúztam a csirke lábait!

  17. 2015. Április 29. 16:037835.

    Kisasszony, ismét szeretnék szeretkezni Önnel!
    - Mi az, hogy 'ismét'?!
    - Már tegnap is szerettem volna..

  18. 2015. Április 29. 16:027834.

    Két figura ül a kocsmában a pultnál. Egyszer az egyik Odafordul a másikhoz:
    - Tegnap megdugtam anyádat!
    A kocsmában mindenki elhallgat, majd a másik pár másodperces szünet után odafordul az előzőhöz:
    - Menj haza, apa! Részeg vagy ...

  19. 2015. Április 29. 16:017833.

    Ez is társadalmi kórkép...:Nemzetközi turistacsoport megérkezik a világ legnagyobb vízeséséhez:
    -Ooo God, it's wonderfuuuuul...
    -Ooo mein Gott, das is wuuuuunderbar...
    -Gospoooodin, eto priekrasnoooojeee...
    -Baaaaazzeeeeeeg, ez kuuurva jó...

  20. 2015. Április 29. 16:007832.

    A nászéjszakán az asszonyka azt mondja a negyedik férjének:
    - Drágám, tudnod kell, hogy én még szűz vagyok.
    - Az meg hogy lehet! Hiszen már háromszor voltál férjnél!
    - Igen, de tudnod kell az első férjem nőgyógyász volt , ő csak nézte. A második férjem pszichológus volt, ő csak beszélt róla. A harmadik férjem bélyeggyűjtő volt, ő meg csak ..;.. Ó, ő hiányzik a legjobban.

  21. 2015. Április 29. 15:587831.

    Oleg hatalmas monoklival jelenik meg a társaságban. Kérdezik a haverok:
    - Hát veled mi történt?
    - Szakszervezeti összejövetel volt. Előttem ült a Tamara, és amikor felállt, hogy hozzászóljon, észrevettem, hogy a szoknyája becsípődött a fenekébe.
    Kihúztam, erre kaptam egy hatalmas pofont.
    Legközelebb Oleg ha lehet, még nagyobb monoklival jelenik meg.
    - Hát veled már megint mi történt?
    - Amikor Tamara felállt, hogy felszólaljon, becsípődött a szoknyája a fenekébe. Szergej, aki mellettem ült, kihúzta. Én viszont tudtam, hogy nem szereti, és visszadugtam.

  22. 2015. Április 29. 15:577830.

    Idegbeteg nő az ágyban:
    - Idefigyelj Géza! Vagy tedd be, vagy vedd ki, de ezzel a huzavonával NE IDEGESÍTS!

  23. 2015. Április 29. 15:567829.

    Megy a Ruhat az erdőben, szembe jön vele az Ember.
    Egyszer csak hamm, az Ember megeszi a Ruhatot.
    Mi ebből a tanulság? Nem a Ruhat eszi az Embert.

  24. 2015. Április 29. 15:557828.

    A királyfi vágtat lován, egyszer csak meglát egy szépséges királykisasszonyt, ahogy egy vár erkélyén áll.
    Rögtön feltámad benne az érzelem, s felmegy hozzá.
    - Szépséges királylány, egyetlen vágyam van csak: légy az enyém!
    - Jaj, jaj királyfi, tudod az én uram a hétfejű sárkány, ha itt talál, porrá zúz téged!
    - Semmi baj, királylány. Odaállítottam a lovamat az ablak alá, ha jön a sárkány csak kiugrom az ablakon a lovamra és elvágtatok!
    A királylány beleegyezik, dúl a szex ahogy kell, egyszer csak csöngetnek. A királyfi azonnal kiveti magát az ablakon.
    Királylány:
    - Ki az?
    - Jó napot kívánok, a ló vagyok, csak szólni jöttem, hogy eleredt az eső és beálltam az eresz alá....

Címlap

top