Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EFEB-Szoc.asszi sztens szak

Borbika
Létrehozva: 2006. november 23. 16:39

Sziasztok!

Nem jár ide valaki?

Most hívtam őket, már 3 előadás lement, de még lehet csatlakozni. Ha esetleg van aki ide jár légyszi modjon már egy pár szót róla, hogy milyen + elkérném az addigi jegyzeteket.

De ha esetleg olyanok olvassák aki hasonló képzésre járnak más intézménybe, az ő véleményüket is szívesen olvasnám, hogy tetszik, mennyire nehéz stb...

köszi

  1. 2017. február 20. 18:075.

    Szia!


    Szerintem az EFEB-es képzések korrektek, én speciel meg voltam elégedve mind a normál, bejárós képzéssel, mind az e-learning alapúval. Közepesen nehéznek mondanám őket, kell azért tanulni, de teljesen menedzselhetőek. Szerintem a tanulás nem probléma, hiszem ha úgyis ki van fizetve, akkor az ember rá van kényszerítve. :)


    Üdv, Béla

  2. Torolt_felhasznalo_886295
    Torolt_felhasznalo_886295
    2006. november 24. 18:474.

    Szia !

    Köszi az infót. 

    előzmény:
    Borbika (3)
    2006-11-23  20:34
  3. 2006. november 23. 20:343.

    szia, hát az nekem sem menne

    mondjuk ez is un. távoktatás, minden harmadik szombaton van tanítás, úgy hogy gondolom itt is elég sokat kell magadra hagyatkozni

    ezen a címen tudsz nézelődni: www.efeb.hu

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886295 (2)
    2006-11-23  17:02
  4. Torolt_felhasznalo_886295
    Torolt_felhasznalo_886295
    2006. november 23. 17:022.

     

    Szia !

    Én az ELO-n kezdtem a szociális asszisztensit. Ennek csak az a baja, hogy levélben küldik a tananyagot, akkor tanulsz, amikor te akarsz !?

    Ha tudnál erről az EFEB-ről bővebbet mert ezt nem ismerem, az nagyon jó lenne., mert nekem ez az otthino tanulás nem nagyon működik.

    köszi 

    előzmény:
    Borbika (1)
    2006-11-23  16:39

Címlap

top