Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Só-liszt gyurma

annus.m
Létrehozva: 2004. november 17. 11:25
Sziasztok!

Tanácsot szertnék kérni tőletek.
Milyen recept szerint kell készíteni a só-liszt gyurmát?
Meddig süssük? Díszítési ötletek?

Remélem a topic mindenkinek kedvére való lesz.
  1. Torolt_felhasznalo_652372
    Torolt_felhasznalo_652372
    2004. november 17. 12:4526.
    :-))))Nagyon tetszett!!!
    előzmény:
    Cserép (24)
     
  2. 2004. november 17. 12:5027.
    :-))) sajnos, mára sem lettem sokkal normálisabb:-))) Én meg már aggódtam, le ne szidjon valaki, hogy a topicindítót cikizem az oviban megtanultam szöveggel. De most megnyugodtam:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_652372 (26)
     
  3. Torolt_felhasznalo_413212
    Torolt_felhasznalo_413212
    2004. november 17. 13:0828.
    Mi így szoktuk csinálni:
    20 dkg liszt
    10 dkg só
    2 kávéskanál citromsav
    1 evőkanál étolaj
    3 dl víz
    Ezeket összeönteni és lassú tűzön összemelegíteni, egészen odáig, hogy egy gombóccá álljon össze. Melegen kitenni az edényből és átgyúrni.
    Utána ha színezni szeretnétek kis gombócikat tépni és ételszínezékkel
    (szilasnak van most folyékony több színben, olyan zöld kupakos, mint az aromák, kb. 80. -/db a Kaisersben is kapható pl. ) megfesteni. Jobb mint a tempera, nem fog.
    Ha nem használjátok, akkor hűtőben kell tárolni, mert különben kiszárad.
    Én hagyni szoktam megszáradni, nem sütöm.

    Tavaly mi is karácsonyfadíszeket gyártottunk natur színben és sárgaborsót, szegfűszeget, babot, kukoricát, terméseket nyomkodtunk bele.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_633068
    Torolt_felhasznalo_633068
    2004. november 17. 17:0929.
    En pont most keszitettem a lanyomnak:

    3 resz liszt
    2 resz so
    pici olaj
    keves viz,

    A vizet ovatosan addig kell adagolni amig ossze nem all. Ne legyen tul lagy (ragados) se tul kemeny.

    Gorogorszagban oszoltunk, a szallodaban volt gyerekfoglalkoztatas (vagy hogy irjam), ott csinalta ket fiatal lany a sogyurmat nagyuzemben. Utana homokozformakba nyomkodtak a gyerekek, majd kifestettek vizfestekkel. Nagyon szepek lett, mindenfele halakat, tengericsillagokat, teknosoket keszitettek.

    Mi most legyartottunk egy csomo karacsonyi diszt, en kinyujtottam a "tesztat", a 3 eves lanyom meg kiszurta a suti kiszuroval. Csinaltam ra lyukat egy kototuvel a madzagnak, a futotesten masnapra megszaradt. Igy ki tudtuk festeni. Mivel a lanynak a kedvenc szine a fekete (anyja lanya), fekete diszek is kerulnek az iden a fara. :DDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_580530
    Torolt_felhasznalo_580530
    2004. november 17. 20:2030.
    Én anno a Praktika egyik - talán '98-as - számában megjelent koszorú elkészítésével fedeztem fel a sógyurmát (óvoda után másodszor).
    Ott 5 evőkanál (vagy bármilyen térfogategység) sóhoz 3 ek. liszt kellett, és egy kis olaj.

    Aztán engem beszippantott ez a technika, ilyenkor Karácsony-felé csak ezen jár az agyam. Csináltam már koszorún kívül kicsiny Micimackó és egyéb szobrokat, mécsestartókat, fedeles ékszeresdobozt, . . .

    Idén született kislányom kéz és talp lenyomatát is ezzel örökítettem meg (ebben nincs semmi olyan ami mérgező lehetne. . . )
    Az idei karácsonyra most egy füstölő-tartót tervezgetek (télapó, aki pipázik, és a száján jön ki a füst)
    Szóval a só-liszt gyurmából csak az a kérdés mit nem lehet megcsinálni.

    És amiben szerintem nem sokan értenek egyet velem: a sógyurmát tökéletesen lehet sütni, méghozzá mikróban, csak nagyon kicsi teljesítményen, mérettől fügően 5-10 percig, vagy tovább. Figyelem: én a mikró ún. "Defrost" funkciójára gondolok, amit kiolvasztáshoz használunk, mert magasabb teljesítménynél a gyurma sitty-sutty szénné ég (és a mikrónak sem túl egészséges).

    Nos remélem valami értelmeset ebből is tudtok meríteni. . .
    hatool
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. november 18. 10:3731.
    Tegnap mutatta a sógornőm:
    Só-liszt gyurmába színes tésztákat nyomkodtak a gyerkőccel.
    Nagyon arik lettek.

    Tegnapi karácsonyi lázamban ráakadtam egy oldalra ahol elég csinos kis parpírcsillagok vannak.
    És hozzá leírás is, hogy hogy kell csinálni. Pontosabban videó, nekem a képes mutogatóból nem nagyon sikerült, aztán a videót végigkísérve már ment.

    Ha érdekel valakit leírom az oldalt. Bár angol nyelvű el lehet igazodni rajta és mindenféle karácsonyi ötlet is van rajta.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_831380
    Torolt_felhasznalo_831380
    2004. november 18. 11:5332.
    Sziasztok!
    Annus! Idevele azzal a cimmel! Engem nagyon erdekelne! :-))

    Koszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417948 (31)
     
  8. Torolt_felhasznalo_831380
    Torolt_felhasznalo_831380
    2004. november 18. 12:0033.
    Egy technikai kerdes: mindegy milyen sot hasznalok? Itt csak olyan finom so van, az jo lesz vajon? Soha eletemben nem probalkoztam ilyennel, meg az oviban sem. . . . :-((
    de most szeretnem a kislanyom tappancsait megorokiteni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_580530
    Torolt_felhasznalo_580530
    2004. november 18. 13:4134.
    Szerintem minél finomabb sót használsz annál jobb lesz. Tappancs-örökítéshez: jó ha nem túl lágy a gyurma, mert szétmaszikolódik a lábujjai között. Készíts oda egy két nedves törlőkendőt, amivel le tudod majd törölgetni az esetleges maradékot a lábijáról.
    Sok sikert! - Nagyon cuki lesz! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831380 (33)
     
  10. 2004. november 18. 13:4735.
    Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat. Egy-két jótanács, saját tapasztalat azért még elfér, azt hiszem:
    a kész műveket hagyni kell alaposan megszáradni, ez több nap is lehet, attól függően, milyen vastag. Ha az egyik oldala már eléggé megszáradt, akkor meg kell fordítani, hogy a másik oldal is tudjon száradni. Mikor már csontszáraz és kemény, lehet "sütni". Nekem a kis grillsütőm vált be a legjobban, előmelegítem, belerakom a száraz darabot és figyelem, ahogy barnul. Amelyik rész közelebb van a fűtőszálhoz, az hamarabb lesz szép barna. Ha mikróban "sütjük", akkor a mélyebben levő részek barnulnak előbb. Sütőben egyenletes barnára sül, nem lesz olyan plasztikusan "színes", mint a mingrillben.
    Egyesével csinálom, aztán hagyom őket kihűlni, majd lakksprayval lefújom. Az első réteget beszívja, ezért legalább kettő kell rá, közben hagyni száradni. Ha fényesre akarjuk, akkor több réteg is mehet rá a fényes lakkból. Amúgy meg lehet kapni matt akryl lakkot is. Minden oldalról le kell lakkozni, különben később eldeformálódhat nedvesség hatására (mint az a leveles hernyó valamelyik hozzászólásban. Azt lakkozással meg lehetett volna előzni). A száradás közbeni deformálódást az időnkénti átfordítással tudjuk megelőzni, akkor minden oldal egyformán tud száradni.
    Minél finomabb szemű só kell hozzá és étolaj helyett (akinek nem tetszik a szaga, és egy idő után tényleg kicsit avas szagú lesz. . . ) paraffinolajat is használhatunk (gyógyszertárban kapható). A receptet hétfőn leírom, fejből sajna nem tudom. Van egy régebbi könyven is a témáról, azt is megnézem pontosan. Addig is jó munkát mindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. november 18. 13:5536.
    hgtv. com

    Ez valamilyen tv csatorna. Amennyire értettem ez amolyan praktika csatorna. Tudjátok: lakberendezés, otthonszépítgetés, házi akármik. . .
    A német csillaghajtogatásról például van videó. Én ugyan elég nehezen igazodom el az oldalon de van kereső ablaka, szóval mindent meg lehet találni.
    De ha valaki mégsem boldogul szivesen segítek ha tudok.
    keressétek az oldalon Carol Duvall munkáit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831380 (32)
     
  12. 2004. november 18. 13:5837.
    schlezi!

    az te vagy és a párod a bemoldalon?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831380 (32)
     
  13. Torolt_felhasznalo_831380
    Torolt_felhasznalo_831380
    2004. november 18. 14:2538.
    igen, mi lennenk azok. Miert?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417948 (37)
     
  14. 2004. november 18. 14:5539.
    nagyon helyesek, szépek vagytok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831380 (38)
     
  15. 2004. november 18. 15:0540.
    sikerült megnézni az oldalt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_831380
    Torolt_felhasznalo_831380
    2004. november 18. 17:5741.
    Koszi a bokot, ez jol esik! :-)) De jo lenne ujra olyan kulsovel fotozkodni. . . .
    Igen, megneztem az oldalt, de meg ugy igazabol nem melyedtem bele, majd ma este, ha a gyerkoc mar alszik! Aztan jovok a kerdesekkel is am, ugyhogy keszuljetek fel!! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417948 (39)
     
  17. Torolt_felhasznalo_831380
    Torolt_felhasznalo_831380
    2004. november 18. 23:4642.
    Mondd csak, barmilyen hajlakkal be lehet fujni??? Tenyleg abszolut kezdo vagyok. . . . . nekem csak hajlakkom van. . . .
    előzmény:
    csirri (35)
     
  18. 2004. november 19. 01:3743.
    Sziasztok,

    az HGTV valoban egy hobbi-csatorna; a Carol Duvall, akit emlitettetek, az egyik ilyen quasi-kezmuves musor hazigazdaja.

    Ezt csak azert irom, mert az adott informacioval nagyon nehez megtalalni a keresett papircsillagokat.

    Idemasolok viszont egy URL-t, ahol a sorozatbol kigyujtottek egy csomo unnepi projectet. Vegyetek ki a szokozoket!!!

    http://www. hgtv. com/hgtv/pac_ctnt_nobanner/text/0, 1783, HGTV_10680_15530, FF. html

    Amennyiben akarkinek szuksege van forditasra, segitsegre (nyelvi es technikai), nagyon szivesen segitek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417948 (36)
     
  19. 2004. november 19. 01:4344.
    Itt van meg egy link ugyanahhoz a musorhoz, meg tobb karacsonyi otlettel (szokozok nelkul!!)

    http://www. hgtv. com/hgtv/pac_ctnt_lnb_gutter/text/0, 1783, HGTV_3938_15629, 00. html
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417948 (40)
     
  20. 2004. november 19. 01:4545.
    Nem engem kerdeztel, de en most per pillanat itt vagyok :))

    Be lehet fujni, persze, csak az be fog sargulni, es nem olyan tartos, mint az akril (muanyag) lakkok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831380 (42)
     
  21. 2004. november 19. 08:3346.
    Én azért nem írtam közvetlen linket, mert azok gyakran nem működnek.
    Kereső funkció pedig sok mindenre segít rátalálni.
    :-)

    KingaBrit!
    Nem tudod véletlenül, hogy hol lehet fogni ezt a csatornát?
    Csak külföldön, gondolom.
    tudsz erről valamit?
    előzmény:
    KingaBrit (43)
     
  22. 2004. november 19. 08:3647.
    Azt hiszem valamelyik Auchan szórólapban láttam fenyőfa formájú díszeket. Pirosra festve.
    Tényleg úgy nézett ki mintha gyurmából lett volna.
    Szóval piros volt és aranyszálakkal volt körbetekergetve.
    Gondoltam leírom. ötlet gyanánt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_831380
    Torolt_felhasznalo_831380
    2004. november 19. 12:2548.
    Koszi, akkor valoszinu muszaly lesz beruhaznom egy lakkba!
    Aki mar csinalt babatappancsot, esetleg tudna segiteni: hogy is kezdjek neki??? vegyek egy magasabb kis edenyket, amibe teszem a so+liszt kutyut, aztan tappancs bele es ebbe a "lyukba" ontsem majd a gipszet?!?! Hu, ez nehezebb mint gondoltam! Egyaltalan hany kilo liszbol kell 1 labynomot es 1 keznyomot megcsinalni? Es gipsz vajon mennyi kellhet? Ne vegyek mar egy tonnanyit, ha nem muszaly. . .
    Ja, es a gipsz majd kijon magatol a so+liszt formabol???
    Bocsi a sok kerde miatt. . . Gondolom ti ezeket mar vagjatok rendesen, de en. . . .
    KOSZI!
    előzmény:
    KingaBrit (45)
     
  24. Torolt_felhasznalo_438371
    Torolt_felhasznalo_438371
    2004. november 19. 12:2749.
    sziasztok,
    meg a so-liszt gyurma temahoz, egy kerdes, ami furja az oldalam:

    Fagyálló-e?

    van vkinek tapasztalata?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top