Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tisza szappan

rikitiki
Létrehozva: 2008. december 18. 13:27

Most hallottunk a rádióban a Tisza szappanról.Az lenne a kérdésem, hogy ismeritek-e, illetve mit hallottatok/tapasztaltatok ezzel a szappannal kapcsolatban.Azt mondták, hogy nagyon jó, és kifejezetten ajánlják alergiásoknak, babáknak és mindenkinek.Állítólag még ruhát is lehet vele mosni.Szóval felkeltette az érdeklődésemet, csak nem kapok sehol.......

Szóval várom tapasztalataitokat, véleményeteket.Köszi!

  1. 2017. november 21. 18:466.

    Szia! A Tisza szappannak igazán áldásos hatásai vannak. Gyerekkorom meghatározó tisztító és ápolószere. Semmilyen káros anyagot nem tartalmaz ezért tökéletes fürdésre hajmosásra ruhák mosására sőt takarításra is . Kisgyerekkoromban anyukám ezzel fürdetett és mosta a hajamat . Hajmosás után viszont ecetes öblítéssel kell kimosni a hajból. Most én újra elkezdtem használni mert elegem lett a sok kláros kencéből. Üdvözlettel! Éva

  2. 2008. december 19. 15:105.

    Köszi a hozzászólásokat.

    Látom, hogy nem igazán elterjedt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_948089
    Torolt_felhasznalo_948089
    2008. december 18. 15:304.
    Ha nem találsz Tisza-néven,akkor a Caola is forgalomban van.Az is ugyanilyen.Mosószappan,én mindenre használom.Amit semmivel sem tudok kiszedni ruhából foltot,azt tuti a mosószappannal sikerül.De mosakodásra is tökéletes,nem szárítja a bőröd és antiallergén.Évszázadokig használták,bevált::):):)
    előzmény:
    rikitiki (1)
    2008-12-18  13:27
  4. Torolt_felhasznalo_772164
    Torolt_felhasznalo_772164
    2008. december 18. 14:233.

    Más mosószappan, főzött (házi) szappan is jó.

     

    Háztartási boltokban, DM-ben,Rossmannban stb. is kapni.

     

    Lereszeled reszelővel.

     

    Van folyékony is, én még nem láttam.

    előzmény:
    rikitiki (1)
    2008-12-18  13:27
  5. 2008. december 18. 13:382.

    Szia!

     

    itt lehet kapni.

    előzmény:
    rikitiki (1)
    2008-12-18  13:27

Címlap

top