Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zass kombi tűzhely mi

macskacsapda
Létrehozva: 2008. Április 3. 17:54

Sziasztok,

van valakinek esetleg ilyen márkájú tűzhelye? 

Régóta szeretnék egy légkeveréses sütőt, ez a típus most kapható a madaras áruházban, gyanúsan olcsón. Ha esetleg valakinek van ilyen (régebben is volt már kapható néhányszor), megköszönném, ha leírná a tapasztalatait.  

  1. 2014. Április 14. 12:488.

    T vásárló.

    Kérem ha még megvan a ZASS tűzhely válaszoljon az megadott EMAILRE

     

     pubirozi@gmail.com

     

      Előre is köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_550052 (5)
    2008-09-09  14:38
  2. 2012. január 28. 10:427.

    Van sajnos! Két év után először a bekapcsolást jelző lámpa égett szét, utánna pedig a kezelőszerv mögötti lemezről, egyszerűen leégett a festék... Borzalmasan néz ki, és panaszt sem tudok senkinél tenni. Amúgy a gáz és elektromos része jól dolgozik, kár ezért a hibáért! Ki dobom hamarosan..

    Üdv., imy! 

    előzmény:
    macskacsapda (1)
    2008-04-03  17:54
  3. Torolt_felhasznalo_389417
    Torolt_felhasznalo_389417
    2009. november 4. 18:316.

    A mi elektromos tűzhelyünk sütője most romlott el. 2 évet bírt. :(

    Most kereshetem a márkaszervízt már ha egyáltalán van ilyen még ehhez a típushoz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_550052
    Torolt_felhasznalo_550052
    2008. szeptember 9. 14:385.

    Hát ne vegyetek ilyent. Pláne ne a Praktikerben. Kiderült róla, hogy szállítási sérült, vihettük vissza. Leejthették valamikor szállítás közben, ferdén állt az ajtaja, ami miatt sütés közben kijöhet a meleg, és megolvadnak a gombok rajta. A gázszerelő nem is volt hajlandó így bekötni, mondván, hogy akkor onnantól az ő felelőssége lenne. Meg hozzátette, hogy ismeri ezt a márkát, ne várjak jót tőle.

     

    Praktikerben meg egy darab volt még ebből, de az is sérült volt, más hasonló meg nem volt. Végül vásárlási utalványt kaptunk, amivel nem tudunk mit kezdeni... Helyette vehettünk máshol egy másik tűzhelyet, úgyhogy most kétszeresen áll a pénzünk a tűzhelyben. De a mostani legalább már Zanussi, ezerszer nagyobb tudással. Igaz, egy huszassal többe is került, de inkább fizettem többet, mint hogy még egyszer megigyam az olcsó hús levét... Lehet, hogy a Zass 43 ezerbe került, de plusz 18 ezer volt a szállítás (bútort is vettünk anno vele együtt, ezért kellett a szállítás is), vihettük vissza Fehérvárra saját költségen, és most van helyette 43 ezer forint értékben vásárlási utalványom, amivel nem tudok mit kezdeni, mert semmi olyasmi nem kell barkácsáruházból, amiért Fehérvárra mennék ismételten költséges utazás árán...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_550052 (4)
    2008-08-27  12:13
  5. Torolt_felhasznalo_550052
    Torolt_felhasznalo_550052
    2008. augusztus 27. 12:134.
    Ha valaki erre jár, akinek van Zass tűzhelye, nézze már meg nekem a jótállásiban a márkaszervíz elérhetőségét! Költözés közben elkavartuk valahova a papírokat. Sima gázszerelő nem szerelheti be, mert akkor elveszik a garancia rá, a márkaszervízt kellene elérnünk. Elvileg Fehérváron van egy, ennyire emlékszik a párom a papírokból. SOS!!! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_550052
    Torolt_felhasznalo_550052
    2008. augusztus 18. 15:383.
    Én vettem egyet úgy egy hónapja, de még csak most lesz beszerelve, úgyhogy tapasztalat még nincs. Amint lesz, megírom.:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_323883
    Torolt_felhasznalo_323883
    2008. június 13. 22:312.

    Macskacsapda,

    kaptál valami infót valahonnan a ZASS tűzhelyről? Én is kinéztem magamnak ezt a tűzhelyet (méret, funkciók nekemvalók), de megijedtem az árától. Ha azóta hallottál valamit, írd meg lécci.

    Köszönöm 

    előzmény:
    macskacsapda (1)
    2008-04-03  17:54

Címlap

top