Válaszkereső
Válaszkereső

Kérdezd a szakértőket és a többieket! »

Játék

Játék

Játssz velünk!

Találd meg te is kedvencedet játékaink között!

Fórum - "A mi helyünk"

Keresés a fórumban
keresés a topikban
keresés a teljes fórumon
Itt vagyunk régi barátok 2 (
49
 embernek tetszett)
»
Nyitó hozzászólás
2006-06-25 09:581.

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

1. 2014-04-25 08:3566717.

Jó reggelt  !

Sajnos  ismét  bánatos esös időre ébredtünk ,nagyon nem szeretem  .

Menni kéne  balcsira már biztos  nagy  a fű nyirozni kellene  de ilyen időben  ugyan minek .

Jó  lenne  valamit  kitalálni ami a kedvemet kicsit  feldobná .

Danikám  drága  aranyos  szépen fejlődik  ,de   nem ülhetek állandóan a nyakukon  

Nem tudom még mi lesz az  ebéd mit találunk  ki  , van  csiperke gomba  majd abbol valamit  .

2. 2014-04-25 06:4266716.

Szervusztok!

Esik az eső, ázik az erdő és a rét....így a szanazugi munkából már ma nem sem semmi. Ha csak valami isteni csoda folytán kisüt a nap, felszárítja földet. Akkor talán ki tudnánk menni és legalább az utcán letudnánk vági a füvet. Hogy az önkormányzat ne büntessen meg.  Egyszer, nem is olyan nagy fűre, eldugott kis utcában, május elején , értesítettek, ha nem vágom le 100 000 Ft ért ők levágják. Nekem ugye nincsen kocsim. A buszok csak reggel és este járnak ilyen időben. ha hideg van, megveszi az embert az isten hidege a télen áthűlt nyaralóban. Nem tudtam kimenni. Persze rohantam ki és elhűlve láttam, az a fű ugyan senkinek sem volt útjában. Azóta nagyon igyekszem, nem is volt rám panasz. A szomszéd viszont van, hogy derékig érőt hagy, senkit nem zavar, de már úgy látszik nem zaklatják az embereket. vagy ha néha levágják, azt is 100 000 Ft ért, az önkormányzat? Már évek óta nem találkozom velük. 

Majd csak este főzök, Timinek holnapra.  Megy Szegedre, tanfolyamra. Zsuzsi valami fokhagymás lepényt fog készíteni. Azt kóstolom meg délben.   

3. 2014-04-24 17:3466715.
    Rózsám . Köszönöm a diétás ebédet. Hát ezért kellett csuklanom. Pusz. Kivánom, hogy gyógyulj meg mielőbb és vészeld át a kórházi napokat. Nagyon lesem az eredményt.
    előzmény:
    rozsaanyu (66654)
    2014-04-20  20:23
  4. 2014-04-24 17:2866714.

Ma kezdődtek nálunk az országos Állattenyésztési Napok. Leventéék ott voltk a légikamerázással felkérésre

https://www.facebook.com/legikamerazas. Beindult az üzlet.

5. 2014-04-24 17:2166713.

Sziasztok Barátnők!

Megfogadtam a jótanácsot és tegnap sokat voltam a szabadban. Ma már nem sikerült, mert elromlott az idő. Szitál az eső és fuj a szél,hideg van. Igy bent nyalogadtam a sebeimet. Szedek most már gyógyszert az ideggyulladásomra, amit a  kakasszéki gyógyintézetben irtak a tavasszal, ez enyhiti a fájóst.

Mindenkinek kivánok szép időt, napsugarat, nem olyant mint itt van. 

6. 2014-04-24 16:3866712.

Rozsaanyu- ,hogy mik nem költöznek a fülbe is.. durva ez a kórság.

Valami hasonlóval jártam én is 3 hónapot tavaly nyáron a fülészetre, de eszükbe sem jutott  kitenyésztésre küldeni .

Víz azóta sem érte. A Müllerben nagyon jó füldugót lehet kapni , azzal mosok haja   stb.. tudom ajánlani akkor Neked is.

-----------------------------------------------------------
    A jövő egyszerre nyitott is, zárt is. Mindössze egyetlen "lesz" létezik, de gyakran számtalan "lehet" van mellette.
  7. 2014-04-24 15:1066711.

Szervusz Gitta!

Szerencsések veled a gyerekeid, hogy  ilyen odaadó nagyi vagy. Közben ott a nagy kert. 

Régen írtál a lenti lakókról. Vagy elkerülte a figyelmemet?  Mi van velük? 

Én befejeztem a fű nyírását. Közben egy időre abba kellett hagyni, mert hiába versenyeztem az esővel, utol ért. Nem baj, addig pihentem egy kicsit. Aztán megint sikerült kimenni, befejezni, még az orgonát is fazonra nyírtam.  Szerencsére a szemetet csak délután vitték el, a gaz is belefért a kukába. 

Aztán csirke májat rántottam holnapra. Maradt gombás borsós rizs, azt tud vinni Timi.

Megvettem a zöldségtorta alapanyagait is. ha jó az idő korán reggel megsütöm, és kivisszük. ha nem, akkor ráérek este megcsinálni, mert szombaton megy Timi tanfolyamra, azt viszi.  Most lazítani fogok..és örülök nagyon Rózsa fül gyógyulásának. 

Mi van Marikával??? 

Milyen az idő Vásárhelyen??? 

előzmény:
    dundori (66708)
    2014-04-24  08:50
  8. 2014-04-24 14:2366710.
    előzmény:
    rozsaanyu (66709)
    2014-04-24  14:19

Az élet egy nagy játék, játszd úgy, hogy a körülötted élők is jól érezzék magukat benne!
  9. 2014-04-24 14:1966709.

http://translate.google.hu/

aeruginosa

Szervus ztok!

Megjöttem a fülészetről. Nem jó hírrel. Az egyik legveszélyesebb vírust mutatta ki a tenyészet. Rámehet a tüdőre, vesére, bár mire. 

Milyen szerencsés vagyok, hogy rászántam magam, elmentem a volt ORFI-ba, ahol műtötték a fülem. 

Tovább kell alkalmazni az antibiotikum kúrát és a kórháziból hazajövetelem után, menni kell kontrollra.

Sokat javult a fülem. Elégedett a Főo. Víz nem mehet a fülembe, mert attól jobban termelődik ez a veszélyes vírus, csak cseppeket szabad alkalmazni.

Gittám! Elolvastalak. 

Kérem, ne haragudjatok, megyek ebédelni, mert reggel csak falatoztam. 

Délután mindent, FIGYELMESEN elolvasok.

Lehet, hogy reggel kimegyünk füvet nyírni. Az "Úr" szerint, már térdig érhet a fű, amit kb. 1.5 hete a Bimbómék levágtak.

Kimegyek, de nem maradok kint. Készülnöm kell a hétfői kórházba vonulásra. S ez most nem ürügy!!! Igazság

Az élet egy nagy játék, játszd úgy, hogy a körülötted élők is jól érezzék magukat benne!
  10. 2014-04-24 08:5066708.

Szervusztok Barátnők!

Nem, Valikám, nem kaptam el semmit a gyerekektől.

Margaréta kedd óta újra jár az oviba, Adél pedig a műtétig nem mehet iskolába.

Már második hete bonyolítom a felügyeletet, hol az egyik, hol a másik volt/van itt nálam.

Közben megvolt a húsvét, természetesen volt sütés, főzés. Most a kinti, elmaradt dolgokat igyekszem pótolni, de legalábbis tegnap (nem volt gyerek nálam), reggel 8-tól délután 3-ig egyfolytában kint dolgoztam a kertben.

Megjegyzem, hogy a szanatóriumi 3 hét alatt elmaradt munkáknak neki sem kezdtem, csak részben.

Még borostyánt kellene körbenyírnom a kisház oldalain, de félek, nem bírom felemelni a sövényvágó gépet. Minden porcikám érzi a tegnapi munkát.

A veteményesben is lenne még bőségesen dolog, s még néhány muskátlit is be kell szereznem (fehéret szeretnék). Már itt van Adél, így főzni is kellene valamit, na meg holnap lesz egy hete, hogy utoljára boltban voltam, oda is menni kell.

Fodrásznál is van időpontom, így egyelőre nem tudom mihez is kezdjek így hirtelen.

Mindenkinek minden lehetséges jót kívánok, kinek-kinek kívánsága szerint.

előzmény:
    precon (66702)
    2014-04-24  07:01
  11. 2014-04-24 08:4766707.

Szépet nektek- itt tegnap tavasz volt,most ahogy kinézek inkább télnek látszik. Előkeveredtem kicsit.

Fullra jártam a lábaimat a tegnapi napon is. Elindultam  9 órakor  aztán egy ügyfélnél ácsorogtam vagy másfél órácskát. Onnan aztán nem volt megállás fél 11- től 16 óráig folyamatos gyalogoltam.Csodáltam is ,hogy bírtam.

A jövő egyszerre nyitott is, zárt is. Mindössze egyetlen "lesz" létezik, de gyakran számtalan "lehet" van mellette.
  12. 2014-04-24 08:4466706.

jó  reggelt  kivánok

Nagyon nem akar  a napocska  előbujni  ,de  meggondolja majd magát remélem .

Kedvem nem változott  egyenlőre .

Julika  aranyosak lehetnek a kiscicák .

Rozsa még mindig  a füleddel  te szegény.

Gitta  vajon  ?  lehet  hogy gép problémád van ?

Molly  reméljük hamar  megjön az alkatrész ,bátor vagy   a börgyogyi miatt.

Valika  biztos hamar megjön az alkatrész .

Megvagyok  igen  aktiv  vagy  jó  neked hogy  bírod .

Marcsikáék  szép helyre mentek  május 2-án  Robinak ott lesz  fellépése  a welnes  szálloban .

Marimama most  azért már lehet kicsit  kinn lenni  használd ki .

Az este  még sötétedés elött mi  is  végre  rászedtük magunkat  kis sétára  jol esett.

13. 2014-04-24 07:5466705.

Jóóó reggel!!!!!!!!!!!!!

Julika! Jól megszaporodtatok a kiscicákkal. 

Elza nagyon ügyes leányzó.

Valcsi! Igen. Elengedte, mert mondja az Ági, hogy szeret velem lenni.

Jöttem kávézni. Már megreggeliztem. Indulok a fülészetre.

Legyen kellemes napotok!

előzmény:
    Picivirág1 (66704)
    2014-04-24  07:31

14. 2014-04-24 07:3166704.

Valikám!

Nagyon jól látod a dolgokat,  Julika a kertészkedés egyre nehezebb munka régen nem volt ilyen nehéz 

Valahogy sokkal több idő kell hozzá, mint ha nagyobb lenne a kert, gyorsabban nő a fű...persze ez csak tavasszal van így. Nyáron aztán kesergek, kiégett az egész. Most a pitypanggal küszködünk.  És a százszorszéppel. gyönyörűen virítanak a fűben. talán venni kellene valami permetezőt, mert így kiszorítják az összes füvet. 

előzmény:
    precon (66702)
    2014-04-24  07:01
  15. 2014-04-24 07:2766703.

Szervusztok!

Deszken nagy családi esemény történt!

Gofri cica       ennyi kiscicát hozott a világra. Kicsit késett a szülés, húsvétra várták, nem is utaztak el Zalába, inkább az ottaniakat hívták el, félve attól, majd akkor történik a nagy esemény, amikor nincsenek otthon. Tegnap este aztán Gofri megörvendeztette a családot. Egy cicát én is hozok, és Marikát is rábeszéltem, legyen neki is cicája. 

1 Itt még Gofri a húsvéti meglepetést keresi

2. Elza "nemez" babája. Úgy látszik örökölte az anyukája kézügyességét , ő csinálta, csekély segítséggel

Itt is borongós az idő. Tegnap elhatároztam, ma már aktív leszek, füvet kell vágni. Még vizes...remélem nem lesz vizesebb, és 10 körül neki tudok állni.

Holnap a nyaralóba készültünk az őszi lombot össze seperni, gondolom a sok vakond túrást felszámolni...nem tudom mi lesz belőle  

16. 2014-04-24 07:0166702.

Sziasztok,vidám ébredést

Ma elég borús felénk az idő  

Talán jobb is mert nem kívánkozom majd ki  munka közben

Marcsiék már mindjárt áztatják az áztatni valót 

Megvagyok kicsi pihenő jön majd az értekezletek terén,de majd helyette unokázhatsz,mindjárt itt a nyári szünet. 

Gitta remélem nem kaptál el semmit a gyerekektől és  most vidáman kertészkedsz,?

Molly nekem is megreparálták a gépem még van egy kis hibája de alkatrészre várok én is

Marimama most jó lenne egy társalkodó nő mint a régi időkben volt ugye?

De tessék rövideket sétálni olvasni és kiülni a kertbe.

Rózsa meg lehetsz elégedve a volt menyeddel hogy elengedi veled a kicsi lányt 

Julika a kertészkedés egyre nehezebb munka régen nem volt ilyen nehéz 

Kincsike remélem kicsit jobb a hangulatod bár most ez az idő megint lenyomja de az uncsikád felvidít.

Sorbet Erzsike merre jártok??????????már készülődtök hazafelé?még gyűjtsétek az emlékeket 

Bandi remélem már feléd is minden rendben?Jön a jó idő és mehetsz hajókázni 

szép napot mindenkinek
  17. 2014-04-24 00:4666701.

Margitom!

http://taxifoliazas.bpsstudio.hu/?gclid=CK7kna3X970CF ZQZtAodVSAAsw

Megébredtem, hogy zúg a gép. Kikapcs, mielőtt kimegy a szememből az álom.

előzmény:
    megvagyok (66700)
    2014-04-23  21:38

18. 2014-04-23 21:3866700.

Szép estét vagy éjszakát?

Jelentem megvagyok

Preconkám  elvan a lábacskám ma próba volt rájöttem ezt nem nekem találták ki Görög táncot táncolunk most hát bizony nehéz.

Pénteken megyünk a megyei elnökség tagjaival + még pár emberkével "csapat építő tréningre" 20 fővel és 3 napra.(Persze ez egy leszervezett program megyünk több fele nem egy helyen ücsörgünk de nem ám percre be van osztva a jó nép velem nem unatkoznak .mikor mit teszünk) Vasárnap este jövünk haza . Hétfőn este próba és kedden irány Balatonfüred országos kulturális fesztivál ott fogunk fellépni vagy le   majd kiderül .Május 6án a klubomba lesz a névnaposok és a szülinaposok ünneplése kaja táncika 12én meg az országos közgyűlése és ezzel a gyűléseknek végre vége.

Totyikám  nem tudom miért találták ki a sárga szint legalább szép sárga?

Nó mindegy a "parancsot" nem lehet meg iz... mert még szaporodik

Vigyázzatok magatokra majd jövök

19. 2014-04-23 19:3766699.

Szép estét kedves barátok!

Laci gépéről írok csak pár sort.

A router jó lett az már üzemel ezért is tudok innét írni.

Az én gépem nem tudom mikor lesz kész, mert bővítik a memóriát is, alkatrészt kellett hozzá rendelni, ezért a bizonytalanság.

Utána a saját gép tartalmát is át kell másolni az új operációs rendszerbe.

Gyógyulok a bőrgyógyi után, most még borzasztóan néz ki a nyakam...

kb. 100 égetés volt... gondolom Totyikám te tudod ez milyen?

Ég, fáj gyulladt...

No panasz befejezve, jé itt nem tudok hangulatjelet tenni...

Majd ha lesz gépem jelentkezek, addig is legyetek rosszak!!!

Az ész tévedhet, az érzés soha...
  20. 2014-04-23 18:3766698.

Szervusztok!

Köszönöm, a hozzászólásokat a képekhez 

Délután állatorvosnál voltunk. 4 kutyát vittünk egy kocsiba, minden gond nélkül. Győzőnek kiszedtek egy varratot. A szemén időskori szemölcs kezdődik. 

Olyan bizonytalan az idő. Én meg nagyon lusta vagyok. Fájok, és ilyenkor nagyon nehezen kezdek kerti vagy bár milyen munkához. Pénteken a nyaralóba kell menni ha jó az idő...ott aztán lesz kerti munka. Addig "gyúrok" rá.  

21. 2014-04-23 17:5466697.

Sziasztok Barátnők!

Ime egy hiányzó jelentkezik. 

A husvét két napján Misiéknél voltam ebéden, de még igy is sok volt a magányból.

Tegnap Mazsola és Zoli látogatott meg. Mazksola megmaszirozott, nagyon jól esett, mert bizony még mindig nagyon fáj az ideggyulladás. Vándorol, most a forgómban és job combomban van. Ezért is nem volt kedvem netezni.

Ma viszont terasz-rendet csináltam. Borzalmas volt, mert a szomszéd fájáról fekete bogyók hullanak a teraszra és az eső kioldja. A surolást holnapra hagytam. A pakolásztam, lehordtam minden vacakot a teraszról az alsó épületbe.

Marcsi. Kellemes kirándulást kivánok - bár lehet már elkéstem vele.

Julika. Ügyes a morzsaparti. Nekem ugyan nem sok maradt, mert jó étvágya volt a locsolóimnak. Fius anya és nagyanya vagyok. 

Most én is elnyulok kicsit - Rózsa után szabadon.  

Mindenkinek kivánok jó egészséget.

22. 2014-04-23 12:5766696.

Szép napot, e maroknyi csipet-csapatnak, amennyien most vagyunk.

Topictársak a szélrózsa minden irányában vannak.

Azért nagyon szeretném tudni, hogy az igazolatlan hiányzók miért nem jelentkeznek?

Változatosság kedvéért a fejem fáj. A sok vasalni való összejött. Nem csinálja meg helyettem senki. Így elkezdtem a vasalást. Szépen, nyugisan. 

Marci még nem ment ki a házból, gipsz nélkül.

Majd ismét jövök, pihizni.

előzmény:
    precon (66695)
    2014-04-23  08:52

23. 2014-04-23 08:5266695.
    Csodaszép helyeken jártatok
    előzmény:
    Picivirág1 (66670)
    2014-04-21  10:49

szép napot mindenkinek
  24. 2014-04-23 08:4266694.

Sziasztok.

Napsugaras vidám napot.

Sárgáknak gratula és jó utazást áztatást,jó időnek  néztek elébe.

Nálunk is süt a napocska,tegnap viszont a temetésre menet és alatt is eset az eső.

Ma füvet kellene nyírnom de elromlott a fűnyíró kereshetem elő a kaszát a fene egye .

Kincsike jön a jó idő és egyből felpörögsz meglásd.

Julika szuper ez a morzsa parti 

Rózsa így könnyebb lesz gipsz nélkül,neked is kevesebb gondod lesz.

Molly remélem már nem lesz gond a gépeddel

Gitta merre jársz?ki főzöcskézted és sütöcskézted magad? 

Megvagy hogy van a táncos lábad? 

Marimama gondolom a húsvét nem egyedül telt  ,kicsit feltöltődtél?

Kati hány napra utazott el???

legyetek jók és vidámak szép napot kívánok 

szép napot mindenkinek
  25. 2014-04-23 07:5166693.

Hú még ezt nem hallottam, ez itt lenne nálunk MO??

Amúgy meg csak számolni kell ha tényleges koncepció.

előzmény:
    totyogoka (66692)
    2014-04-23  06:05

26. 2014-04-23 06:0566692.

Szép jó reggelt Mindenkinek!

Már egy jó ideje fent vagyok! Nem tudom mi volt megint de nem túl sokat aludtam. 

Apus nevében is köszönöm a gratulációkat! Egyenlőre még sok teendő áll előtte mire dolgozhat is vele.Én nem örülök ennek a sárgításnak no meg Apus se de ez van. A vadi új rendszámot is plusz pénzért sárgára kell cserélni a régi autóról meg fordítva de nem lehet ám tovább vinni a régi sárgát hiszen abban nem lenne pénz. ki van ez találva! És akkor még van pofájuk azt mondani , hogy segítik a vállalkozásokat!

Még mindig nem tudom mikor indulunk, majd amikor Apus vissza ér.Valahova a világ végére megy sárgíttatni .

Egyenlőre úgy tűnik , hogy jó lesz az idő .

Mindenkinek nagyon kellemes napot kívánok!

27. 2014-04-22 23:1466691.
    A múlt héten az Auchan parkolóban parkoltam - írja az ismeretlen szerző. - Amikor kihajtottam, észrevettem egy papírt a há... Továbbiak
    előzmény:
    rozsaanyu (66690)
    2014-04-22  22:58

28. 2014-04-22 22:5866690.

Délután elaludtam. Jólesett, mint az eső, jól esett.

Kincsike! Örülök a jelentkezésednek, de annak nem, hogy nem vagy jól. Danikáról nincs húsvéti kép?

Marcsi! Csatlakozom Julika kéréséhez. Sárgán is szeretnénk látni az új "családtagot".

Marci, kora este, átment az Erzsi néniékhez, most jött haza. Gondolom, hogy örülhettek neki. 

Az előző szolimban vannak jó ötletek a sonka felhasználásához.

Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.

előzmény:
    er54 (66689)
    2014-04-22  19:37

29. 2014-04-22 19:3766689.

szép estét 

Szinte megállás nélkül  kora délutánig esett az eső  .Csendben elteltek az ünnepek .

-Julika nagyon szép helyeket  jártatok be  -

-Marcsika  Rozsa  megnézegettem az ünnepi képeiteket -

Szeretettel gondolok mindannyiotokra .

Sajnos nagyon nehezen jövök  helyre  ,bár fájdalmaim nincsenek  de  nincs semmihez kedvem ,teljesen levagyok lassulva ,a közérzetem sem a régi .

Marcsika   nagyon szép  kocsi legyen benne  sok örömötök .

30. 2014-04-22 19:0166688.

Gratulálok!!!!

Majd sárgán is szeretném látni 

előzmény:
    totyogoka (66686)
    2014-04-22  18:54
  31. 2014-04-22 18:5966687.

Szervusztok!

A délutánt egy "morzsa" patyn" töltöttem. Magyarul megettük a volt  kolléganő  maradékait..isteni sonkát, kolbászt tortákat. kettőkor mentem és 6 kor még volt mondanivaló. Az idén ment nyugdíjba, jólesett neki a beszélgetés. Ilyet majd máskor is csinálunk. 

32. 2014-04-22 18:5466686.

Sziasztok!

nagy az öröm!!!!!!!!!!!!!!!

Meg van Apus új munkaeszköze!!!!!!!

Ma még szép hófehér! holnap reggel fél8-ra viszi sárgítani!A törvény az törvény!!!!!

33. 2014-04-22 17:3666685.

Sziasztok!!!!

Kb délután 4.-ig zuhogott az eső! Azóta ragyogó napsütés van.

Délután nálunk is volt morzsa party de még mindig maradt 2 szelet sonka amit holnap szendvicsbe szántam.

Kitty is haza ment így most magam maradtam. Apus ment kocsi ügyet intézni ki tudja mikor jön majd haza. 

A táskák becsomagolva , ugyan még nem tudom mikor indulunk . A sofőrön múlik.

remélem , hogy Mindenki jól van?!

További szép napot!

34. 2014-04-22 16:1566684.
    Eszembe jutottál, hogy talán nálatok sem volt most túl népszerű és így megmaradt a húsvéti sonka nagy része. Ne aggódj, semmi probléma, hoztam pár igazán különleges és finom receptet, amit akár már ma este is könnyedén megcsinálhatsz. Elég hozzá a megmaradt sonka és néhány dolog, és máris kész a finomságos uzsonna vagy vacsora. A családod hálás lesz érte, ígérem! Katt ide a jobbnál jobb sonkás receptekért: kattints ide
    előzmény:
    rozsaanyu (66683)
    2014-04-22  15:12

35. 2014-04-22 15:1266683.

Ramaty hangulatban kívánok kellemes, vidám délutánt.

Reggel elvittem Őfelségét, levették a gipszet. Most, röntgenezés után, befáslizták. Vietnámi papucsot vittünk, ami dupla szolgálatot tett, mivel tömör gumi, nem ázik el és a lábujja közé tudja dugni. Ugyanis zuhogott az eső, amikor kijöttünk.

Korán keltem, rossz passzban vagyok. Elnyúlok egy kicsit.

BEJELENTKEZTEM!!!!!

Vidámabb ébredés, illetve,  elnyúlás után jövök.

36. 2014-04-22 09:2166682.

Julika!

Én itt addig fogtam a felhő sarkát, hogy most kiszakadt és ömlik az eső!!!!!

igaz azt is mondják, hogy kell az eső! Akkor most essen vagy ne??????

Hát persze , hogy esse ki magát mert holnaptól nyugaton jó időnek kell lenni.

Ezt az utazást még a gyerekektől kaptuk karácsonyra én meg megtoldottam a lealkudtuk.hu segítségével + 2 éjszakával. Mondván ha már olyan messzire megyünk akkor ne rohanjunk azonnal vissza.

A bokadagadásom nem tudom mivel lehet összefüggésben!?

van egyfajta gyógyszer a vérnyomásomra ami most hiánycikk és a gyógyszertárban adtak helyette valami azonos hatóanyag tartalmút. Már arra is gyanakodtam.

Most a gyaloglás fel lett függesztve de hamarosan újra indul a project.

örülök, hogy Győzikénél csillapodott a szerelmi láz!

ma mi sem főzünk, van még maradék bőven. A fagyasztóba is kell a hely mert péntekre hoznak vidéki csirkéket felpucolva a fiamék. Így kell olcsón vásárolni

Megyek aztán keresünk valami elfoglaltságot a leányzóval mert a játszóterezést törölni kellett az időjárás viszontagsága miatt!

További szép napot!

előzmény:
    Picivirág1 (66681)
    2014-04-22  07:49
  37. 2014-04-22 07:4966681.

Marcsi!

Már megint itt hagysz minket???

Enyhítő körülmény, hogy a sárvári víz gyógyító, tehát csak menjél nyugodtan..nem haragszom 

Az a boka dagadás valamire figyelmeztet. lehet, hogy többet kellene pihenned? Tényleg?  séta van még????

előzmény:
    totyogoka (66678)
    2014-04-22  06:10
  38. 2014-04-22 07:4766680.

Szervusztok!

Már régen fenn vagyok. Körletrendet csináltam, reggeliztem, majd a gép elé ültem.  Majd berontott Győző és "közölte" sürgősen menni kell.  5 perc alatt elintézi, most a nagykapuban várja a haverokat. Innen jól szemmel tudom tartani. Szerencsére csillapodik a szerelmi láz...minden elúlik egyszer.

Lóg az eső lába. Ma még nem baj, aztán már ne essen, mert pénteken Szanában mennénk. nem jó a vizes avart seperni, pedig megont lesz rengeteg zsákkal. Ebédet nem kell főzni, délelőtt lazsálok, délután "szórakázok". Morzsa partyra  vagyunk Nórival hivatalosak...magyarul, megehetjük a maradékotA volt váltótársam,  már nyugdíjba ment, hívott meg. Felújították a lakást, azt mutatja meg, és már vágyik egy kis beszélgetésre. 

Mollykám!Nem baj, hogy nem emlékeztél, merre is lakom. Most már tudod...csak hívni kell, és indulsz 
  39. 2014-04-22 07:0966679.

Jó reggelt szép napot kedves barátok!

Nálunk borult idő van és vihart jósolnak...

Picivirág, már eszembe jutott!!! Bcs!!!

Tegnap este felé megkaptuk az új jelszót a digitől, így ma be tudok csatlakozni.

Délután viszont viszi a férjem a gépemet és a routert a tudorokhoz, hogy töröljék le az XP és tegyenek fel 7-est  

Tehát talán csütörtökön kerül haza a gépem...

Ma délelőtt bőrgyógyihoz megyek jááájjjjj

Legyen kellemes napotok!

előzmény:
    Picivirág1 (66671)
    2014-04-21  10:50

40. 2014-04-22 06:1066678.

Szép jó reggelt!

Tegnap nagyon elfáradtam. A bokám kb a duplájára dagadt. Kicsit meg is ijedtem , de mostanra szépen lelappadt csak a zsibbadás maradt meg intenzíven.

Kitty még alszik , Őt se kellett ringatni az este.

Apus ma viszi a kocsit a gumishoz mert tegnap felfedezett egy nagy szög fejet az egyik első kerékbe. Aztán intézi a "sárgítást" is.Igaz azt már nem ezen az autón mert ez már "nyugdíjba" megy nem taxizhat tovább.Pedig még eddig ez volt a legmegbízhatóbb autónk.

Én meg pakolgatok mert holnaptól jön egy pár nap pihenés Sárváron.Jó lenne ha nem esős napokat fognánk ki. Bár a fürdőben úgyis vizesek leszünk.

Mindenkinek kellemes napot kívánok!!!!!!!!!

41. 2014-04-21 20:5766677.

Hahó!!!! Itt kukkolok!!!!!

Sütöttem mákvirág sütit. Lefényképeztem, de azért az 1 db képért most nem töltögetem. Láttátok már máskor. 18 óra elmúlt, már úgysem fogyasztanátok belőle. Holnapra megszárad. Ezért majd frissen tálalom.

Már nagyot kirándultam. Marcsiéknál bográcsoztam.

Julikával Grazban voltam.

TISZTA UDVAR, RENDES HÁZ címet is neki ajándékoztam.

Most kérdezte a Marci, hogy reggel viszem-e a gipszlevételre.

Meglepődtem. Úgy tudtam, hogy 31.-én veszik le a gipszet.

Szerintetek, kell mennie gyógytornára? Illetve el fog-e járni? Vagy kimegy a telekre!!?!?!?!?!?! 

Elmúlt a húsvét, jön a május 1. az újabb ünnep, majd 5.-én Ági unokám szülinapja. Ezeket a Szt. Ferenc Kórházban fogom ünnepelni. 28.-tól két hétig bent leszek.

A fülem, kiütéseim javulnak. Úgy látszik, ez az antibiotikum mindkettőre jó.

Hiányzókra is gondolok.

1.2. kép Anno, azt is írtam, hogy megmutatom a Columbo és a kutyája szobrot. Most bemutatom.

3.-4. A tegnapi ebédem, a tihanyi Levendula Étteremben

Ma koplaltamNem azért, mert nem lenne mit enni, hanem azért, mert a két napi "túltápláltságot" ki kell a gyomromnak heverni. 

No, ne gondoljátok, hogy a mákvirág sütinek ellenálltam!

Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.

előzmény:
    Picivirág1 (66676)
    2014-04-21  20:23

42. 2014-04-21 20:2366676.
    Aki ne tudná: egy kép jelenik meg és a Zsuzsi kertje húsvétkor szövegre kell kattintani
    előzmény:
    Picivirág1 (66675)
    2014-04-21  20:22
  43. 2014-04-21 20:2266675.

/picasaweb.google.com/112001590189902503340/ZsuzsiKertje20 14Husvet#6004773090203687282

Nagyon kellemes volt úgy látom mindenhol a húsvét. A képek azt mutatják.

Én is küldök képet. Délután Zsuzsinál voltunk, segítettünk neki megenni a tortát.  És gyönyörködtünk a kertjében. A kör alakú egy fűszer spirál. Meghatározott sorrendben vannak ültetve a fűszer növények, milyen a nap igényük. Azt Zsuzsi egyedül építette. 

44. 2014-04-21 18:2266674.

folytatás:

1. A térkép ami alapján keresni kellett a tojásokat

2. itt valahol lenni kell még valaminek

3. A kavics gyüjtemény

4. zsákmány elosztás

előzmény:
    totyogoka (66673)
    2014-04-21  18:19
  45. 2014-04-21 18:1966673.

Sziasztok!!!!

Nos ennek a napnak is hamarosan vége lesz! Egy igazán szép és mozgalmas napot tudhatunk magunk mögött.

Az időjárás is kegyes volt hozzánk, mert kibirta és nem esett az eső , bár sokszor már csak hajszálon múlott.

Finom volt a marha pörkölt is nagyon. A lányok ügyesen keresték a kertben eldugott tojásokat ajándékokat.Nagyon élvezték.

Holnap még tart a tavaszi szünet , így Kitty itt alszik.

Próbálok pár képet idehozni a mai és a tegnapi eseményekről.

1.Készül Apa kedvence a lekváros piskóta tekercs

2. A gesztenyegolyók: Ronda külső nagyon finom belsőt takar

3. készül a pörkölt

4. Én csak lemeóztam

46. 2014-04-21 14:2066672.

Ózsa = Rózsa, aki szeretettel kíván kellemes húsvét hétfőt.

előzmény:
    Picivirág1 (66668)
    2014-04-21  07:41

47. 2014-04-21 10:5066671.

Erre csörög a dió, erre meg a mogyoró.....Most már tudod?

(Békéscsaba) 

előzmény:
    molly49 (66669)
    2014-04-21  08:12
  48. 2014-04-21 08:1266669.
    Indulok!!! merre is??? 
    előzmény:
    Picivirág1 (66667)
    2014-04-21  07:41