Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Terva-lock

Bölcssali
Létrehozva: 2008. június 25. 20:50

http://www.tervalock.hu/index.html

Hallott már valaki valamit erről a kft-ről? Jót, rosszat, bármit!

  1. Torolt_felhasznalo_839974
    Torolt_felhasznalo_839974
    2017. augusztus 6. 10:5410.

    Mielott megrendeltem a nyilaszaroinkat a terva-locktol, ez a forum elegge elbizonytalanitott, igyhat gondoltam irok egy jo velemenyt is.


    Egy kislakas teljes nyilaszaro cserejevel biztuk meg oket, mobil szunyoghalokkal, muanyag redonyokkel. Szerintem eleg jo aron dolgoznak, es mi nem igazan ertunk a nyilaszarokhoz, de amennyit utanaolvastam es tapasztaltam, azalapjan teljes mertekben nyugodt vagyok. Ezenfelul az egesz lakas ablak es ajtocsereje kb 9tol 5ig tartott, szoval egy gyors takaritas is siman belefert a napunkba utana. Kaptunk szamlat, pont annyit kellett varnunk a szerelesig, amennyiben megegyeztunk, stb..


    Az elottem irt rossz kommentekhez pedig annyit fuznek hozza, hogy igen, nekunk is problemat okozott, hogy nehez volt az elejen elerni oket, de mikor felvetettem, hogy ez nem tul szerencses, jol meg tudtuk beszelni. Nekik ilyen az idobeosztasuk, kapkodnak, hogy mindenkihez eljussanak egy nap alatt. Minden mas ablakos ceg is ilyen, akik kozul oket valasztottam vegul. A tobbi cegbol sokan nem is akartak felmerni a lakast, mert valoszinu tul olcso munkanak szamit a mi kis panellakasunk.


    Tudom, hogy nekem is konnyitette volna a valasztast, ha a szemelyes szimpatian tul latok 1-2 jo tapasztalatot is, remelem valakinek segit az enyem.


    +1 pont kutyasoknak: nagyon nagy tiszteletben tartottak a 32 fokos lakasban erkelyajtok emelgetese kozepette is az idos kutyank fekvohely-valasztasait is, hiaba mondtam, hogy ha utban van, nyugodtan szoljanak es arrebb rakom, azt a valaszt kaptam, hogy "dehogyis, o itt lakik, ok meg nem, inkabb ok vannak utban neki." 

  2. 2016. szeptember 18. 09:379.

    A tervalocknál megrendeltem 1 biztonsági ajtót 2016,09.12 ei beépítéssel,a beépítés dátuma előtt 10 nappal.elfogadták,visszaigazolták.még szeptember 9.én ujra felhívtuk őket,hogy mikor érnek a helyszinre,mert ez 1 üres felújítás alatt álló lakás,és a megfelelő időpontra odamegyünk.a cég képviselóje 203336966.jelezte,hogy kb délután 14,30 tól várható az érkezésük.a lányom odament a lakáshoz 14 órára a 4 éves kisunokámmal.15 órától folyamatosan hívta a terva lockot,de nemvették fel a telefont.ekkor a vőm hívta a céget,és mive nemismerték a számát,azonnal felvették.a vőm mondta nekik ,hogy az adott címen várják az ajtót,és miért nem mennek,és miértnem veszik fel a telefont.azügyintéző aztmondta bocsi de elfelejtettem az adott megrendelést.vőm mondta semmi baj,most azonnal induljanak és teljesítsék a vállalásukat .ügyintéző válaszolta.hogy biztos te is felejtettél már el valamit,emberek vagyunk,tévedhetünk.nemadott újj időpontot.letette a telefont.SZEMÉT ALJAS CÉG.a lányom 2 órán keresztül ült 1 négyéves gyerekkel 1 üres lakásbanés várta az ajtót.üzenem az ügyintézőnek,ha maj leszakad a fél arca,csak annyit fogok mondani,bocs haver tévedtem,nemtéged akartalak.

  3. 2013. július 25. 21:208.
    MIndenki vigyázzon a céggel, mert nem ad számlát és a kifogásra szarik nagy ívben. Hibás nyilászárót szereltek fel és nem hajlandók javítani, cserélni. Sőt lekezelőek, ha reklamálni merészelsz.
    előzmény:
    Bölcssali (1)
    2008-06-25  20:50
  4. Torolt_felhasznalo_422373
    Torolt_felhasznalo_422373
    2008. december 2. 15:177.
    Én már szereltettem ezzel a céggel, és teljesen meg vagyok velük elégedve. A megbeszélt időpontban jöttek, és minőségi munkát végeztek, jó áron!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. június 26. 11:056.
    Ok, hogy őszinte legyek nekem pont ez volt vele a gondom, és már el is dobtam a szórólapjukat, tegnap hajították be a postaládába és a család kétharmada rácsippant, hogy de jó, ez olcsóbb jóval mint a helyi ajánlat, bár nekem még ez is elég rázós. Na, ezekkel a véleményekkel alátámasztva tálalom a sajátomat, és passzoltam az ügyet. Köszi!:)
    előzmény:
    smona (5)
    2008-06-25  22:31
  6. 2008. június 25. 22:315.

    Hát én eleve szóba sem állok olyan céggel, ahol csak egy mobilszám és egy e-mail cím van... ott valami nem kóser...

     

    előzmény:
    Bölcssali (1)
    2008-06-25  20:50
  7. 2008. június 25. 21:384.
    Hát passz.... Mondjuk elég necces az a honlap egy tucatnévvel és egy mobil számmal, közelebbi telephely megjelölése nélkül. Kérdés persze az is, hogy mit szeretnél csináltatni.
    előzmény:
    Bölcssali (3)
    2008-06-25  21:24
  8. 2008. június 25. 21:243.

    Köszi, ez nem jutott eszembe! Mostmár csak tapasztalatokra lennék kíváncsi, bár a kedvem kezd elmenni!:(

    azt mondtam nemrég, hogy csak helyi, leinformálható céggel állok szóba!:(

    előzmény:
    figuse (2)
    2008-06-25  21:10
  9. 2008. június 25. 21:102.

    http://www.kozuleti.com/hun/cegadat.php?id=22156109

     

    Hát ez nem túl sok.... Messze van kicsit.....

    előzmény:
    Bölcssali (1)
    2008-06-25  20:50

Címlap

top