Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
126728 hozzászólás
  1. Kusza
    2017. február 24. 09:28126728.

Már nem bánnám, ha Zsófi eltűnne, nekem olyan visszataszító volt tegnap!

2. gerdamama
    2017. február 24. 08:53126727.

"de ez csak a műsorok csak a saját lelkiismeretének szólnak."

Ezek a műsorok csak a saját lelkiismeretének szólnak.

előzmény:
    gerdamama (126726)
    2017-02-24  08:50
  3. gerdamama
    2017. február 24. 08:50126726.

Ez igazán jó hír. Akkor most elég csak néhány utalást tenni. (Lusta vagyok.)

Az elején azt hittem, még az előző napi emlékeztetőt látom. Aztán kiderült, hogy dehogy, csak Tóbiás és Kristóf még mindig (már megint?) Rudi bocsánatáért esedezik. Idióták!

Szegény Stella, nem csodálom, hogy halálra rémült. Jó, hogy Ágnes nem tette el láb alól. Mondjuk a forró csokiba én se mertem volna belekóstolni ezek után.
    Kíváncsi vagyok, Novákék mernek-e valamilyen lépést tenni a kislány beszámolója után. Attól tartok, nem. Ugyan Gizi állandóan drámázik, háborog az erkölcsi érzéke, de ez csak a műsorok csak a saját lelkiismeretének szólnak. Amilyen pénzéhes, az első felháborodás után rögtön eszébe jut, hogy ha Ági ellen fordul, elapad a pénzforrás. A végén még tanulnia kell Stellácskának, hogy bekerüljön egy jó iskolába... Ez meg manapság nem trendi.

Volt még valami tegnap? Ja, igen. Miklós-Juli munkahelyi konfliktusa, amelyben senkinek se adtam igazat. Miklós megvárhatta volna, míg az öccséék hazaérnek, kipakolnak stb., és ráért volna másnap az irodában rátérni a munkaügyekre. Nem volt olyan sürgős, hogy a liftajtóban kelljen szónokolnia. Elvben Julinak drukkolok ebben a konkrét ügyben, de az is igaz, hogy Miklós a főnök. Sajna ilyen egy munkahely. Hiába van rád kiszignálva az ügy, és lehet kifogástalan, adatokkal alátámasztott az előterjesztésed, mindenképp a főnök mondja rá az áment. Vagy nem, és akkor dühönghetsz magadban. Nem csapkodhatsz, és nem küldheted el a főnököt a francba. Juli kartársnővel az a legnagyobb baj, hogy tudja eldönteni, milyen státuszban legyen jelen a kft-ben. Szomszédasszonyként, sógornőként lamentál, felesel, hisztizik, kritizálja Miklós viselkedését. De kikéri magának, hogy szomszédasszonyként, sógornőként kezeljék, mert ő egy komoly munkaerő, társtulajdonos, vagy nem is tudom, micsoda. Egy családon kívüli munkahelyen nem sokáig dolgozhatna ilyen hozzáállással.

előzmény:
    Picivirág1 (126725)
    2017-02-23  19:01
  4. Liventa
    2017. február 23. 12:17126724.

Jó étvágyat! / Egészségetekre!

Nálam gombás penne volt, de elég íztelen, mert elfelejtettem a gombaíz fokozására tartott szárított erdei gombámból hozzákeverni az anélkül jellegtelen termesztett gombához.

előzmény:
    gerdamama (126723)
    2017-02-23  10:49
  5. gerdamama
    2017. február 23. 10:49126723.

Én is mosolyogtam először. Ágit levelező tagozatra ítélik?
    Valószínűbb, hogy nem ő járkál ki a sittről, hanem mi látogatjuk, ahogy annak idején Julit.

Vajon mi lesz Lizával? Ludwiggal nem maradhat, de egyedül se. Elég kis gyámoltalan. Vagy talán nem is az, csak az anyja túlfélti, elnyomja az erős egyéniségével.
    Esetleg Giziék elvállalhatnák a gyámságát. Beköltöznének a vellába, ott terpeszkednének. Laci egy kínai porcelánvázából vedelné a sört. Az egyetlenből, ami megmaradt, miután Stella egy esős napon a szalonban focizott, és letarolta a "csetreszeket". Liza zongoraleckéket adna Stellának. Azt még nem döntöttem el, hogy a két lány életre szóló barátságot köt, vagy inkább egymás agyára mennek. Az elsőt szeretném, de a második valószínűbb. Ráadásul ismétlődik a Hanna-Natasa-Peti sztori, mert Liza Ottóval jár, akibe Stella is bele van zúgva.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Megyek, belenézek a sütőbe, mert nagyon illatozik.   Elragad a fk-írói hév, az ebéd meg odalesz!

előzmény:
    Liventa (126720)
    2017-02-23  09:02
  6. gerdamama
    2017. február 23. 10:29126722.

Hú, de bulváros cím! Gubík Ágnes nagyon jó színésznő, nem hiszem, hogy Szellő szerelmeként kellene említeni. Saját jogon is megérdemli, hogy kiírják a nevét. Hülye újságírók!
    Lassan Hanna lesz az egyetlen színvonalas, komoly ember a szakmában.

előzmény:
    demonhill (126718)
    2017-02-23  08:58
  7. Liventa
    2017. február 23. 09:10126721.

"Ramóna még nem tervezte el, mit kezd az idejével,"  mégse kapkodnak utána annyira...? (és ki tépte le róla a ruhát a cikk-beli fotón?)

előzmény:
    demonhill (126718)
  8. Liventa
    2017. február 23. 09:02126720.

"Gubík Ági csak vendégszereplő lesz, Nyári Dia pedig hónapokra eltűnik."

Ezek szerint Hanna megkapja az ösztöndíjat, Ági pedig csak néha pislant ki a dutyiból...?

előzmény:
    demonhill (126718)
  9. Liventa
    2017. február 23. 08:59126719.

Lassan Sas az egyetlen épeszű az egész díszes gyülekezetben. Még szerencse, hogy folyvást ott sasol, még koronatanú lehet belőle...

előzmény:
    gerdamama (126716)
    2017-02-23  07:30
  10. gerdamama
    2017. február 23. 08:06126717.

De jó, hogy leírtad, Barackmanó! Néztem tegnap késő este, és úgy éreztem, nem fog az agyam, ebből a zagyvalékból, amit tegnap tálaltak nekünk, nem tudok épkézláb beszámolót írni. Végigbosszankodtam az egészet. Kezdve ott, hogy Gizi magán kívül méltatlankodott, amiért az a bunkó Ági nem tudta illemre tanítani az ő bunkó Stellájukat. Laci megérti, hogy Ágnes ki van borulva. Ez volt az egyetlen kellemes meglepetés, Lacinak beírtam egy piros pontot a képzeletbeli noteszembe.

Bosszantott, hogy Krisztiánék testületileg bocsánatot kértek Ruditól. Sajnálják, hogy olyan tapintatlanok voltak, és szóvá tették, hogy a kölkei ordítanak és verik a dobot, mikor egy kisbaba alszik (aludna) a szomszéd szobában. És Alíz is micsoda bunkó volt, hogy rájuk szólt, mikor készültek szétverni egymást és a kanapét. Rudin látszik, hogy nem bocsát meg könnyen. Annyira azért nem öntudatos, hogy elhúzzon a francba, és keressen valami lakásmegoldást.

A BK-ban mindig is nagy divat volt a bocsánatkérés. Miklósék és Andrásék is gyakran próbálták kiengesztelni a félrenevelt kölykeiket. Ha egyszer-egyszer rászóltak Tónira, Danira vagy Katára, mert azok csak a napot lopták és pimaszkodtak naphosszat, utána azt se tudták, hogyan tegyék jóvá. Mindig viszketett a tenyerem ilyenkor.
    És persze Ágnes nagyasszony is bocsánatot kér, mert ugye ő volt a bunkó, hogy rászólt a neveletlen vacsoravendégre.

Félix már elköszönt Emíliától, mert el kell utaznia üzleti ügyben. Ehhez képest még mindig ott téblábol a lakásban, de nem Emíliával foglalkozik, hanem Milánnal él lelki életet,  és atyai/haveri tanácsokkal látja el. Erről jut eszembe: tudjuk már, hogy Félix mivel foglalkozik? Hivatalosan is műkereskedő? Mert hogy képekkel seftel, csempészkedik, az csak a hobbija.

Nem tudom, Ágnes hogy képzelte, hogy megússza, ha legurítja Ludwigot a lépcsőn. Már csak ezért is meg kellett volna tartania Sast, hogy ráfoghassa, ha Ludwigot valami végzetes baleset éri. Nem ezt szeretném, csak Ági fejével próbálok gondolkodni. Valami rafináltabb "megoldást" vártam tőle.

Ádám vergődését nézni se bírtam. Utálom a részegeket, undorodom tőlük, és külön dühített, hogy Ádám karakterét így elcseszték.

előzmény:
    barackmano (126714)
    2017-02-22  22:28
  11. Picivirág1
    2017. február 22. 22:36126715.

KÖSZÖNÖM!!!!Most már mehetek aludni. A vőm holnap megnézi a gépet..valami le van tiltva....

Ja...és Ági nem normális.....ezt hogy a fenébe adná be balesetnek? Micsoda gyűlölet tombol benne..ölni tudna. 

előzmény:
    barackmano (126714)
    2017-02-22  22:28
  12. barackmano
    2017. február 22. 22:28126714.

Giziek kitargyaljak mekkora taplo volt Agi. Agi mindekozben bocsanatot ker Stellatol.

Hanna Adamot keresi, de Zsofinak fogalma sincs hol van. Adam epp hullareszeg valaki lakasaban. Kesobb Hanna ratalal de nem sokra megy vele. A vegen Adam sir hogy mennyire szerette.

Irma Zalakatosra keszul. Rudi meg mindig ki van akadva (alaptalanul), Aliznak mar elege van.

Sas egy pizzaval megprobal bajutni Agihoz, de o durvan elzavarja. Kisse idegbeteg utana is, elzavarja Lizat  is otthonrol. Liza a Rozsaban zaklatottan beszamol Ottonak. Ezt hallja Milan is es elmondja Felixnek mikor hazaugrik.  

Milan Lucat cserkeszi. Felix leckeket ad neki mitol doglenek a nok. 

A vege a legjobb. Agi kiviszi Ludwigot setalni, epp le akarja kocsistul lokni egy lepcson mikor pont arra megy Stella : "Hat maga meg mit csinal?"

13. barackmano
    2017. február 22. 21:23126713.

Tomi rajott mi baja a tabletemnek, ennek oromere megneztem a tegnapit. De a mai meg nincs fenn. 

Nem tudom kibirom e ebren, olyan alomkoros vagyok en is. De nem csak en, mindenki panaszkodik. A napot megint 4 napja nem lattuk. 

előzmény:
    Picivirág1 (126712)
    2017-02-22  19:04
  14. Picivirág1
    2017. február 22. 19:04126712.

Köszi! Isten őrizz, hogy kárt tegyél magadban....annyit nem ér!!!Még az is lehet, hogy én is hamar elalszom.Ez a hegyi levegő szokatlan az én alföldhöz szokott szervezetemnek. 

előzmény:
    barackmano (126711)
    2017-02-22  18:10
  15. barackmano
    2017. február 22. 18:10126711.

Ha meg tudom ma nezni, nagy vonalakban leirom neked Picivirag. 

Azert nem fogok a kardomba dolni ha ma sem sikerul. Max. lefekszem korabban.

16. Liventa
    2017. február 22. 17:05126710.

Az ilyen csinnadratták, amiket akkor zúdítanak ránk, amikor semmi egyéb nem jut az eszükbe, hamar ki szoktak fújni -- remélem a haramia utánpótlással is így lesz. Bár a gyógyíthatatlanul gátlástalan apukájuk is eltűnne egy szép napon!

De hogy Tóbiásék mi a bánatnak laknak ott, az rejtély. Magyarázzuk már meg az "alkotóknak", hogy óriási különbség van az izgalmas és az idegesítő bonyodalmak között.

előzmény:
    Carpaccio (126709)
    2017-02-22  12:29
  17. Carpaccio
    2017. február 22. 12:29126709.

Egy alvó kisbaba mellett verni a dobot, mindezt teszi egy kétgyerekes apa. Mondjuk ő csak megcsinálta azokat a gyerekeket, aztán húzott Afganisztánba, mior hazajött, meg kidobta az exe, mert egy kétgés . Alíz meg előadja a gyereknevelés mintaképét, miközben ugye 17 évesen szülte a gyereket, és ha rajta múlna, csak nőtt volna, mint a dudva, csak szerencséje volt a kiscsajnak, és voltak felmenők. Még most is sem nőtt fel az anyaszerepre, a tini lánya felnőttebb, mint ő. És ugye volt neki az a húzása, amikor egy szó nélkül lelépett a gyereke pénzével. Az ilyen csak ne pampogjon azért, mert két neveletlen gyerek ugrál neki a feje tetején.

Felkapja a vizet, hogy nem az ő berendezése van a helyén egy délutánra? Noooormáális ez a Maaargit?

18. Picivirág1
    2017. február 22. 10:19126708.

Ma volt mit olvasni..nem haltunk ki......elolvasom a tartalmat és türelmesen várom a többit. Mert a lényeg az apró betűsben van. Olyan jól tudod leírni, hogy nem is bánom, itt most nem tudom megnézni. Volt amikor tudtam, most nem megy. Biztos tudják, nem maradok tudatlan.   

előzmény:
    gerdamama (126706)
    2017-02-22  09:17
  19. Carpaccio
    2017. február 22. 09:19126707.

Én tudom, hogy már tegnap a TV előtt megszonkítottad a végtadod az izgalomtól ;)

előzmény:
    gerdamama (126706)
    2017-02-22  09:17
  20. gerdamama
    2017. február 22. 09:17126706.

Ma ne várjatok a villanyoltással, mert moziba megyek. Vagy a késő esti ismétléskor, vagy csak reggel az RTLMost-on fogom megnézni a BK-t. (Lerágom addig a körmöm az izgalomtól... )

előzmény:
    Picivirág1 (126692)
    2017-02-21  22:26
  21. Carpaccio
    2017. február 22. 09:06126705.

Egy szállodába akartak menni. Ha A-ból B-be elindulok ételt én sem biztos, hogy csomagolok, ha előtte ettem, de azért fel tudom mérni indulás előtt, hogy utoljára ekkor ettem ennyit, akkor amakkor éhezek meg.

Volt már társaság, ahol hülyének néztek engem páran, hogy minek pakolok szendvicset egy városi sétára, ott úgyis lehet kaját venni. Aztán mi még nyugodtan nézegettünk volna, de menjünk már, mert találni kell egy boltot vagy gyorsbüfét. Ezért! Nem a korgó gyomrom után akarok futkosni. Meg persze jó volt az idiótáknak a mi vizunkből inni a nyári melegben, mert ők majd vesznek ott, nem cipelnek egy fél literes palackot sem. Meg szomjasan megitta az én "húgymeleg" vizem, akkor már nem urizált, hogy neki csakis a hűtött jó. 

előzmény:
    gerdamama (126703)
    2017-02-22  08:20
  22. Carpaccio
    2017. február 22. 08:56126704.

Ó, az a mindenki disznó, tanítsa a zuriasszony!  Okés, hogy Gizi egy alulművel ex-kurva (pardon, striptíztáncos, aki alkoholista korszakában -akkor még -valami vendégtől lett véletlenül terhes, ha jól emlékszem), Laci meg tényleg egy disznó, és ők összeillenek, de ha látja, mi a hiba, rá kell szólni mindaddig, amíg rendesen viselkedik a kislány. Mikor odavették, még el volt alélva, micsoda illemtudó, rendes kislány. Persze 70 IQ-s környezetben biztosan gyorsan leépült a kislány.

Ági helyében úgy leépítettem volna! Sőt, én nem is fezetnék tovább. OK, ő fűzte meg Tóbiást, de miért kellett ő? Mert Gizi elb!!ta!! Utána meg még meg is próbálta letagadni. Innentől Gizi nem tud visszatáncolni, hacsak nem akar bűnrészesség és hamis tanúzás miatt sittre menni, és hidegre küldeni Tóbikát is. Ott még azért is felelne, hogy bűncselekményre felbujtotta Tóbit. Büntetett előélettel jók lennének a kilátásai...

Az utolsó részt még nem néztem meg, majd most hajtogatás közben fogom.

előzmény:
    gerdamama (126690)
    2017-02-21  22:00
  23. gerdamama
    2017. február 22. 08:20126703.

Attila ügynökös, kémelhárítós, magánnyomozós múltja és jelene valahogy eszembe se jutott. Én azon akadtam ki, hogy Juli az éhhalál szélére került. Hogy sokgyerekes családanyaként nem jut eszébe, hogy pár szendvicset, vizet, almát, aranytartaléknak egy zacskó kekszet bepakoljon. Pláne ha kocsival "kirándul", még cipelni se kell. Vajon a gyerekeit is így indította útnak, mikor kirándulni mentek? Még az is lehet.
    Egyszer elkísértem Dávidékat egy mátrai osztálykirándulásra. Az egyik gyereknek étel-ital helyett 5000 Ft-ot csomagoltak a kedves szülei. (A '90-es évek elején az rengeteg pénz volt.) Nem tudom, mit képzeltek, hol fog vásárolni a srác az erdő közepén? Szerencsére voltunk annyian, hogy össze tudtuk dobni plusz egy fő ellátmányát, de az esetet azóta is emlegetjük.

Aztán azt hittem, kifogyott a benzin, de mielőtt felrobbantam volna, kiderült, hogy elromlott az autó, ez azért más. Hogy térerő nem volt az erdő közepén, azt még el is hiszem. Bár az is lehet, hogy lemerült a telefonjuk, már ha nem felejtették otthon.

előzmény:
    Carpaccio (126696)
    2017-02-22  01:17
  24. Carpaccio
    2017. február 22. 08:01126701.

Bár lehet, hogy a magyar közönség nekik sokkal jobb célpiac, úgyhogy van valami sorrend a hozzáférésban. Passz. talán a másik oldalon bejön.

25. Carpaccio
    2017. február 22. 07:59126700.

Nem, de kicsi esélyt látok rá, hogy ország korlátozás lenne az oldalra. Bár nem értek a lovakhoz. 

https://www.sorozat-barat.club/video/series/756/Baratok_k ozt_online_sorozat/2017.02_evad

Itt nem tudod megnézni?

előzmény:
    barackmano (126698)
    2017-02-22  07:47
  26. Carpaccio
    2017. február 22. 07:56126699.

Marha jó, még színészeket is fizetnek a vendégek szórakoztatására, hogy bemutassák az akkori életet, és csak a múltkori színész tudott csak vajat köpülni. Nem lehet a színészeknek megmondani, hogy mit kell bemutatni? És ez a show, hogy "tegnap is átmulatták az estét, ahogy elnézem", utána meg kiszállnak az ágyból dalolni. A helyi pálinkával is meg lehetne a gyerekeket rögtön kínálni, nem? Nekem is voltak cudar eséim, és csináltunk olyat a haverokkal, hogy reggel tényleg ott folytattuk az estét, ahol abbahagytuk, de azért hétköznapnak ez még nekem is meredek.Az idegenvezető meg visszatapsolná őket. Jááááj!

előzmény:
    Picivirág1 (126668)
    2017-02-18  11:02
  27. barackmano
    2017. február 22. 07:47126698.

Te is kulfoldon laksz? Itt nem ment. 4-szer megpróbŕltam. Talan majd ma.

előzmény:
    Carpaccio (126695)
    2017-02-21  23:54
  28. Carpaccio
    2017. február 22. 07:43126697.

Na, meg most akkor pénz szűkében volt, vagy csak minél többet össze akart lopni? Mert egyik percben semmi pénze, a másikban mindent kifizet az ex-férjének is, amit kizsebelt tőle, aztán hazudik a kártyájáról (Miki le sem pacta? előállt J. a le akartalak húzni sirámmal, és el van felejtve??), lemondott Ottó javára az Ottónak járó pénzről, és most elvonul 45-50 között haláláig német szanatóriumba. He?

előzmény:
    gerdamama (126660)
    2017-02-16  23:00
  29. Carpaccio
    2017. február 22. 01:17126696.

Én még csak az érkezésüknél tartok, de egy fejem a falba ötlet volt. Ha a pusztán megállnak benzin nélkül (mint már hányan tették a BK-ban), talán zokogásba kezdek Attila pánikja után. Menjünk, mert sötétedik. Hát, bakker! Amúgy is mindenki a kommandósok, nem csak a rendőrök helyett intézkedik, de egy egyészséges férfi, aki valami CIA-ügynök volt. - Azt megtudtuk valaha, mi az a titkos, régi munkahely akiket csak fel kell hívnia, hol van Bin Laden, és megmondják neki a mobilszámát is a geo-kooordinátáin kívül is? - Aztán berezel a sötétben? Vagy kiderül lassan, hogy farkasvak, vagy inkább olyanabb, úgyhogy Zsolt után megy a dél-amerikai kuruzslókhoz szem műtétre?

Szóval rossz helyen kötnek ki a GPS miatt, ott lerobban az autó, az üzletasszonyok új csillaga és egy magánnyomozó (nem két egyszerű, paraszti ésszel megáldott felnőtt) segítség hívás helyett elindul a hidegben a semmibe. Vagy mintkettejük telefonja is lemerült azóta? 

előzmény:
    gerdamama (126670)
    2017-02-18  11:34
  30. Carpaccio
    2017. február 21. 23:54126695.

Szerintem valami hálózati hiba lehet nálatok, mert nekem gond nélkül ment és megy az este folyamán.

előzmény:
    barackmano (126694)
    2017-02-21  22:47
  31. barackmano
    2017. február 21. 22:47126694.

En utkoztetnek de sajnos ma vacakolt megint az rtlmost, ugyhogy kb. ugy lattam mint Picivirag. Amibol kifolyolag a "saemuvegedre" szorultam. 

előzmény:
    gerdamama (126691)
    2017-02-21  22:26
  32. gerdamama
    2017. február 21. 22:26126691.

Leírom szívesen, csak az a baj (baj?), hogy én bizony lendületből írok, és mindjárt hozzáteszem a véleményemet is. Azért szeretem, ha többen mesélünk, ahogy régen is szokásban volt. Mindenki más apróságot vesz észre, mást érez fontosabbnak. Nem biztos, hogy mindenről egyformán gondolkodunk, nem is lenne jó. Talán nem szerencsés, ha csak az én szemüvegemen át látjátok a BK világrengető eseményeit.  Biztos nincs mindig igazam, érdemes és érdekes néha ütköztetni a véleményeket.

előzmény:
    Carpaccio (126689)
    2017-02-21  21:55
  33. gerdamama
    2017. február 21. 22:00126690.

Ez már ma történt: Natasa visszarohan a postaládához, és próbálja kipiszkálni az előbb bedobott levelet, persze nem sikerül. Ezért megvárja a postáskocsit, és próbálja elkunyerálni a "véletlenül" bedobott levelét. Reméltem, hogy nem olyan hülye a postás is, mint valamennyi szakma képviselője a BK-ban. Örömmel jelentem, hogy végre láthattunk egy normális embert: mivel Natasa nem tudja igazolni, hogy ő a feladó, nem kapja meg a levelet.

Rudi csemetéi már túl vannak az első dobszólón, zeng tőlük a ház, püfölik, mint az állat, mindenki a falra mászik tőlük. Akkor is elég idétlenek, ha nem zenélnek. Alíz próbál a lelkükre beszélni, hogy viselkedjenek kicsit normálisabban, pl. legyenek tekintettel a kisbabára. Ezen persze Rudi halálosan megsértődik, majd ő neveli a saját gyerekeit. Hát nevelje, de otthon. Szerintem a fk-íróknak elegük van abból, hogy állandóan a kicsiket hiányoljuk a sorozatból, ezért kizárólag elviselhetetlen hülyegyerekeket írnak bele, hogy aztán örüljünk, ha eltűnnek a színről.

Tegnap Sas sakkozott Ludwiggal. Sorolta a bábuk nevét, és mondta, hogy Ludwig pislogással jelezze, ha azzal akar lépni.  Így megy egy darabig, aztán Ludwig egyszer csak remegő ujjal odébb tol egy bábut. Sas irtó boldog, és odaadja neki a tabletet, hogy ha mozog az ujja, akkor talán írásban lehet vele kommunikálni. Ludwig leírja, hogy ÁGI VOLT. Ági persze (ma) marha ideges lett, mikor ezt meglátta. Főleg, hogy Sas javasolja, hogy szólni kellene a rendőröknek, hogy mekkora javulás van Ludwig állapotában, talán vallomást is tudna tenni. Ági kirúgja Sast azonnali hatállyal, mondván, e nagy javulásnak köszönhetően már nincs is szükség a munkájára. Hogy fürdetni, sétáltatni stb. ki fogja ezek után, mert a tablet biztosan nem, arról nem esett szó. A vicc, hogy Sas csak odáig látta az írást, hogy "Ági", és romantikus gesztusnak gondolja. Csak később fog gyanút, és el is mondja Emíliának, hogy szerinte valami nem stimmel.

Még tegnapi: a Novák család eszik, ami úgy néz ki, hogy Gizi kitálalja a levest, Laci az újságjába temetkezik, Stella meg a telefonját nyomkodja, majd eszébe jut, hogy edzés lesz, gyorsan kiissza  a levest a tányérból, és elrohan. Gizi teljesen kiakad, hogy mekkora paraszt itt mindenki. Na, eddig stimmel. Ami ezután jött, attól kaptam agyvérzést. Gizi megkéri Ágnest, mint egyetlen viselkedni tudót az ismeretségi köréből, hogy hívja meg Stellát egyik este vacsorára, és tanítson meg neki néhány alapvető illemszabályt. Basszuskulcs! Mégis mi a fenére való a család? Ja, és a poén, hogy így nem kerülhet be Stellácska a flancos, fizetős iskolába! Szerintem még egy felvételin se nézték, tud-e a gyermek rendesen köszönni, lábat törölni, késsel-villával enni... Mondjuk ismerek is néhány diplomás bunkót.
    Ma este sor is kerül a vacsorára, az egész Novák család bevonul a villába potyán finomat enni. Ági persze tiszta ideg a napközben történek miatt, és a pokolba kívánja őket. Stella megint a telójával van elfoglalva, mire Ági ráordít, hogy tegye már le az a k... telefont, vagy valami hasonlót, nem tudom szó szerint, mit is mondott, de biztosan nem felelt meg a spanyol etikettnek. Jót nevettem rajta.
    Ági később beállít Miklóshoz, és kétségbeesetten kéri a tanácsát, hogy miképpen lehetne "megoldani" a Ludwig-problémát. Miklós azt feleli, hogy ezt csak "radikálisan", kérdés, hogy Ági mennyire hajlandó bepiszkolni a kezét.

34. Carpaccio
    2017. február 21. 21:55126689.

Mindenképp írd le! Amikor a képernyő előtt fogom a fejem a hülyeségen, utána elolvasom a te szavaiddal, és úgy rájövök, hogy ez egy nagyon jó vígjáték! 

előzmény:
    gerdamama (126687)
    2017-02-21  20:55
  35. Picivirág1
    2017. február 21. 21:05126688.

Köszönöm!!! Jó tett helyébe jót várj..meg is kapod. Hiába olvastam el az ismertetőt így már sokkal jobban képben vagyok.Ha lett volna hozzászólás  abból lehet következtetni.....de mi a csuda van? Vírus tarol???Vagy érdektelenségbe fulladtunk? Na ne már???

előzmény:
    gerdamama (126687)
    2017-02-21  20:55
  36. gerdamama
    2017. február 21. 20:55126687.

Aggódhatnék is a kihalt topik miatt, de inkább ...
    Jó érzés, hogy vagyok "valaki".

Bocs, de mászkálós, ügyintézős, itthon is sürgő-forgós napom volt. Most gyorsan írom, ami eszembe jut a tegnapiból, aztán mindjárt kezdődik a mai rész.

Judit elutazott. Vagy nem. Miklós  majdnem  a vonatig kísérte. Az utolsó szakaszt J. egyedül akarta megtenni, mert nem szeret búcsúzkodni. Mintha a pályaudvar szélén nem búcsúzás lenne a búcsúzkodás. Na mindegy, én már senkinek se hiszek. Akkor lennék biztos benne, hogy elment, ha Miklós megtolta volna a vonatot, amin ül. És még akkor is leszállhat Kelenföldnél.
    Miklós maga alatt van. Nóra vigasztalja. Aszongya: egy jó van a dologban, legalább most az egyszer tudod, hogy nem te rontottad el.

Alíz átrendezi a lakást (Zsoltét), vesz egy csomó díszpárnát, egy rém ronda lámpát, meg mindenféle vacakot. Mikor kész van a pakolással, Rudi jön egy bazi dobfelszereléssel, mert a gyerekei dobolni tanulnak, és az anyjuk nem engedi, hogy otthon gyakoroljanak. (Nem is értem...) Szóval várható két kölök megjelenése a sorozatban. Szerintem Te már nem találkozol velük, mert perceken belül kiírják őket. Alíz lehajítja őket az emeletről az első dobszóló után.

Hanna nem tudja eldönteni, beadja-e a pályázatát a hannoveri újságírói ösztöndíjra. Mert hogy Petike talált egy vállalkozó szellemű közmunkást, aki hajlandó az Oscar-díjra esélyes első filmjében szerepelni, és míg a film el nem készül (kb. 2 hónap), addig Őurasága nem akar és nem tud menni sehová. Hogy miért és hová kellene mennie  neki, azt ne kérdezd. Úgy néz ki, Natasa megoldja a problémát: szépen bedobja a postaládába a pályázatot rejtő borítékot, amit Hanna az asztalon hagyott. Nekem bizony tetszett ez a megoldás, bár általában utálom, ha valaki beleavatkozik más dolgába. De ennél is jobban utálom, mikor valaki - általában egy középszerű illető - visszahúzza a maga szintjére a tehetséges párját, és ahelyett, hogy örülne a sikerének, ott akadályozza, ahol csak tudja.

Na, kezdődik a mai!  Folyt. köv.

előzmény:
    Picivirág1 (126686)
    2017-02-21  16:19
  37. Picivirág1
    2017. február 21. 16:19126686.

Az már biztos...de hol vagytok? Kihalt a topic? Elolvastam az ismertető,t várom a hozzászólásokat, hogy még jobban értsem, de semmi. Ejnye bejnye!!!!!!

előzmény:
    gerdamama (126685)
    2017-02-20  22:14
  38. Liventa
    2017. február 20. 19:19126683.

Tud lazítani, de persze Poci se mindig ilyen komoly:

előzmény:
    Picivirág1 (126682)
    2017-02-20  17:41
  39. Picivirág1
    2017. február 20. 17:41126682.

Köszönjük!

Kiscipótól hangosan, szirénázva felvisítottunk

előzmény:
    Liventa (126681)
    2017-02-20  16:04
  40. Picivirág1
    2017. február 20. 12:30126680.

Még álmunkban sem hagy nyugtot a BK? Én is álmodtam. Azt álmodtam, hogy valami kviz műsorban azt kérdezték mi Caramel polgári neve?. És nekem nem jutott az eszembe...( de miért is kellene nekem tudni?) Már izzadtam, tudtam, egy írónak is az a neve..... és arra gondoltam kivizsgáltatom magam, talán én is .a.... kóros vagyok? És akkor megvilágosodtam, eszembe jutott, hogy Molnár Ferenc  Caramel. Megnyugodtam.......

1. Éjjel ezt találtam az ágyam mellett...Elza nem bírt megvárni, 11 kor érkezett be a vonatom

2. Csííz mamának

3. Szórakozik, a Diótörő zenéjére produkálja magát

előzmény:
    Liventa (126678)
    2017-02-19  10:46
1 2 3 4 5