Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Paréj Gábor fogorvos

WOrsi21
Létrehozva: 2008. február 22. 12:54
Nem tudja valaki, hogy milyen orvos dr. Paréj Gábor? Szeretnék róla tapasztalatokat hallani és hogy milyen árban dolgozik. Köszönöm aki tud segíten.
  1. 2015. március 25. 13:105.

    Nem ajánlom. Sajnos az összes általa tömött fogamat újra kellett tömni 2 éven belül, mert alászuvasodtak, nem tisztitotta rendesen. Ezért egy inygyulladást is köszönhetek neki, továbbá buktam 40ezer ft-ot, ugyanis 10ezerért csinálja barbár munkáit (számla nélkül).


    Tegnap egy nála sokkal precizebb orvos 1óráig fúrt, mert Paréj Gábor még arra se vette a fáradságot, hogy a 15-20 éves amalgámot kiszedje. Az új fogorvosom közben végig hüledezett, hogy ennyire vak, vagy csak hiányzik belőle a lelkiismeret. 

  2. 2008. február 22. 13:374.

    Szüleim hozzá járnak, és nagyon meg vannak elégedve vele. Gondolom árban nem a legolcsóbb...

    Elvileg én is hozzá járok, de a mi interakciónk ki merült annyiban, hogy kaptam igazolást, hogy ne a sulis fogorvos nyúlkáljon be a számba.  

    Volt még kivehető éjszakai fogszabályzóm, de azt pár hónap után nem használtam, mert eléggé fájt. (ez nem az ő hibája)

    Lehet, hogy azért is őt választottuk, mert 5 percre lakik tőlünk (ott is rendel), és a fiaival együtt jártam oviba, általános iskolába. 

    Szóval én ajánlanám, kedves, rendes, jó fej. Szakmai hozzáértéséről, árakról a szüleimet tudom megkérdezni, ha érdekel.

     

    előzmény:
    WOrsi21 (1)
    2008-02-22  12:54
  3. 2008. február 22. 13:273.

    kb. 10-13 éve jártam hozzá, és annyit életemben nem jártam fogorvoshoz, mint abban az időben. A töméseim kiestek pár hónap alatt (2 biztosan), és amikor újra tömte a fogamat, akkor is elkérte a pénzt....

    Váltottam fogorvost, azóta nincs ilyen gondom, a töméseim a helyén, leginkább csak ellenőrzésre járok.

    előzmény:
    WOrsi21 (1)
    2008-02-22  12:54
  4. 2008. február 22. 13:222.
    Nem ismerem, de neve nagyon ott van  
    előzmény:
    WOrsi21 (1)
    2008-02-22  12:54

Címlap

top