Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Spanyolo s" aj

board
Létrehozva: 2003. december 10. 14:31
A bátyám spanyolul tanul egy éve. Tudnátok e ajánlani olyan nyelvkönyvet, vagy "spanyolos" ajándékot, ami karácsonyra elképzelhető és érdekes lehet egy spanyolul tanulónak/vagy aki a spanyol kultúra iránt érdeklődik? Köszi :))
  1. 2004. október 14. 15:2612.
    Sziasztok!

    Október 23-ra (este 7-kor))spanyolos találkozót szervezünk! Sok szeretettel várunk mindenkit, akit érdekel a spanyol nyelv, kultúra, zene, vagy szeretne cd-t, nyelvkönyvet, kazettát cserélni másokkal, vagy egyszerűen csak egy ilyen spontán, neten keresztül szerveződő spanyolos társaságban lenni!
    Helyszín: Bp. VI. ker. Podmaniczky u. 55. Sólyom Sörbár
    Ha bármilyen kérdésetek van, írjatok, és ha lehet, akkor az asztalfoglalás miatt jelezzétek, ha lenne kedvetek jönni!
    Köszi.
    Sok szeretettel várunk! Gyertek!
    olivero@freemail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. december 10. 16:0711.
    Merre felé élsz ?
    előzmény:
    kthompson (6)
     
  3. 2003. december 10. 15:2310.
    Szívesen venném a segítségedet! A libri. hu jó, mint webes oldal, de spanyolból nem túl nagy a választék! Tudnál ajánlani 1 éves tanuláshoz valami jó nyelvkönyvet vagy civilizációs könyvet???
    előzmény:
    lazsuka (8)
     
  4. 2003. december 10. 15:219.
    Jaj, a mai nap végre kikerekedett. Eddig csak sírtam, hogy nincsen benne semmi jó!!!!

    De most végre ötleket kaptam: CD, bor, újság, kisregény! Ezeket meg is tudom venni, úgy örülök!!!

    Köszi a segítséget!!! Neked is Boldog karácsonyt kívánok!!!!

    előzmény:
    kthompson (6)
     
  5. Torolt_felhasznalo_774904
    Torolt_felhasznalo_774904
    2003. december 10. 15:218.
    nagyon jó nyelvkönyvek vannak, az egészen kezdőtől a ffokúig, tudok ajánlani párat szivesen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. december 10. 15:207.
    Lehet kapni egy-ket magyar-spanyol konyvet is, ahol az eredeti mellet olvashato a muforditas is.

    A CD is jo otlet.

    Vagy esetleg egy ujsag elofizetes, tudom ajanlani `Muy Interesante` cimu magazint, ami havonta jelenik meg, es nem bulvar ujsag :)) de sajnos nem olcso :((

    Esetleg kozosen, a csaladdal, baratokkal, tenylegesen vagy jelkepesen 9hogy valaszthasson idopontot)befizethetitek egy spanyolorszagi utra :DD
    előzmény:
    board (1)
     
  7. 2003. december 10. 15:156.
    Szia!
    En is spanyol "rajongo" vagyok olyannyira, hogy itt is elek, es szerintem marha jo nyelv. Uzenem a batyadnak, hogy sok sikert a tanulasahoz!
    A konyv szerintem is jo otlet, vagy esetleg, ha tudsz venni nemzetkozi ujsagokat arulo helyeken spanyol nyelvu magazint, esetleg abban a temaban ami kulonben is erdekli, szinte eszrevetlenul ragadnak meg a szavak. . . Es a nyelvezetuk sem annyira bonyolult. Sok szerencset es boldog karacsonyt!
    előzmény:
    board (1)
     
  8. 2003. december 10. 15:115.
    Jegyzem is az ötleteket :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960557 (4)
     
  9. Torolt_felhasznalo_960557
    Torolt_felhasznalo_960557
    2003. december 10. 15:054.
    szia! én is spanyolos rajongó vagyok, a könyv jó ötlet, lehet nagy könyvesboltokban kapni kisregényeket, pl. Márquezt eredeti nyelven. de szerintem tuti egy Buena Vista CD is!
    előzmény:
    board (1)
     
  10. 2003. december 10. 14:493.
    Ha jól megy neki, akkor vegyél egy spanyol nyelvű könyvet, olyat, amit esetleg már olvastott magyarul. Az sokat segít a tanulásban!
    előzmény:
    board (1)
     
  11. 2003. december 10. 14:482.
    Egy üveg házi készítésű Sangria. :-)))
    előzmény:
    board (1)
     

Címlap

top