Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyugdíjasnak

fórumozok
Létrehozva: 2007. június 13. 09:05

Sziasztok!

Nyugdíjba menő volt kolléganőmnek milyen ajándékkal tudnék kedveskedni? Nem túl nagy és drága ajándékra gondolta, hanem valami apróságra, ami inkább emlék jelleggel bír.

Ezen kívül valami frappáns, jó kis idézet, versike is jól mutatna a virágcsokorban. No, de nem találok. Kértem már tőletek is segítséget, de az igazán szívemnek kedveset még nem tudtam megtalálni.

Szívesen fogadom nyugdíjba ment fórumlakók beszámolóját, hogy mi volt az aminek örültek, mi volt az, aminek nem. Milyen hibát ne kövessek el.
Várom "gyakorlott" fórumlakók ötleteit, akik már tartottak ilyen nyugdíjas búcsúztatót.

Tudnátok segíteni?

Köszönöm

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_962527
    Torolt_felhasznalo_962527
    2007. június 13. 10:086.
    Esetleg egy bögre amire rányomtathatnátok egy közös képet a kollegákról, a másik oldalára meg a tól-ig évszámot, amíg ott dolgozott.
    előzmény:
    fórumozok (1)
    2007-06-13  09:05
  2. 2007. június 13. 09:585.

    Mindene senkinek sincs meg Az azonban biztos, hogy amit tőled/tőletek kap, legyen az bámi mindíg kedves lesz a szívének.

    Én pl. fehér jénai kávéscsészéket is kaptam, többekközött, mert a kért ajándékom kevesebbe került mint az összegyűlt pénz.  Egyébként egy kis állóórát kértem, ami alul 4 gömböt forgat. Rég vágytam rá, de sose jött össze.

    Ez volt a háztartásomban a negyedik készlet, még is a mai napig ebből kávézunk, mert mindíg eszembejutnak róla akik vették. Nem kell nagyon külöleges dologra gondolni. A használati tárgyak pl. azért jók, mert akkor sokszor eszébejuttok.

    előzmény:
    fórumozok (3)
    2007-06-13  09:44
  3. Torolt_felhasznalo_235714
    Torolt_felhasznalo_235714
    2007. június 13. 09:444.
    Rendkivül jól sikerült egy nyugdijas bucsuztatónk. Tortát készitettünk neki, és ugy diszitettük fel, ami az ő kedvence, és mellé verset irtunk leporellóra, minden kollega / 40/ valamit egy hosszu leporellóra, azokból a történetekből, ami az együtt töltött idő alatt történt, és ami őrá jellemző volt.És a bucsuztatón felolvastuk, de át is adtuk Neki !
    Kapott egy szobafenyőt is / kicsit, amit a mai napig ápol /
    mert azon tudja érzékelni az azóta eltelt időt .
    Mindenképen olyan apróságot választanék, aminek köze van hozzá és emlék /Pl kis boszorkány, nagy bögre stb/
    remélem használható az ötlet Verapet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. június 13. 09:443.
    mindene megvan  ezért vagyok annyira ötlettelen
    előzmény:
    perzse (2)
    2007-06-13  09:41
  5. 2007. június 13. 09:412.

    Szia! Én már mentem, de engem megkérdeztek mit szeretnék, igaz 22 ember búcsuztatott. Verset is kaptam ők írták.

    Az igazi meglepetést, még is én okoztam mert mindenkinek vettem valami apróságot.

    Nem értem a problémádat, ha kedves a koléganő, és régen ismered akkor nem lehet gond az hogy mit vegyél, akkor ismered az izlését, tudod mit szeret zenében irodalomba, vagy mi az amiért lekesedik, mi a hobyja. Gondolkozz.  

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2007-06-13  09:05

Címlap

top