Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Győriek ide!!!!!!!

kata_lin80
Létrehozva: 2004. január 19. 13:14
Ha tudtok győri videóst és zenekart sos-be írjatok mert még nem találtam az esküvőnkre,ami májusban lesz!Előre is köszönöm.
  1. Torolt_felhasznalo_707343
    Torolt_felhasznalo_707343
    2004. október 20. 16:118.
    Sziasztok!

    Tudom, hogy hulyen hangzik, de S. O. S-van nallam, es hatha valaki tud segiteni :)

    Nem tudja valaki, hogy mennyibe kerul 1 m3 viz, 1 m3 gaz es 1 kw aram most Gyorben? vagy kornyeken?
    Ha esetleg valaki otthonrol netezik a szamlan rajta van :) ha megenzne nekem nagyon megkoszonnem.

    Bocsi a zavarasert elore is koszi :)

    zsu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. Április 28. 11:567.
    Sziasztok!

    Remélem, még aktuális a téma. Júniusban Győrben nyit természetgyógyász rendelőt egy neves természetgyógyász, aki rendszeresen szerepel a tv-ben és rádióban is. Aki ír nekem, megmondom az elérhetőségét. Az időpontokat már egyeztetni kell, mert sok városból jönnek hozzá. Nagyon korrekt, 1 óra 20 perc egy vizsgálat, nem a pénzre utazik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_199543 (4)
     
  3. 2004. január 21. 16:536.
    Sziasztok !
    Egy segítséget szeretnénk kérni egy jó ismerősömnek. Otthagyta a férje pici gyerekkel, és vállalna mindenféle munkát, amit gyerek és főiskola mellett meg tudna csinálni PL. vasalást, stb. Ha valaki tud olyat, akinek kellene segítség a háztartásában, kérem, válaszoljon, priviben megadom a lány számát. Előre is köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. január 19. 14:495.
    Szia szivacsos !
    Lép Józsefnek hívják de nem tudom hol lakik , mert én csak a bácsai piacon szoktam vele találkozni vasárnaponként ! Ott érdeklődj, hátha tud valaki valamit közelebbit is mondani !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. január 19. 14:414.
    Szia!Igaz nem a megkezdett témához kapcsolódik, de remélem valaki nekem is tud segíteni. Én természetgyógyászt keresek. Olyan igazi jó, belevalót. De legalább egy Homeopatát. Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. január 19. 13:453.
    Szia !
    nagyon nehéz így ajánlani valakit. Menjetek el zenés éttermekbe és hallgassátok meg hogyan játszik a zenész. Mi egy pótszilveszteren jártunk úgy, hogy nagy nevű győri zenész olyan rossz műsort csinált, hogy inkább hazamentünk. Gondoljátok át, hogy fiatalok vagy idősebbek lesznek e többen az esküvőtökön, mert olyan stílusú zenét kell játszani. Ha valami eszembe jut írok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_310659
    Torolt_felhasznalo_310659
    2004. január 19. 13:452.
    írtam privit. . .
    előzmény:
    kata_lin80 (1)
     

Címlap

top