Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

76683 hozzászólás
  1. er54
    2017. február 22. 19:2376682.

legyen  szép estétek 

Napok  óta  nem  jöttem  mert csak arrol   tudtam volna  írni   amit  érzek  még mindig nem vagyok  jól   ( nem vagyok hajlandó  semmilyen + gyógyszert  szedni   ) ezért hosszadalmasabb .Maradok  a  mézes  gyömbéres citromos  teánál reggel  este  és annyi .

Az  unokákkal  szinte  3  hete  vagy  még  több  hogy  képernyön  keresztül  kommunikálunk  a hangjukat  hallom .Hétfőn  délután  lenn voltak  elöttünk a parkba  Dani  futóbiciklivel  körözött  és mindig amikor  az ablakunk  alá ért  integetett  több  gyerekkel .Egyik körbe  kérte  nyissak  ablakot  ő beszélgetett  a  gyerekekkel  felkiabált   szia  mama  .A  gyerekeknek meg mondta  azért köszöntem mert ő  a mamám   és az  apukám  anyukája  .Tudtam volna  meg puszilgatni  .Aztán  mentek  tovább.

Ma már  kicsit  takaritgattam .

Marcsi  hu  de nagy munkába  kezdtetek .Mi is minden tavasszal tervbe  vesszük  a felujitást .Mivel  nincs  segitségünk igy ketten  nemigazán  merjük bevállalni .Elöző  alkalommal  sec perc  neki keztünk  és  igaz lassan de  szépen megcsináltuk .Na  de akkor még  joval fiatalabbak  voltunk.

Majd  egyszer .

Rozsa  aranyos  Bálintka ,de  bizony  egyre  fárasztobb  lesz hidd el  nekem én márcsak  tudom .Nálunk Gergő  is  már egy  kis  csibész   (  amám  igy  hív  )  és   bár  a szókincsét  jobbára  Ő  érti  azt  nagyon szépen  mondja  hogy  nem nem .

Mindenkire  szeretettel  gondoltam

2. Picivirág1
    2017. február 22. 19:2376681.

Szervusztok!

Üdvözlet Grazból!Egy nagyon jó hangulatú menedékes tali után hosszú utazás után most már pihenek. Élvezet Elza meséit, a kézügyességét, ahogy alkot...minden kornak meg van a maga szépsége. Ennek a kornak is. kedves, figyelmes velem, nagyon örül, hogy jöttem. Egy kedves üzenet várt az ágyam mellett, mert

ő már aludt. nagyot nőtt megint...balettozással szórakoztatott. ...gumiból készített nekem különféle dolgokat....sokat olvasok neki, Egy Zizi naplója a sláger. Kézzel írott, ezt a betűfajtát magyarul nem ismeri. Ez a könyv jó arra is, hogy ebből szlenget is tanul. 

Szombaton megyek haza..puszi mindenkinek

3. molly49
    2017. február 22. 19:1676680.

Köszönöm mindenkinek a drukkot!!!  Ígérem szükség esetén mindenkinek viszonzom!

4. molly49
    2017. február 22. 19:1476679.

Szép estét kívánok!

Nehéz napokon vagyok túl... a várakozás nagyon nehéz dolog számomra.

Ma megjött emailben az MRI leletem.

Jóindulatú vacakságok vannak a májamban, majd március 13-án a Szent Imrés tanár úr elemzi.

A sok cisztám is megvan...

A mellékvesémen is megvan a jóindulatú daganat évek óta nem nőtt, nem csinál rossz vérképet.

Újabb vérvételre is kell mennem kb. március elején, utána Budapest,

majd áprilisban a Tatabánya a pajzsmirigyes dokihoz is van beutalóm...

Utána bőrgyógyász...

Tovább nem panaszkodom

Most nincs türelmem semmihez

Mindenkinek kellemes estét kívánok!

5. rozsaanyu
    2017. február 22. 18:2176678.

Manyuska! Jómagam sem hiszek a szememnek!!!Nem volt itt senki? Nekem nagyon sokat jelent ez a topic, a társaság. Ha nem lesz, nagyon fog hiányozni. Már pedig, most nem tévedek, hogy a face elszipkázta a Régi jó Barátokat!!!!! Pedig itt sokkal bizalmasabban, szabadabban lehetett kommunikálni.

Marcsi!

Nagyon jót költöttél. Sok erőt az előtted álló lakásmizériához. Hogy van a Teréz anyu? Ma délután, kb. 1-2 között, jött a Zellner dr-nő a Kollár Imréhez. Mostanában többször van rosszul. A II. em. Kiss T. gyászjelentése kint van a hirdető táblán.

A bolond férjem azért van rosszul, mert azon agonizál, mennyi özvegyasszony van a házban.

Mától - hivatalosan is - nincs nyaralóm. Voltam az ELMÜ-nél és a Vízműveknél. Átírták az órákat az új Tulaj nevére.

Délután a Bálinttal voltam sétálni. Előbb hasra fektetve nézelődött. Nagyon élvezte. Majd, miután láttam, hogy álmosodik, megfordítottam. Majd' 1.5 órát aludt. Nagyon jó kis gyerek. Csak egy a lényeg, hogy lásson valakit a szobában. Kacag nagyokat. Kukucsolunk stb.

8 órakor lesz .

Szeretettel mindenkinek. Remélem, hogy még lesz itt nagyobb forgalom is.

előzmény:
    rozsaanyu (76677)
    2017-02-21  21:19
  6. rozsaanyu
    2017. február 21. 21:1976677.

Hulla fáradt vagyok. Bálint szenved a fognövéssel. Ma ebéd vendégek voltak. Most nincs energiám többet írni.

Szeretettel gondolok MINDENKIRE!!!!

7. totyogoka
    2017. február 21. 18:0776675.

Kálmán Imre : Csárdás királynőjére táncoltak a klubtagok és a bemutatkozó szöveg ime:

A Zene kortalan !

Kálmán Imre 34. évét taposta , mikor a Csárdás királynőt 1916,.-ban megírta

Eme történés ékes bizonyíték arra, hogy a zene jótékonyan hat az életkorra.

Száz év telt el azóta s a lényegen nem változott semmi,

Legjobb dolog a világon lélekben fiatalnak lenni

Ki e műfajt szereti kortalanná válik

A zene szeretete nem a koron múlik 

A Csárdás királynőben az is meg lett írva,

Csak az marad fiatal ki a táncot is bírja.

A Lányok a lányok a lányok angyalok 

A Napsugár fiúkkal most lehet komédiázni

Tapssal lehet buzdítani a szereplőinket

S érezzék , hogy milyen jó kortalannak lenni.

előzmény:
    totyogoka (76674)
    2017-02-21  18:03
  8. totyogoka
    2017. február 21. 18:0376674.

Szép estét!

Jövök én Manyuska csak már jártányi erőm is alig van. Pedig ma még szórakoztam is!reggel a kozmetikusnál kezdtem, majd a kerületi senior farsangra voltam hivatalos. Kellemes 2 órás műsor volt amit a kerületi klubtagok nyujtottak.Én ugyan nem szerepeltem, de a győztes klub bemutatkozó szövegét én írtam. Utána orvoshoz mentem kontrollra, egy hónap mulva kell ide mennem legközelebb. Annál jobban izgat a hétfői kardiológia.

A délutáni program meg szekrények kiürítése ruhák bezsákolása volt a teendőim között. könyvek bedobozolva , szinte csak ösvények vannak a lakásban. Holnaptól az asztali gép se fog üzemelni mert ezt is ki kell vinni a szobából , talán a kis tablet működni fog.

Szóval holnaptól még az is lehet hogy ritkábban tudok jönni. Na de ha egyszer túl leszünk ezen a mizérián?! Hát nagy megnyugvás lesz úrrá rajtunk az biztos.

Mindenkinek szép napot! betegeknek jobbulást!

9. manyuska7
    2017. február 21. 06:2276672.

szép jó reggelt kivánok ,itt a kávé,forrón és feketén.

Induljon jó a napunk.

molly

örvendek,hogy a férjed jól van,nekem nincs bátorságom elmenni a mütétre,rettenetesen félek,valósággal halálfélelmem van.Amig igy tudok járni és minden munkámat elvégzem lassan,addig nem megyek a kés alá.A tegnap havazott,most nem,nincs hideg,elindulok késöbb az avonnal,nincs sok rendelés,de nem is baj,majd jön a Húsvét.

Legyen szép és vidám napunk sok apró  örömmel.

10. rozsaanyu
    2017. február 20. 23:1376671.

Szervusztok!

Nagyon fáradt vagyok, de kellemesen!!!

Gitta! Marci már alszik. Holnap pontosítok. Egy menyasszonyi ruha kölcsönző rokon jut a fejembe, aki ezt a nevet viseli.

Marcsi! Csak óvatosan! Nehogy megerőltesd magad a cipekedéssel!

Valcsi! és mindenkinek jó éjszakát, vidám ébredést kívánok!

előzmény:
    dundori (76669)
    2017-02-20  13:57
  11. totyogoka
    2017. február 20. 19:5776670.

Sziasztok!

Nagy a káosz körülöttünk! Pince meg a lakás között szambázunk apussal! Sok a felesleges dolog amitől lomtalanításkor meg kell szabadulni.Bár most találtunk egy szimpatikus fiatal párt akik mindennek örülnek,de még gondolkodniuk kell az elszállításról,ezért pakolunk a pincébe .

Na majd csak minden a helyére kerül egyszer!

Jó éjt mindenkinek!

12. dundori
    2017. február 20. 13:5776669.

Sziasztok, szia Rózsa! 

Ma délelőtt felhívott a fiam, hogy van-e nekem olyan nevű ismerősöm, mint a férjed neve. Nem túl érdekes, de azt mondta, hogy épp egy ilyen nevű családnál dolgozik, az asszony korombeli. Neki nem jut eszébe, hogy honnan, de ismerős neki ez a név. Mondtam neki, hogy egyet ismertem, aki nem közvtelen munkatásam volt, de egy helyen dolgoztunk anno, a másik meg Te vagy, a férjed által itteni szálakkal. A ház, ahol dolgozott,  az Ady E. utcában van (ha jól emlékszem).

előzmény:
    rozsaanyu (76665)
    2017-02-19  15:45
  13. rozsaanyu
    2017. február 19. 20:1476667.

Most nálunk is csend van! A több óráig voltak az IKEA-ban. Bálint nagyon élvezte. Mire ideértek, elaludt az autóban. Amikor kipattant a szeme, nagy kacajjal nyugtázta, hogy itt van. Sütőtökpüré - amit a napokban készítettem és lefagyasztottam - és villával tört burgonya volt. Mert, hogy már 4+kettő fél foga van. Most adtunk először ilyen nem teljesen pürésítettet. Ízlett a fiatalúrnak.  

Az élményektől feldobódva, nem tudott elaludni. Végül sikerült. Most alszik, mint a bunda.

Marcsi! Finomakat főztél.

Kedves Hiányzó Barátosnék! A "csalit" kitettem. Gyertek az illatára!!!!! Házi szarvas szalámi és kóóóóóbi!!!! Rági Barátok! Tudjátok miről van szó??? Olyan már soha nem lesz!??

előzmény:
    totyogoka (76666)
    2017-02-19  16:08
  14. totyogoka
    2017. február 19. 16:0876666.

Szép napot!

Nálunk viszont most csendesedett el a ház. Korai ebéd után mindenki bütykölt valamit csak mi az unokával nosztalgiáztunk, régi játékokat válogattunk, mert a jövő hét után nagy felújítási munkálatokba kezdünk. Radiátor csere stb. Kicsit félek is tőle de túl kell lenni rajta. 6 éve már hogy utoljára a szobák tapétázva lettek.

Én is főztem ma egy rahedli kaját mégis miután bedobozoltam mindenkinek a maradékot hát alig maradt valami . Pedig volt sajtkrém leves , krumpli püré, petrezselymes rizs, rántott karfiol, rántott sajt rántott csirkemell és leveles tésztából lekváros táskák.

Most egy kicsit elnyújtózom mert nem tagadom elfáradtam rendesen.

További kellemes napot!

15. rozsaanyu
    2017. február 19. 15:4576665.

Gittám!

Talán a kilencvenes években voltam utoljára Sopronban.Amióta a sógornőmmel nincs kapcsolat, nem voltunk. A szívem fáj. Egyszer úgyis elmegyek, akár gyalog is, ha kell.

Valcsi! Mindenkinek fáj már valami. Nem fiatalodunk.

Reggel telefonált az Andi, hogy hozza az Ágit, mert Ő megy munkahelyet nézni. Változtatni szeretne, hogy megoldódjon az Ági iskolába járási, vivési hercehurcája. Holnap a Marci megy az Ágiért.

A még nem értek ide. Így az Andi megérkezése után, kb. 1 órája, elmentek. Az IKEA-ban vannak a Bimbómék. Azt mondták a telefonba, hogy fél óra múlva ideérnek.

Megyek, készítem a Bali uzsonnáját. A mi ebédünk is elkészült. Rakott kelt rendelt a .

Szeretettel gondolok mindenkire.

előzmény:
    dundori (76664)
    2017-02-19  10:59
  16. dundori
    2017. február 19. 10:5976664.

Most beírtam ezt a helyet a gugliba és rájöttem, hogy nemcsak ez az egy ilyen étterem van, én azt hittem, hogy elköltözött a városközpontból. Ott ugyanis már jártam. Közben kiderült, hogy már két étterme van a tulajnak. Ha érdekel, érdemes megnézni, csak írd be a keresőbe, máris felugrik az oldal.

17. dundori
    2017. február 19. 10:5276663.

Szervusztok Barátok!

Valikám! Nálam az ágyban alvás szóba sem jöhet. Ez a kiskutya otthon próbálkozik, néha engednek is neki, de nálam meg sem próbálta tegnap este. Igazad van, épp elég a szőnyegről és egyéb helyekről eltakarítani a szőröket. Most épp ezzel foglalkozom, vagyis ha lekapcsoltam a gépet. (A villanyóra állás miatt ültem le a géphez, azt kellett bejelentenem.)

Totyi! Sajnos nem sikerült túl jól a tegnap esténk Adéllal, kb. 9-kor elkezdett fájni a feje. Mivel tablettát nem hajlandó bevenni - inkább szenved -, telefonálni kellett a szülőknek, hogy jöjjenek haza, akik ezt meg is tették. Kb. 9.30-kor már itt voltak érte, addigra éppen elaludt a gyerek. 

Rózsa! Az étterem neve: Papa Joe. Biztosan nem ismernél rá a területre, mert ott régen a Pamut-gyár épületei álltak. Most több étterem, Interspar és egyéb bevásárló helyek, szolgáltatók vannak. A hely nagyon szimpatikus volt, én először jártam ott. Öten voltunk. Kértünk egy kétszemélyes "konyhafőnök ajánlata" tálat és egy egyszemélyes "Papa Joe" tálat és öten nem tudtuk elfogyasztani az elvileg három adag vacsorát. Mindkettőn volt minden, mi szem-szájnak ingere. Nagyon finom zöldségágyon, rizs és kétféle burgonyaköret és ízletes sajtmártás. A lányok még palacsintát is ettek, mi felnőttek már nem bírtunk desszertet enni. Az ára nagyon pénztárca-barát.

Oda máskor is el fogok menni, nekem bejött.

18. precon
    2017. február 19. 08:2376662.

Marcsikám már én is jártam így egy lendülettel kitöröltem a hosszú írásomat,olyankor a guta majd megüt és már nem írom le még egyszer

előzmény:
    totyogoka (76657)
    2017-02-18  17:33
  19. precon
    2017. február 19. 08:2176660.

Sziasztok vidám vasárnapot.

Gyógyulgatunk a vejemnek az hosszadalmas lesz de jár kezelésre.

Apussal mi szenvedünk hol itt hol ott fáj na de így tudjuk hogy vagyunk 

Nagyon várom a tavaszt

20. rozsaanyu
    2017. február 18. 19:2776658.

Kedves Barátosnék!

Jó estét kívánok. Most érkeztem haza, az Erzsi barátosnémtól. Délelőtt sütöttem neki (novemberben volt a szülinapja) egy szív alakú meggyes, mákos pitét. Frissen, melegen vittem. Azt tudtam, hogy év vesztes. Gondoltam, ha én 65. akkor Ő 66. Fiatalítani akartam, végül öregítettem, mert novemberben lesz 66 én meg májusban 65. Nem haragudott meg, csak szolidan megjegyezte. Fordítva sült el a poén. A lényeg, hogy nagyon guszta volt a süti és ízre is finom. Lefényképeztem. Majd, ha letöltöm, megmutatom.

Molly!

Örülök, hogy minden rendben lezajlott. Természetes, hogy az eredmény is jó lesz. Ennyi drukkolás után...........? Csak jó lehet. Jó is lesz!!!

Lacinak egészségére váljék a pálinka! Én nem tudnék egy nyeletnyit sem meginni. Soha nem is ittam. A nyelvem lógattam bele, de nem szerettem meg. Egyáltalán, pezsgőn kívül, semmi szeszt nem szoktam inni. A szilveszteri pezsgő még most sincs kibontva! Beteg voltam.

Gitta!

Hogy sikerült a szülinapozás? Hol voltatok? Már oly' régen voltam Sopronban, hogy szinte elfelejtem, mi hol, merre van. Fáj is a szívem rendesen. Mennék én, de......................

Marcsi!

Ha belefér az idődbe, nem árt egy-két óra déli pihenés. Akkor keresztrejtvényt fejtek, olvasgatok. Van, hogy kiesik a kezemből a toll, vagy az újság. Elbóbiskolok. Nem tartom betegségnek. Nagyobb bajom, hogy este nem tudok elaludni. Hiába veszem be 18-kor az altatót, éjfél után 2-nél előbb nem alszom el.

Erzsi barátosném ma vitte kutyakozmetikába az Arthúrt. Kifejezetten szoba kutya. Soha nem viszik ki a lakásból. Ha mennek is valahova, ölben viszi az autóig. Bizony ide-, oda pisilget. Nem tudnám eltűrni. De, nem vagyunk egyformák. Nekik Arthúr a gyerekük. Más rokonuk nincs is.

KincsiE! Melyik nap az igazi születésnapja a Pistinek???? Inkább kétszer köszöntöm, mint egyszer sem. Pontosítsa a facen!!

Boldog születésnapot kívánok!

Bálintomék holnap délután jönnek. Kértem, hogy hozzák a babakocsit is. Szeretném kivinni sétálni.

További kellemes estét kívánok az előttem szólóknak, az utánam érkezőknek és a Hiányzóknak is!!!!!

előzmény:
    totyogoka (76657)
    2017-02-18  17:33
  21. totyogoka
    2017. február 18. 17:3376657.

Sziasztok!

Hu de nagyon mérges vagyok! Írtam írtam írtam aztán el akartam küldeni és ki is töröltem amit írtam. És nem is az internet nem is az nlc a hibás hanem én!

Köszönöm a gratulációkat. Nagyon örülök mert hanganyagot kaptam cd.-n amin az összes pályázati anyagot meghallgathatom egy kis füzetet is kaptam hozzá és maga az oklevél is emlék.

Mollyka! A tegnapi nap hőse Te voltál. Mindenkinek azt szoktam mondani ne izgulj minden rendben lesz. Bezzeg ha rólam van szó úgy fel tudom pörgetni magam, hogy majd bele pusztulok. És nem a vizsgálat miatt hanem az eredmény izgat de nagyon.

Gitta! Biztosan kellemesen telik az estéd a Kutyussal meg Adélkáddal. Zsuzsi barátnőnket köszöntöm névnapja alkalmából.

Kincsike! remélem Pisti is javul már. Én ma megint ugatva köhögtem pedig tegnap már egész jól voltam

Rózsa! Örülök ha kicsit tudtál pihenni is. Az új gyógyszerektől délben mindig bebambulok és alszom 1-2 órát. Ez se jó de kedden megyek és majd elmondom a dokinak.

Valika! Bízom benne , hogy a te betegeid is egyre jobban vannak.

Manyuska! sajnálom, hogy fáj a derekad. Meg tudja keseríteni az ember életét.

Mindenkinek minden jót kívánok!

22. precon
    2017. február 18. 17:2076656.

Sziasztok molly gondoltam ám rád ,tegnap be kuk de tudtam hogy nem tudsz jelentkezni.Persze biztos voltam hogy minden rendben és most az eredményekre várunk,de biztos hogy minden rendben lesz.

Marcsikám most te következel és nálad is minden rendben lesz küldjük feléd is a pozitív energiát.

Gittám én nagyon szeretem az állatokat de kutyát nem szeretnék a lakásba anno anyósomnak elviseltem a tacsiját vele is aludt.Mikor nálunk volt pár hétre de nekem elég is volt.Talán azért nem szívelek állatott a lakásban mert szőrmével dolgozom,mindig átöltözöm mikor a műhelyben végzek. utálom ha találok szőrt a lakásbanKint megdajkálom megszeretgetem őket a kutyák még puszit is adnak ha nem vigyázok, aminek nem mindig örülök

előzmény:
    molly49 (76652)
    2017-02-18  13:04
  23. dundori
    2017. február 18. 13:4576655.

Elfelejtettem írni, hogy közös - Lilla napi - családi vacsorára mentünk, ezért kellett gardedam, de örömmel vállalta, viszont nem nagy kutyapárti (mármint lakásban).

24. dundori
    2017. február 18. 13:4376654.

Tegnap a Misi - a lakóm - vigyázott a kutyusra egy órán át. Nagyon jó fotókat készített róla. Most otthon vannak Szerbiában, de ha megjönnek, majd átküldi nekem az e-mail címemre és tudok mutatni egy-két jó fotót. Egy videót is készített róla, ahogy sírt utánam.

25. dundori
    2017. február 18. 13:3576653.

Totyikám! Nagyon megértem, hogy megörvendeztetett az ajándék.  Nekem is tetszik ez a szögedi beszéd, ezért is szeretek a vásárhelyi barátnőmmel beszélni, jó hallgatni.

Én most takarításban vagyok, helyesebben beszüntettem. Most jött a telefon, hogy estére hozzák a kutyust (m.helyi bál) és Adélt is. Minden bizonnyal itt alszanak mindketten. Igy felesleges a takarítás (a kutya miatt).

Molly! Természetes, hogy az eredményhez is drukkolunk. Tudom, milyen izgalom ez.

előzmény:
    totyogoka (76647)
    2017-02-17  15:16
  26. molly49
    2017. február 18. 13:0476652.

Totyika, szívből gratulálok!!!

Nagyon ügyes vagy!

A tegnapi napomról írok pár szót:

Ugye csütörtökön kaptam a telefont, hogy a 19 óra helyett menjek 18:15-re.

Ezért mi elindultunk itthonról 16:30-kor, mert soha nem lehet tudni mekkora forgalomba megyünk,

nem lesz-e útközben valami váratlan dolog...

Odaértünk a Székesfehérvári Help MR-hez 17:30-ra

Bejelentkeztem, az előttem lévő úriember éppen akkor ment be a gépterembe.

Kitöltöttem a papírokat, erre kijött az úriember, mert valami miatt nem végezték nála a vizsgálatot

Rögtön szólítottak engem.

Csak a cipőt és melltartót kellett levennem, mert a többi ruhadarabomban nem volt fém.

Mondjuk a cipőt természetesen le kell venni (patika tisztaság van)

Az orvos berakta a vénámba a kanült, amibe a második sorozat vizsgálatnál benyomják a kontraszt anyagot.

Betoltak a nyitott MR gépbe, ahol 50 percet töltöttem

Gondoltam mindegyiketekre és a családtagjaimra

Nagyon nagyon nehéz volt kibírnom az 50 percet, mert az egész vizsgálat alatt

nagyon mélyen kell lélegezni kb. úgy mint amikor az orvos hallgatja az ember tüdejét,

beszívjuk mélyen a levegőt, majd kifújjuk... beleszédültem...

Vannak olyan részek, amikor nem szabad  lélegezni. magyarán benntartjuk a levegőt!

Elszámoltam 50-ig is, majd meg fulladtam már... ilyen kb 10x volt...

Az utolsó 10 percben adják be a kontraszt anyagot, ezt mégis jobban kibírtam, mert tudtam nemsokára vége.

Kb. 10 percet kellett várni, akkor megkaptam a CD lemezt, emailben és postán fogom megkapni a vizsgálati eredményt

a jövő héten. Nagyon zaklatott voltam, a vizsgálat feléig folyamatosan reszkettem, pedig nem volt okom rá.

Az utunk hazafelé sima út volt, csak rossz volt vezetni sötétben a fényszórók miatt, nagy volt a szembejövő forgalom.

Fél nyolc után értünk haza, Laci megérdemelt egy pálinkát, igaz???

Én pedig ettem pár falatot és megittam kb. 1 liter vizet, mert reggel ettem utoljára

Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám ezen a nehéz napon, szorítsatok kicsit a eredményért is,

mellékveséket, nyirokrendszert és májat vizsgáltak legfőképpen...

Eddig nem tudtam géphez ülni, mindezt leírni

előzmény:
    totyogoka (76647)
    2017-02-17  15:16
  27. molly49
    2017. február 18. 12:3376651.

Totyikám, hálás köszönet!!!

Ez biztosan segíti az eredményemet, amit a jövő héten kapok kézhez!

Rózsa, Er54 nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám!

előzmény:
    totyogoka (76644)
    2017-02-17  13:52
  28. molly49
    2017. február 18. 12:2976650.

Szép napot kívánok!

Dundori, köszönöm szépen!!!

Hálás vagyok a drukkért!

előzmény:
    dundori (76630)
    2017-02-16  19:32
  29. rozsaanyu
    2017. február 17. 20:4676649.

Jöttem, mert figyelem Molly jelentkezését!!!!! Nagyon sokat gondoltam ma rá, közben.

Marcsi! Kicsit pihenni is sikerült. De a házimunkát - főzésen kívül - senki nem csinálja meg helyettem.

Gitta!

Elnézést, hogy csak ma találtam meg a gmail-t! Igen. Az igazság, hogy senki nem fiatalodik.

2 gmail címem van. Az egyiken 2015 olvasatlan. Ezek között - talán - van 5, ami fontos lehet. De nincs türelmem kicsemegézni. A másokon is 1ezer felett van. Most jöttem rá, hogy ez lassíthatja a gépem. Ezért muszáj lesz időt szakítani, hogy selejtezzek.

Marcsi! Gratulálok az újabb ajándékodhoz. Egyször majd szörötném hallani. Már anno, írta, hogy nagyon nagyon szeretöm a tájszólásokat

Marimama nem ö-zik!?!? Remélem jó hangulatban van. Sokat gondolok rá és az ápoló családtagjaira.

Manyuska! Jön a tavasz. Hozza a jobbulást. Hogy állsz az AVON-ozással? Van még vevő?

Kincsike! és minden beteg Régi barát/nő!!! Tessék azonnal meggyógyulni!!!!

Bálintommal ma skype-n kommunikáltam. Olyan édes, ahogy lesi a mobilt. Keresi, hogy honnan érkezik a hangom. Amit megismer, mert mosolyog és gagyog. Vasárnap jönnek.

Még elalvás előtt visszanézek, hátha Molly jelentkezik.

30. manyuska7
    2017. február 17. 19:3276648.

szervusztok

totyi

nincs kedvem bekapcsolni a gépet,hiába van megmütve a gerincem,azért csak becsipödik az ideg ennek fekvés és gyull,csökkentö kell.

Nem, beszélve arró,hogy a borus idöben az ember lányának sincs kedve,jelen pillantban jobban fáj a derekam,mint a térdem.

Áludjatok jól.

31. totyogoka
    2017. február 17. 15:1676647.

Szép napot!

Az enyém már szépen indult. Még tavaly kiírtak egy pályázatot  Hódmezővásárhelyen a Wass Albert irodalmi kör részéről :Mutassuk mög mennyire tudunk még ő-zni címmel. Én egy gyermekkori élményemet írtam le és ugyan itt helyezések nincsenek csak egy beszédös lemezön összgyüjtötték a pályaműveket és ezt juttatták el hozzám is egy emléklap kíséretében. Olyan jól esett , hogy 40 év alatt sem felejtettem el azt az ízös beszédöt amit ott azon a tájon használnak .

Kincsike! Az én nyavalyám múlóban van, bár tökéletesnek még nem mondható.

Mollyka Drukk ezerrel!

Sorbet Erzsike! Örülök, hogy hallok felőletek is.

Julika! Jó utat és kellemes találkozást a menedékes lányokkal.

Gitta! tegnap én is kutyáztam! itt voltak Ágotáék, de Buksi állandóan a fenekemben lógott. Jött amerre mentem követett mint az árnyék.

Rózsa! remélem sikerült kicsit pihenned is.

Valika! bízom benne , hogy a betegeid már javulgatnak.

manyuska! Merre vagy?

Mindenkire gondolok, de ma Molly a főszereplő!

32. dundori
    2017. február 17. 15:0276646.

Kincsike! Mindenkinek gyors gyógyulást kívánok! Sajnos ez egy hosszan elhúzódó betegség, de lassan a végére értek Ti is. Gyöngyös barátnőm is 2 hétig szenvedett a férjével együtt, és még egyikük sincs teljesen jól. A nászasszonyom, akinek most halt meg a lánya, harmadik hete lázas, influenzás.

előzmény:
    er54 (76642)
    2017-02-16  21:06
  33. dundori
    2017. február 17. 14:5976645.

Bocsi Julika!

Később én is megtaláltam, amikor utólag visszaolvastam.

A terítő nagyon-nagyon szép! Kicsit irigykedem, mármint a jó látásod miatt. Sajnos nekem lassan ismét szemüveget kell cseréltetnem, pedig már kettővel ezelőtt azt mondták, az lesz az utolsó.

Igy már a gépi varrást is mellőzöm, ahogy csak lehet. Manikűr csak napsütésben, és minden egyébhez, amit nem látok jól, nagyítót használok. Sokszor sajnálom, hogy a boltba nem viszem magammal, mert inkább nem veszem meg, ha apró betűs a tájékoztatás.

Molly! Én sem felejtettelek el!

előzmény:
    Picivirág1 (76640)
    2017-02-16  20:29
  34. totyogoka
    2017. február 17. 13:5276644.

Mollyka!

Tudom csak este mentek a vizsgálatra de én most ültem a gép elé és most kezdtem el a pozitív energiákat küldeni feléd!

Délutánra sincs más feladatom így akkor is folyamatosan drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

előzmény:
    molly49 (76626)
    2017-02-16  18:54
  35. totyogoka
    2017. február 17. 13:5276643.

Mollyka!

Tudom csak este mentek a vizsgálatra de én most ültem a gép elé és most kezdtem el a pozitív energiákat küldeni feléd!

Délutánra sincs más feladatom így akkor is folyamatosan drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

előzmény:
    molly49 (76626)
    2017-02-16  18:54
  36. er54
    2017. február 16. 21:0676642.

szép  estét 

Nehezen de  ide  értem .

Nem  vagyunk jol  ,én nem  is  értem meddig tart  ez a  korság .

Molly  drukkolok  hogy  jó eredmény  legyen .

Mindenkire  szeretettel gondoltam

Megprobálok  vissza  olvasni  .

37. Picivirág1
    2017. február 16. 20:2976640.

Szervusz Gitta!

A frászt hoztad rám...olvasom, hogy nem voltam ittpedig én írtam, mondtam magamban és elkezdtem keresni...és megtaláltam!

Ezzel a terítővel leptem meg magam...mára készültem el vele..most éppen. 

előzmény:
    dundori (76639)
    2017-02-16  20:11
  38. dundori
    2017. február 16. 20:1176639.

Kedveseim!

Nincs azzal semmi baj, ha nem tartjátok számon az unokáimat, hisz nekem olyan sok van! Szerencsére! De mindenkinek köszönöm, aki jókívánságát küldte, mert az persze mindenkinek jól esik.

Valikám! Nagyon szaladnak a napok, én meg sokszor azon kapom magam, hogy azt érzem, legyen már végre este, hogy ágyba kerülhessek. Igy telnek a napok, a hetek, a hónapok, évek. Sokszor gondolom, milyen egyhangú az életem, közben meg pörgés van minden nap, de persze magam csinálom, de jól van ez így, ahogy van.

Nagy szerencsém van a lakóimmal, nagyon rendesek, sokat segítenek. Misi, a férfi tag kérte decemberben, hogy kisérjem el őket privát orvoshoz, nagyon sokat fájt a gerince. Ezen a héten, hétfőre kapott időpontot MRI vizsgálatra, oda is elkisértem, ma mentünk vissza az eredményért a privát doktorhoz. Szerencsére nincs sérve, se semmi elváltozás a gerincén. Nagy öröm mindannyiunknak. Totyikám! Én is adok és én is kapok. Ritkán talál az ember jó bérlőket, nekem szerencsém volt a Vivike szüleivel is, és a mostaniakkal is. Igy kicsit könnyebb rendben tartani a kertet. Ők is szeretnek itt lakni, de nyilván nem itt akarnak megöregedni. Már előre sajnálom, ha majd elmennek. Szorgalmas, becsületes emberek.

előzmény:
    totyogoka (76607)
    2017-02-15  15:42
  39. dundori
    2017. február 16. 19:5676637.

Kedves S.Erzsike!

Dehogy vetettem! Tudod itt nálunk É-Ny-on későn jön a tavasz, korán az ősz. Viszont a nappalim ablakában már szépen növekszenek a paprika palánták, amiket kb. január derekán vettem és igaz, még csak úgy 3 cm-esek.

Sokat gondolok mindkettőtökre, nagyon szerencsés vagyok, hogy megismerhettelek mindkettőtöket! Jó volt, hogy itt voltatok! Mindkettőtökre szerettel gondolok azóta is, főleg, hogy mostanában nálunk a TV reklámok mindenféle Marlenkával vannak tele. Már nemcsak torta formában, de különféle csomagolásban, sokféle ízben hirdetik, amolyan egy adagonként is lehet kapni. Én magam még nem találkoztam vele.

Emlékszel a kis Margarétára? Azóta ő hetente kétszer jár táncórára, a jövő héten Bécsben lépnek fel. 

előzmény:
    sorbet (76619)
    2017-02-16  16:29
  40. rozsaanyu
    2017. február 16. 19:5276636.

Gittám! Egyszerre írtunk. Szeretettel olvastam szavaidat!

előzmény:
    dundori (76632)
    2017-02-16  19:43
  41. rozsaanyu
    2017. február 16. 19:4976635.

Mindenkit elolvastam!!!!!!

Örömmel látom, hogy picivirág Julika itt járt. Gyakrabban gyere. Mutasd meg a tehetséged! Olyan ügyes vagy. Nagyon remek dolgokat kézimunkázol.

sorbetE!

Születésnapodon reklamáltam a jelenléted! Csak annyit kívánok, teljesüljön minden kívánságod!!!! Ezt kívánom P.-nek is!!! Okos megoldás az éttermi . Így Ti, az ünnepeltek sem fáradtatok el a vendéglátásban.

Marcsi! Jaj, de jó, hogy jobban vagy!

Molly!

Holnap nagyon drukkolok. Minden rendben lesz!!!!!

Csak a nagyon vastag képkereteket szándékozom lecserélni. Nem illik a Mukácsy-hoz.

Ma pihenős napom van!!!!! Szinte el sem hiszem!

Gitta! Lillá-nak is boldog névnapot kívánok. Jó egészséget a Család minden tagjának! A face-n is köszöntöttem Lillát, a Zs....... névnél.

Fekve nézem a Maradj talpon-t. Sajnálom, hogy már nem sokáig nézhetjük. Sokat lehet tanulni. Csodálom a Gundi agyát. Hogy fér el ennyi ész benne?!

Szeretettel gondolok a nagyon régen HIÁNYZÓK-ra is!!!!!! Szép estét az előttem és utánam érkezőknek!!!!

előzmény:
    rozsaanyu (76629)
    2017-02-16  19:23
1 2 3 4 5