Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Autós oktató -SOS!!!

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2004. január 20. 17:19
Sziasztok!

Tudom, indult már néhány fórum a jogsiszerzésről, nem a felesleges topicok szaporítása a célom, csak sajnos ezek a régebbi topikok többé-kevésbé mindig behalnak.

Szóval, oktató- és iskolaváltáson gondolkodok, a forgalmat már levezettem, pótórákat is, tegnap húztak meg másodszor a forgalomban, ráadásul nagyon bosszantó módon, (pedig tűrhető emberke volt a vizsgabiztos, utána még el is mondta, hogy amúgy jól vezettem, bla-bla...) Az oktatóm pedig nem volt igazán jóindulatú, mármint a vizsga alatt.

Szóval, olyan oktatót keresek, aki:
-nem dohányzik az autóban (a mostani sajnos ezt teszi)
-hajlandó úgy átvenni, hogy a nagyját a forgalomnak már levezettem, és nem hiszem, hogy az alapoktól kéne kezdeni
-és persze a szokásos: nyugodt, türelmes, és legyen jó a humora
-ja, és eddig Dél-Budát "robotosította" belém az oktató, most már szeretnék ott is maradni, ha lehet
-eddig Ford Fiestán tanultam, az már a non plus ultra lenne, ha ilyen kocsival rendelkező jó oktatót találnék...

Várom a javaslataitokat, ha privátban tudtok írni pl. elérhetőséget, az is szuper lenne!! :)) Előre is köszi Nektek! :)
  1. 2004. január 20. 18:536.
    Tudom nem tapasztalatokat kértél, de úgy gondoltam nem árt, ha más történetét is olvasod. Egyébként szeptembertől vezetek, sajnos pest másik felén tanultam így nem tudom ajánlani az oktatót, de mindenképpen válts, ha biztonságosan akarsz vezetni.
    Üdv
    Pihi
    előzmény:
    pihi (5)
     
  2. 2004. január 20. 18:515.
    Nekem is elég rossz oktatóm volt, de ezt előre ugye az ember nem tudhatja. Nem is volt kedvem a vezetéshez, kicsit kényszerből szereztem jogsit , hogy legalább be merjek ülni az autóba. A 10 óra szerintem nem sok, én ennyit vezettem az új oktatómmal, és megérte. Az 1. órán többet tanultam tőle, mint a másiktól az egész tanfolyam alatt. /persze tudta mennyire félek, de egy csepp önbizalmat sem kaptam tőle, sőt a kötelező órákon túl amit vezettem azt mind zsebbe fizettem neki. /
    Most /38 évesen/ 2 gyerekkel járom a várost, és ma már talán élvezem is a vezetést.
    Sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_787612 (1)
     
  3. Torolt_felhasznalo_702370
    Torolt_felhasznalo_702370
    2004. január 20. 17:504.
    www. patiautosiskola. hu csúcsszuper.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_787612 (2)
     
  4. 2004. január 20. 17:323.
    Szia! Én a Htaár út környékén vezettem, egy nagyon aranyos okatatófiúnál tanultam Fiat Punto-n. Kedves, kellemes, jó humorú srác. Mellékállásban csinálja az okatatás, egyébként meteorológus. Has érdekel, szólj, megírom priviben a nevért és a számát is.
    Üdvözlettel GDZS
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_787612 (2)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. január 20. 17:292.
    Ja, és még valami: nem az a célja, hogy minél jobban lehúzzon anyagilag, hanem hogy a tudásomon javítson.

    Azaz, akár az sem gáz, ha kicsit többe kerül egy óra, mint az átlag, de mondjuk ne azt mondja egy egyébként majdnem sikeres forgalmi vizsga után, hogy márpedig nekem még 8-10 órát kéne vezetnem szerinte. . . :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_787612 (1)
     

Címlap

top