Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ADIPEX...

Torolt_felhasznalo_572250
Torolt_felhasznalo_572250
Létrehozva: 2007. szeptember 27. 18:02
Sziasztok....Ma ajánlották sikeres fogyáshoz az adipex tablettát, rákerestem....írtak jót-rosszat róla, de zömével inkább pozitív dolgokat...aki szed ilyet, vagy bármit tud róla kérem írjon...jó pár kilót le kellene dobnom...jövőre gyermeket szeretnénk..
  1. 2020. augusztus 30. 18:2334.

    Szia! Megkérdezhetem honnan sikerült megrendelni?

    előzmény:
    Zoli1979 (33)
    2020-05-08  11:48
  2. 2020. május 8. 11:4833.

    Sziasztok


    Rendeltem Adipex Retardot..


    Ket napja szedem a.parommal d.utan 15orakor 1egyet..hogy ne legyek ehes este...de miutan beveszem ra fel oraval olyan ehes vagyok mint az allat...


    Es nem beszelem be magamnak mert a parom is szedi es o is...


    Szajszarassag


    Szapora szivveres


    Magad vernyomas


    Mind megvan


    De az ehsegerzet kikapcsolasa nincs


     


    Kb 10 eve vettem egy csomaggal mad kiszerelesbe adipexet...azzal azert kellett leaalnom mert irtora fajt a fejem es tenyleg nem ettem aemmit ugy hozta a formalyat...


    De ez érdekes...sarga lagy kapszula..60db vettem 26000ert...


    Szerintetek?

  3. 2017. június 7. 22:0932.

    http://hvg.hu/itthon/20120926_veszelyes_fogyasztoszer


     


    http://alfahir.hu/illegalis_gyogyszerekkel_mergezik_a_fo gyokurazokat-20120929


     


    http://www.hamisitasellen.hu/2014/03/veszelyesek-a-fogya sztoszerek-ha-hamisak/


     


    Pszichotróp hatóanyag, súlyos mellékhatások


    Az Adipex Csehországot leszámítva az egész unióban tiltólistán van, mert fő hatóanyaga, a fentermin pszichotróp (tudatra, agyi folyamatokra ható) anyagnak számít – tájékoztatta lapunkat Székely Krisztina, a HENT Gyógyszerhamisítás elleni munkacsoportjának vezetője.  A szibutramin-tartalmú gyógyszereket pedig az Unió összes országában kivonták a forgalomból a káros mellékhatásai miatt (szélütés, szívinfarktus). A honlapokon viszont azzal hitegetik az embereket, hogy az ezek a gyógyszerek a környező országokban akár vény nélkül is megvásárolhatóak, így onnan hozzák be. Egyrészt már csak az Adipexet, és csak Csehországban lehetne receptre beszerezni, ezért nehezen hihető, hogy ilyen hatalmas mennyiségekben fel tudnák íratni és kiváltani.


    Sokkal valószínűbb, hogy a karcsúsodni kívánók a pénzükért valami távol-keleti országban kotyvasztott hamisítványt fognak kapni, ami jobb esetben semmilyen hatóanyagot nem tartalmaz. De az ellenőrizetlen körülmények között, például dzsungel laborokban készülő hamis pirulákba nemcsak különböző szennyezett anyagok kerülhetnek, hanem sokszor amfetaminnal (élénkítő hatású kábítószerrel) ütik fel őket, hogy a fogyasztó rászokjon – mondta Székely Krisztina. Ráadásul azt a tévképzetet keltheti a fogyasztóban, hogy a gyógyszer eredeti, mert az amfetamin a fenterminnel szerkezeti- és tüneti hasonlóságot mutat bizonyos mértékben. Így a fentermin (mellék)hatásaként is jegyzett étvágytalanság, szájszárazság, remegés, megemelkedett pulzus, álmatlanság bizony amfetamin-származékok miatt is lehet.

    előzmény:
    panett (30)
    2017-06-07  21:45
  4. 2017. június 7. 22:0531.

    ILLEGÁLIS a forgalmazása Mo-on....


     


    Képes lennél bevenni valamit, kapualjból, sportszatyorból...????? Honnan tudod, hogy mi van benne?


     


    előzmény:
    panett (30)
    2017-06-07  21:45
  5. 2017. június 7. 21:4530.

    Sziasztok!


    Tudom nem most íródott ez a poszt, de én már egy éve kutatom az adipex retard nevezetű fogyasztó tablettákat minhiába.


    Kérlek titeket ha tudjátok hol lehet megrendelni az eredetit írjatok nekem!


    Nagyon hálás lennék.


    Két éve leszoktam a cigarettáról, ami miatt szépen feljöttek ezek a fránya kilók.


    Azóta kipróbáltam már egy rakat diétát de nem vagyok elég kitartó és mindig elrontom 2 hónap kemény munkáját. Folyamatosan edzek aerobic, kondi, spinning de egyszerűen nem fogyok. Csak stagnál az állapotom. Már nagyon kétségbe vagyok esve. Kérlek segítsetek! 

  6. 2011. június 3. 17:4329.

    Ezzel az erővel tessék vízhajtót szedni, az is felpörgeti a pulzust és a vérnyomást, ráadásul viztelenít 

    Bocs. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2007. október 11. 13:1628.
    Szia!

    Nem ajánlom és ellene sem vagyok!Most szedtem be a 3. levéllel és 13 kg-tól szabadultam meg.Nem jó,mert pörget és nem tudsz aludni,de tök jó,mert egy csomó +időd lesz másra.A szívem folyton kattog,de már megszoktam a reszketését.Néha idegbeteg is vagyok,de nem túl sűrűn.Viszont a kaja nem kell annyit eszek erőszakkal,hogy a gyomrom ne asszon össze.Nekem kellett egy kis külső rá segítés is és ezt választottam.Nekem bejött,de nem elsőre,mert 5 éve mikor szedtem akkor nagyon labilis lett a lelkiállapotom.Akkor orvosi segítséget kellett kérnem kb 5 szem után. Most nagyon bejött és éreztem,hogy mikor kell 1-2 nap szünetet tartani,mert kezdtem túl pörögni.

    Azt semmi féle képen nem hagyhatom ki,hogy ez DROG!Az orvos a fülét is befogja,mert ő tudja mi a mellék hatása.

    Csak még annyit,hogy a cigi és az alkohol legális drog.De ez 1 másik topik témája.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572250 (1)
    2007-09-27  18:02
  8. 2007. október 6. 17:2327.

    Hello!

    Én szedtem az adipexet, nekem nagyon bejött. Az más kérdés, hogy a lányom megszületése után vissza is jött rám. Hiszem, hogy ha nem szültem volna, még ma is tartanám a súlyomat. Olvasva itt a mellékhatásokról, nekem heves szívverésem volt néha, és egyfolytában csak ittam. Nem voltam se fáradt se semmi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_972871
    Torolt_felhasznalo_972871
    2007. szeptember 27. 22:1526.
    ha mar ennyire ravagytok kattanva a bogyokra,egyetek a scitectöl reformot..
    az tuti legalis,es nincs benne semmi szar..

    Ha mar minden kötel szakad..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. szeptember 27. 21:2625.
    Szia!!
    Pont ugyanilyen megfontolásból kezdtem tavaly tavasszal szedni. Kb őszre, tél elejére 15 kiló lement..............nagyon örültem neki.   Egyébiránt nem voltam sosem oda az ötletért, hogy ilyeneket szedjek, de amikor már heti 4x2 órákat jártam mindenféle edzésre.......pl. stepaerobic.......stb.....és egy deka nem ment le, kicsit elkeseredtem....... És ez volt a végső megoldás..........háát bejött......   És az új súlyomat tudtam tartani is, és februárba teherbe is estem,  november végére várom a babukát.
    Sok sikert neked!!   De ha elkezded, azért ésszel!!  Ne akarj 1 hét alatt lefogyni sokat!! És sokat igyál mellé!!  És bár nemigen leszel éhes, mert ugyebár ennek pont ez a lényege, azért próbálj odafigyelni, hogy legalább pár szem gyümit egyél, vagy valami teljes kiörlésű dolgokat rágicsálj, mert az tényleg nem az igazi, ha üres marad a gyomid!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572250 (1)
    2007-09-27  18:02
  11. Torolt_felhasznalo_891767
    Torolt_felhasznalo_891767
    2007. szeptember 27. 21:1824.

    Abszolute egyetértek, sőt hozzátenném, hogy amit nekünk beletesznek a tájékoztatóba, az a negyede a valós mellékhatásoknak. A dokik megkapják a teljeset, nekünk elég a töredéke. Adipex nemcsak Romániában legális, Szlovéniában és egyéb más nyugati országban is. Jobb már mint a régi, de tény, hogy csak orvosi felügyelet mellett, és kórosan elhízottaknál 50, 100%os súlytöbblettel rendelkezőknél használják, legálisan.

    Tény, hogy amfetamin szerű mellékhatási vannak, de mesélek mást.

    Mostanában nívott, hogy sztárok lógyógyszerrel fogynak. Utána jártam... hát a nagy büdös... na. Az a lógyógyszer, az emberi gyógyszer, csak max lovaknak való adagban. Kicsi gyerekek is kapják asztmára, és jé, hiperaktívak, de mégis ezt kapják, hogy kapjanak levegőt.

    Engem is lebarmozott a wellnesscafé szakértője, mert bevallottam, hogy már én is szedtem ezt-azt. Egézsségesebb vagyok mint valaha, bár jelzem: SOHA NEM HASZNÁLT EGYIK BOGYÓ SEM. A metaboltól híztam, és diéta és sport nélkül nem mindenkinek használnak - a célra... Aki nehezen fogy, bogyóval se lesz könnyebb, ott anyagcsere gondok vannak, anyagcsere ellenállás, amit semmilyen bogyó nem tör meg...sajna. De csajok, én 87 kiló voltam, most 69 vagyok, van bemoldalam, meg lehet skubizni, és ez sajna mind diéta és sport. Fárasztó munka.

    De könyörgöm, olyan ne ugasson le másokat, akinek fogalma sincs milyen nehéz egyeseknek fogyni. Nem mindenki azért nem fogy mert egy lusta disznó és csak enni szokott meg tvzni. Én pl szedtem olyan fogamzásgátlót, ami mellett szigorú diétával se mozdult a súlyom. Úgyhogy legyenek kedvesek nem belegázolni azok lelkébe, akik tényleg tesznek is vmit a fogyásért. Mert ez nem könnyű, sokan betegek, nem is tudják, sokan tényleg csak lusták, de NEM szabad általánosítani. Köszönöm

    És a végén a reklám helye: szépségversenyen is indultam, itt a link, ha vkinek tetszem, csak ha tetszem, minden szavazatnak örülök. Köszönöm mégegyszer 

    http://www.nlcafe.hu/index.php?id=359&fid=11143&bid=&func=kepnez&kep_id=210&kepszavazas_id=1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265467 (17)
    2007-09-27  19:58
  12. Torolt_felhasznalo_972871
    Torolt_felhasznalo_972871
    2007. szeptember 27. 20:5023.
    OFF

    Egye adipexet,amfetamint,tököm tudja mit...A fogyas a dieatval es mozgassal müködik.ENNYI!

    Aki mast mond az hazudik!

    Önmagaban olyn hogy "zsiregetöl tabletta"nem letezik.Az anyagcseret befolyasolja,ami max.rasegit a folyamatra!De ez önmagaban edeskeves..Dieata nelkülhalott ügy az egesz!


    Az meg nem jutott el agyadig,hogy miert pont romaniaban lehet recept nelkül kapni ,mi????Mashol meg bevantiltva.


    De en is azt mondom,egyetek!Had fogyjon a fergese!Mert melozni mar büdös,h jol nezzünmk ki,de a csoda tabletta,meg csoda kenöcs.meg csoda mittom en majd segit!

    Hat gratulalok!

    OFF
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265467 (8)
    2007-09-27  19:11
  13. 2007. szeptember 27. 20:3622.

    Szia! Ezt a topikot is elolvastad?

    Ezért NE szedj fogyi-gyógy » Én többet nem papolok Adipexről, megfogadtam, de egy biztos, ha én jövöre gyereket  szeretnék szülni, nem tenném kockára az egészségét, mert nem tudnék tükörbe nézni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572250 (1)
    2007-09-27  18:02
  14. 2007. szeptember 27. 20:2721.
    Én is szedtem egy ideig.. egy két kilót fogytam (bár én nem is akartam sokat, max 5-6 kg) de ez a fogyás vissza is jött.
    Én is igy voltam az elején, érdeklődtem a neten, gondoltam h kipróbálom, rossz nem lehet.
    2 hónapig szedtem, de az egyik közeli ismerősöm fél évig folyamatosan, nagyon lefogyott, szinte meg is csúnyult, mintha 10 évet öregedett volna, ÉS tönkrementek teljesen az idegei. Pszichologushoz kellett fordulnia, mert személyiségzavara alakult ki a függőség mellett... szóval ...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2007. szeptember 27. 20:2320.
    És ez már a kedvezményes ár, mert 2 éve 20 ezer volt a havi adag.. ..de ha megveszed utána már csak azért is fogysz mert nem telik kajára 
    előzmény:
    kékeszöld (15)
    2007-09-27  19:50
  16. 2007. szeptember 27. 20:2019.
    Én szedtem évekkel ezelőtt.Arra az egyre figyelj,ha elkezded szedni,hogy ne felejts el enni és inni.Én az elején nem figyeltem és elájultam.

    Más mellékhatást nem tapasztaltam se akkor,se azóta .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572250 (1)
    2007-09-27  18:02
  17. Torolt_felhasznalo_211870
    Torolt_felhasznalo_211870
    2007. szeptember 27. 20:0818.
    Sok ismerősöm elkezdte szedni. Nem lett semmi bajuk tőle, csak fogynak, ahogy szeretnének. Aki nagyon rég óta nem tudott lefogyni, most sikerült. Nem mondom, hogy a legjobb megoldás, de néhány hét alatt nem hiszem, hogy annyira nagy károkat okozna.
    De mindenki maga döntse el, hogy vállalja-e.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572250 (1)
    2007-09-27  18:02
  18. Torolt_felhasznalo_265467
    Torolt_felhasznalo_265467
    2007. szeptember 27. 19:5817.

    A túlsúlyos nő gyerekeit sem neveli fel senki, aki meghal infarktusban...

    Amúgy meg ne menjünk messzebb a Metabol-nál. Ahhoz még díler sem kell, bemész a DM-be és megveszed. Olyan magas a króm és jód tartalma, hogy nők százainak megy szét a pajzsmirigye tőle, most éppen ezt vizsgálják és nem adok neki fél évet, be is fogják tiltani.

     

    Mégis ki fogja megmondani, hogy mi az egészségesebb? Túlsúlyban, vagy szövődményeiben, boldogtalanul meghalni 50 évesen, vagy pár hétig szedni valami segítséget, lefogyni és ESETLEG valaha számolni kockázattal....

    Nézz meg egy algopyrin tájékoztatót. Annyi és olyan súlyos mellékahtás van ráírva, hogy egész megrettentem. Vagy egy köptetőt.

    Fogamzásgátló...na arról ne is beszéljünk, trombózis, májkárosodás, mensruációs problémák, hormon gondok, elhízás...

    Álszent társadalom, ítélkezik, de körül nem néz. Mégis mutasson valaki egy összehasonlító statisztikát, hogy mennyien halnak meg a világon fogyiszertől és mennyien a túlsúlytól! Pedig van piaca, még ha nem is kapható itthon patikában, akkor is.

    Reductil, itthon patikában kapható LEGÁLISAN. Mellékhatásit tekintve szóról szóra az Adipexé, csak ez az agyban gátolja a szerotonin ujragelvételt:

    Gyanús gyógyszer


    A súlyos, sőt végzetes mellékhatásai miatt tavaly augusztusban a piacról kivont koleszterint csökkentő Lipobay elnevezésű gyógyszer után újabb orvosságról gyanítható, hogy akár halált is okozhat: ezúttal a súlyfelesleg leadását segítő Reductilról van szó, amelyet a chicagói Abbott Laboratories fejlesztett ki. Eddig világszerte 34-en haltak meg az elhízottság elleni szer szedését követően - 28-an az Egyesült Államokban, ketten Olaszországban, ugyancsak két páciens Nagy-Britanniában, s egy-egy halálesetet jegyeztek fel a Dél-afrikai Köztársaságban és Svájcban, jelentette a Sydney Morning Herald ausztrál napilap. Itáliában fel is függesztették a sibutramin hatóanyagú szer forgalmazását.

    Pánikra semmi ok - állítja ugyanakkor a chicagói vállalat, rámutatva, hogy csaknem 9 millióan szedték a gyógyszert, és a halálozási arány kevesebb, mint egy százaléka a különösen kövér emberek mortalitásának, akik súlyfeleslegük mellett (és miatt) gyakran szívbetegségben és cukorbajban is szenvednek.

    Az USA-ban és az Európai Unió országaiban 1997-99 között bevezetett Reductil a jóllakottság érzését okozza - csökkenti az elhízottak étvágyát, akik kisebb adagok elfogyasztása után is úgy érzik, hogy tele a gyomruk. Lehetséges mellékhatásaiként eddig csak az álmatlanságot, a székrekedést és a szájszárazságot ismerték.

    Szinte bizonyos, hogy az aggasztó hírek nyomán az európai gyógyszerellenőrzési hivatal átfogó vizsgálatot indít. Az EU tagállamaiban már megkezdék a gyógyszer alkalmazását kísérő mellékhatások összesítését. Franciországban például 99 páciensnél regisztráltak nem kívánt mellékhatásokat - tizüknél ugyan komoly kellemetlen következménykkel járt a sibutramin szedése, de halált nem okozott. Nagy-Britanniában eddig 200 esetet ismernek, amikor a gyógyszer nem várt reakciókat okozott, közül 93 betegnél súlyos mellékhatásokat, sőt ketten meg is haltak. Ennek ellenére a brit egészségügyi minisztérium nem állítja le az orvosság forgalmazását.


    előzmény:
    Dike (14)
    2007-09-27  19:39
  19. 2007. szeptember 27. 19:5116.

       

    Hatásokról-mellékhatásokról kérdezze meg dílerét a kapualjban...  

    előzmény:
    Dike (14)
    2007-09-27  19:39
  20. 2007. szeptember 27. 19:5015.

    Ha adsz nekem ennyi pénzt, én három nap alatt lefogyok egy kilót....  

    előzmény:
    Angeld.69 (13)
    2007-09-27  19:37
  21. 2007. szeptember 27. 19:3914.
    Ühüm, és a dealer azt is elmondja, hogy ha egy kicsit nem vagy egészséges (magas vérnyomás, szív probléma) elég lazán bekrepálhat tőle az ember? Esetleg a gyerekeit is felneveli a fogynivágyónak? Mindig ezzel a módosított mátrix maszlaggal jöttök, amit egyszer valaki, feltehetően a gyártó/forgalmazó leírt, hogy el tudja adni a cuccost.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265467 (8)
    2007-09-27  19:11
  22. 2007. szeptember 27. 19:3713.
    Most a Reductil-t mondják jónak, 8000 Ft egy havi adag és kaphatóa patikékban..tesóm egy hónap alatt 1 kilót fogyott...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265467 (8)
    2007-09-27  19:11
  23. 2007. szeptember 27. 19:3012.
      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932643 (10)
    2007-09-27  19:15
  24. 2007. szeptember 27. 19:2611.

    a környező országokban kapható patikában, orvos irja fel és felügyeli a szedését. itthon nem tudják felügyelni, mert nincs orvos, aki felírhatja. 22es csapdája

    arról, h mi milyen káros... hány fiatal nő kap nap mint nap trombózist a fogamzásgátlójától?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572250 (1)
    2007-09-27  18:02

Címlap

top