Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ditinell; nehéz nedvesedés

Torolt_felhasznalo_112670
Torolt_felhasznalo_112670
Létrehozva: 2016. június 19. 15:51

Sziasztok!

Az orvosom életem első fogamzásgátlójaként a Ditinell nevezetűt írta fel. Most járok az első levél végénél, 10 bogyó van még hátra belőle.

Eddigi mellékhatások:

Ma vettem észre, hogy nagyon fura lila seprűerek több helyen, a combomon, illetve a vádlimon jöttek ki. Ezek elmúlnak? Valakinek volt ilyen mellékhatása a bogyótól?

Illetve:
Még szűz vagyok, de bogyó szedése előtt is volt már petting a barátommal és tudom mennyire nedves szoktam lenni.

Mióta elkezdtem szedni a gyógyszert, azóta most voltunk úgy együtt, hogy pettingeltünk és feltűnt, hogy nem voltam olyan nedves. Igazából nagyon minimálisan nedvesedtem csak. 

Érdeklődnék, hogy ez fog -e még jó irányba változni? Megszokja -e a szervezetem a tablettát és utána rendesen fogok -e nedvesedni úgy mint régen vagy hüvelyszárazság lesz az egészből? Volt valakivel ilyen? Személyes tapasztalatok?

Már meg lett véve a következő 3 havi adag viszont.
___________________________
Esetleg nincs olyan fogamzásgátló ami nem okoz hüvelyszárazságot? Vagy tudnátok párat mondani, ami alacsony hormontartalmú és nem lett ilyen mellékhatás tőle?

  1. 2016. július 25. 15:5074.

    Csodálnám, ha 2016-ban még orvos írna fel Rigevidont... az nagyon-nagyon régi és biztos hogy jó magas hormontartalmú gyógyszer.... meg persze garancia sincs rá, hogy rád ugyanúgy hat/nem hat mint anyudra... mindenki más.


    Minden esetre menj vissza az orvoshoz, hogy ez a gyógyszer nem jó, adjon mást!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_112670 (73)
    2016-07-25  09:22
  2. Torolt_felhasznalo_112670
    Torolt_felhasznalo_112670
    2016. július 25. 09:2273.

    Sziasztok, megint!

    Azóta megtörtént az első együttlét, viszont.....

    Van egy mellékhatása a gyógyszernek, ami az elmúlt hónapban is kijött nálam és most is. 

    Sírógörcs, úgy mint a múlt hónapban, akkor is menzesz előtt, most is úgy vagyok és folyton sírok, hangulatingadozásaim vannak, magányosnak érzem magam. Múlt héten a barátomnál voltam és akkor is elkezdtem sírni akaratlanul dolgokon, annyira borzasztó, mióta meg hazajöttem, semmi életkedvem, folyton azt lesem, hogy mikor jön fel végre messengerre, hogy beszéljünk, nem találom a helyem itthon és folyton sírok, annyira rossz, pedig én nem vagyok ilyen, mert mikor voltam régebben náluk (kb április körül), a bogyó szedése előtt akkor a hazautazás utána nem voltam ennyire búvalbélelt, nem sírtam semmin se, most meg mindenen és semmi se boldogít. 

    Szedjek el még egy hónapot, hátha megszokom? Augusztusba lenne a 3. levél. Vagy inkább kezdjem el a hüvelygyűrűt?

    Illetve kinek milyen tapasztalata van a Rigevidon fogamzásgátlóval kapcsolatban? Édesanyám azt szedte és nála semmilyen ehhez hasonló dolog nem jött ki. Mennyivel jönne ki több mellékhatás, annak a tudatában, hogy az magasabb hormontartalmú gyógyszer? 

    előzmény:
    Róza555 (72)
    2016-06-23  22:22
  3. 2016. június 23. 22:2272.

    Sajnálom, hogy az ártatlan kérdésedből, egy ilyen közönséges topik lett. Csak azért írok neked, hogy lásd más is járt már így.


    Huszonévesen, full szerelmesen, ugyan azon partnernél, fogamzásgátló váltás: hasonló tüneteket okozott.


    Libidó nulla, hangulatingadozás. Visszatértem a régihez - már nem emlékszem miért váltott az orvos, talán alacsonyabb hormontartalmút akart adni? - minden rendbe jött.


    Jelenleg Nuvaringet használok. Libidó a csúcson, hangulatingadozás 0, szép bőr, semmi negatív panasz alant, és az összes többi is rendben.


    Ne idegeskedj, ne görcsölj annyit így, az első együttlét előtt. Azért a kiszakadásra hajlamos óvszernél, mindenképp biztonságosabb a hüvelygyűrű, különösen kezdetekkor.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_112670 (25)
    2016-06-21  09:50
  4. 2016. június 23. 21:2571.

    Csendes boldogság nincs, ugyanis a külvilág felé ordít a boldogság, hiszen látni. A mimika, mozgás, a hanglejtés beszédesebb mint bármi más.


    Egyébként őket nem az zavarja hogy boldog és elégedett vagyok, hanem hogy bántóan az arcuk elé tolom, ők nem azok.


    Ha valaki nekem meséli hogy boldog, elégedett, én annak csak örülök. Nem szitkozódom, és nem haragszom rá emiatt, hiszen nem vesz el tőlem semmit. Én viszont az összes kötekedő nicket megfosztom a boldogságuk illúziójától.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (66)
    2016-06-23  08:08
  5. 2016. június 23. 21:2070.

    Ahol nincs agy,ot nincs kapacitas,aki ennyit ir,annak nincsenek baratai,tarsasaga[kiveve az a par hulladek] akikkel el lenne,marad ez,es hiaba utalja mindenki, az agy annyira nincs jelen ,hogy eszre sem veszi,boldogok a lelki szegenyek ,mert ovek a mennyek orszaga,mas hasznuk nincs belole...Akinek rendes szep csaladi elete es jo barati kore van,az ir neha ide mert esetleg a topik erdekesen kezdodik,amig nem jonnek a maganyos selejtek..akkor inkabb emailezunk,privizunk,a topik veget sosem tudnak meg maskeppen,nagyon szornyu a sivar eleteteket elok ragaszkodasa,nincs mas az eletukben szomoru ez......


    Meg regebben kaptam egy kepet nikitarol,igy mar ertheto,kampos orru ,gorbe labu,es jot tenne neki egy kis amerikai fogaszat......

    idézet:
    kekelefant (64)
    2016-06-22 22:37:53

    Ha van rólam képed, lennél oly szíves azt megosztania a mélyen tisztelt publikummal?


    Csak mert hogy, a fórumról hárman találkoztak velem személyesen, és rajtuk kívül hárman tudják hogyan nézek ki. neked fogalmad sincs róla hogy kik azok, egyik sem fogja neked elárulni. És én sem árulom el magunkat a hozzászólásainkkal.


    Miért zavarlak ennyire.? Miért nem tudsz szó nélkül átlépni felettem? Én a primitív agyammal tudom a választ. Te vajon az okos kis fejecskéddel szintén tudod?

    előzmény:
    kekelefant (64)
    2016-06-22  22:37
  6. 2016. június 23. 13:0669.

    Ha ragaszkodsz a fogamzasgatlo hasznalatahoz akkor en visszamennek a helyedben az orvoshoz mert nalad felleptek a mellekhatasai a gyogyszernek.


    De az is elkepzelheto hogy tulsagosan "keszulsz" erre a dologra es az is hozzajarulhat ahhoz hogy a tested nem ugy viselkedik ahogy kellene.


    Ovszerrel mindket felnek nehezebb es szerintem fajdalmasabb is a szuzesseg elvetele, ezt en a helyedben nem alkalmaznam. Nem tudom a pettinghez mennyire jarul nalatok az oralis sex, van akit az tud a legjobban felizgatni es akkor konnyu a behatolas is es a nedvesedes is lehet nagyobb merteku.


    Az sem lenne rossz ha jo a kapcsolatod a nogyogyaszoddal ha megbeszelned vele az aggodalmaidat biztosan szivesen valaszol ha kerdezel tole ezzel kapcsolatban.


    Egy dologra meg utalnek. Nikita emlitette a babaolajat mint sikosito anyagot. ezt en is hallottam nogyogyasz orvostol (marmint hogy ajanlotta) mert nincs benne semmifele illat es hatoanyag, sok no huvelye erzekeny olyan sikositokra amikben van valamifele illatosito, vagy egyeb olyan dolog amire allergiasan valaszolhat a test.


    Egyebkent minden kozmetikumot ami nem illatositott es babaknak keszul barki hasznalhatja korra es nemre sot bortipusra valo tekintet nelkul mert a babak borenel nincs erzekenyebb felnott bor a testfeluleteinken.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_112670 (1)
    2016-06-19  15:51
  7. 2016. június 23. 12:5868.

    Nem gondolnam hogy a topic temaja  Nikita kulseje vagy elete lenne, de lehet hogy tevedek.


    Ha erdemileg nem tudsz a kerdesre ami a felvezetoben van valaszolni akkor a hszolasod elegge felesleges.


    Az utolso mondatod viszont szintiszta hazugasag es ezt te is tudod.


    Ill . ha nem az akkor te nem Nikita kepet kaptad meg , elhiheted nekem.

    előzmény:
    kekelefant (64)
    2016-06-22  22:37
  8. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. június 23. 08:2467.

    Ha igazandibol oszinten jatszana a forumon a paradicsom s  nem ugy mint egy ketkulacsos sertett anyacarno , akkor Teged elkuldene a bus francba .
    Nem hiszem, hogy van a VILAGON meg egy ilyen kotekvo , erkolcstelen , hamis , tragar , minden leben kanal , mindenbe belekoto , szitkozodo  hetven even feluli , otszoros nagyanyo.
    Szegyen az ilyen oregasszony.
    Megis mit adsz at az unokaknak ?  

    előzmény:
    kekelefant (64)
    2016-06-22  22:37
  9. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. június 23. 08:0866.

    ".............a boldog emberek csendben boldogok..........."


    Ez egy jo tema lenne normalis beszelgetesre.


    ...a boldogsag az arcara van irva...= zilalt haj , voros arc , onfeledt ficankolas , nikitaskodas


    ..majd kiugrott a borebol a boldogsagtol ... stb


    Kizarjuk a kanonizaciot , ahol a csend es az elmelkedes  sarkantyuzza a "boldog" allapotot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (59)
    2016-06-22  19:19
  10. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. június 22. 23:0265.

    Ez igaz, gusztustalanul gatlastalan vagy. Vedd boknak.


     


    Oroszlan, te?  Marmint nekem vagy hozzam kepest vagy mivan? Szerencsetlen. Hagyjuk is.

    előzmény:
    Nikita 666 (62)
    2016-06-22  20:27
  11. 2016. június 22. 22:3764.

    Ahol nincs agy,ot nincs kapacitas,aki ennyit ir,annak nincsenek baratai,tarsasaga[kiveve az a par hulladek] akikkel el lenne,marad ez,es hiaba utalja mindenki, az agy annyira nincs jelen ,hogy eszre sem veszi,boldogok a lelki szegenyek ,mert ovek a mennyek orszaga,mas hasznuk nincs belole...Akinek rendes szep csaladi elete es jo barati kore van,az ir neha ide mert esetleg a topik erdekesen kezdodik,amig nem jonnek a maganyos selejtek..akkor inkabb emailezunk,privizunk,a topik veget sosem tudnak meg maskeppen,nagyon szornyu a sivar eleteteket elok ragaszkodasa,nincs mas az eletukben szomoru ez......


    Meg regebben kaptam egy kepet nikitarol,igy mar ertheto,kampos orru ,gorbe labu,es jot tenne neki egy kis amerikai fogaszat......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (49)
    2016-06-22  09:46
  12. 2016. június 22. 21:2763.

    Hát főleg te bizonygatod itt nagy hangon, hogy milyen frankó az életed. Egészségedre. Más meg nem, mert nem érzi úgy, hogy bizonygatni kellene.  A szexuális életed aprólékos kitárgyalása meg ízléstelen, de különben lelked rajta.

    előzmény:
    Nikita 666 (60)
    2016-06-22  19:35
  13. 2016. június 22. 20:2762.

    Nem bírod a gyűrődést, rohantál a moderátorokhoz. És akkor mi van? Kitiltanak 3 napra. És?


    Tanuld már meg végre, normális ember nem kotorászik az oroszlán ketrecében, mert megharapja a vadállat. De te nem tanulsz semmiből. Hányszor kell még ezt a forgatókönyvet eljátszanod? Pontosan tudod, én nem riadok meg semmitől, bármit le merek írni. Gátlástalan vagyok.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (61)
    2016-06-22  19:39
  14. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. június 22. 19:3961.

    Gondolom, nem kepzelted, hogy erre a szintre lemegyek....majd epp neked szamolok be egy nyilvanos forumon.

    előzmény:
    Nikita 666 (60)
    2016-06-22  19:35
  15. 2016. június 22. 19:3560.

    Tedd.


    A te szemedben mi is a trágár? Csak nem etyepetyézel, úrinő módján? A nemi szervek, és a nemi élet nevén nevezésében mi a trágár?


    No, kíváncsi lennék mikor lettél utoljára úgy istenigazából megtoszva. De úgy, hogy ki is elégültél. Legalább egyszer egy aktus alatt. Lehet mesélned, egyszer volt, holnem volt...Lenyeled a spermát? Óh nem, már ott a kis zsepike, elegánsan beleköpöd.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (59)
    2016-06-22  19:19
  16. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. június 22. 19:1959.

    Kecsop uzeni, hogy egeszsegedre, niki, mas is teszi, csak nem osztja meg veled, mert pontosan tudja, hogy a kutyat nem erdekli nemi elete.


     


    Komolyra forditva. A boldog emberek csendben boldogok, nem bizonygatjak hangosan, tragar stilusban....mert bizonygatni csak azt kell, ami bizonytalan.


    Egeybkent meg szemtelenkedem tovabb, niki:)

    előzmény:
    Nikita 666 (58)
    2016-06-22  19:04
  17. 2016. június 22. 19:0458.

    Vannak itt néhányan, akikkel normálisan el lehet beszélgetni.


    Akadnak akik látják hogy nem egy síkon mozgunk, velük semmi közünk egymáshoz.


    A többi viszont idétlen. Felnőtt testben rekedt gyermeteg lelkek. És csodálkoznak, siránkoznak hogy az életük egy nagy kalap csőd. Egyiknek a munkája, másiknak a magánélete, harmadiknak a társasági élete, negyediknek a gyerekével való kapcsolata siklott ki. Csalódás. És fogalmuk sincs miért. Ide járnak, acsarkodnak, beszólogatnak azoknak, akikről érzik hogy szeretve vannak, akiknek rendben az életük. De. Akiknek el kell tűrniük ezt a kispolgári infantilitást, azoknak teljesen mindegy hogy X mit mond rájuk. Lényegtelen hogy Y mit gondol róluk. Paraszték viszont vérszemet kapnak, és kofálkodnak tovább.


    Én tudom, te tudod, ők is tudják ezt. Én, amikor lefekszem aludni, boldog vagyok, van aki szerelemmel átölel. Van gyerek akinek én vagyok az Isten. Van munkaadóm ahol elismernek. És e mellé van mit a tejbe aprítani.


    De ők vajon elmondhatják-e ugyanazt magukról? Akár egyet is a felsoroltakból?


    És látod, te is mit írsz? Osztom az igét. Valóban. De nekem van mit, van mire, van alapja. Miért nem te osztod például? Vagy a többiek?


    Nincs mit. Egyáltalán. Egy léggömb az életetek, táplálkoztok, ürítetek, és megpróbáltok mindenkinek megfelelni. Saját gondolat semmi. Azt szépen le tudjátok írni, el tudjátok mondani, amit valaha tanultatok. Azt próbáljátok meg ledugni mások torkán. Politizáltok, de vérre menően. Nos, ez mind nem számít. 100 év múlva mindannyian rothadó hullák leszünk. Én pedig azt a kis időt ami nekem még hátravan, nem óhajtom a debilek lelkének a pátyolgatásával tölteni.


    Bizony, lehet röhögni is. De ne úgy, hogy a másik érezze, kínjában viháncol az illető. Meg lehet érezni, hidd el.


    Ennek a kis "kecsöpnek" pedig üzenem, igen, szopok, baszok, szét van kúrva az agyam. Tetszik? Hm, biztos hogy nem tetszik.


     

    előzmény:
    etilany (55)
    2016-06-22  17:24
  18. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. június 22. 18:3457.

    Dede, szivi leall. :) Vay fel. Vagy hogyisvanez.

    előzmény:
    huncut (56)
    2016-06-22  18:23
  19. 2016. június 22. 18:2356.

    Mert face to face nem áll le vele senki

    előzmény:
    etilany (55)
    2016-06-22  17:24
  20. 2016. június 22. 17:2455.

    Nem háborodtam fel. Egy egyszerű kérdést tettem fel: ha egy fórum társaságának nagy részét debilnek tartod (merthogy azt írtad, a magyar nők java része, és ezen a  fórumon többnyire magyar nők fordulnak meg), akkor minek osztod itt az igét? Mondjuk keress egy angol nyelvűt, vagy tudom is én milyen nyelveket beszélsz, ne fáraszd már magad velünk, debilekkel:)))))))

    előzmény:
    Nikita 666 (50)
    2016-06-22  16:34
  21. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. június 22. 16:5954.

    A kiemelt mondatod szovegkornyezetben es abbolr kiragadva is PONTOSAN ugyanazt jelenti:) Es biza, igaz rad!

    előzmény:
    Nikita 666 (52)
    2016-06-22  16:51
  22. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. június 22. 16:5753.

    Kicsi niki, try harder, ez egy kalap szar. 


    :)

    előzmény:
    Nikita 666 (51)
    2016-06-22  16:48
  23. 2016. június 22. 16:5152.

    Én egyébként vállalom minden szavamat, ezt írtam, amelyből te kiemeltél egyetlen mondatot:


     


    "Büszke voltál az emberre, amikor a megbocsátás témát feszegettük.


     


    Nem általában írtam az agyról, hiszen az állatok agyáról én laikusként csak azt tudom, amit olvasok. Az emberi agyról írtam. És hogy ne legyen bizarr, most csak a sajátoméról fogok. Érzem, tudom hogy nem használom ki az agyam teljes kapacitását, nem érzékelek olyan dolgokat, amelyekről sejtem és némelyekről tudom hogy léteznek. Az aurát például érzékelem, többször látom is a szürke réteget, viszont a színeset csak ritkán. Az időjárás változását is előre megérzem, ezt hívják frontérzékenységnek, de nem vagyok képes olyan mértékben érzékelni, hogy előre tudjam pontosan mi várható. Több 3-4-5-6-os földrengést átéltem, előre éreztem hogy valami lesz, de nem tudtam hogy mi. És ami hit kérdése egyes embereknek, habár lassan már bizonyított, léteznek velünk párhuzamos dimenziók, amit halványan érzékelek, de nem tudok vele mit kezdeni, nem érem fel ésszel, nem tudom használni az agyam erre vonatkozó ingerület átadását. Hiába tudok elvégezni matematikai feladatokat, hiába vagyok képes gondolkodni, a mélyebb dolgok rejtve maradnak, az agyam számára beazonosíthatatlanok. A gondolat átvitel is létezik, működik, de megerőltető. És szerintem nem szabadna megerőltetőnek lennie. Tehát az agyam kapacitását képtelen vagyok kihasználni, az agyamnak kellene ebben segítenie, de egy nagy kalap szar. Egy olyan számítógép, ami önálló életet él, és visszatart információkat saját részre. Nem feszegetni akarom ezeket a határokat, hanem teljesen kiaknázni.


     


    Lehet hogy ha akadna valaki aki mindent tudna, beleőrülne, de nem biztos. Egy biztos, teljesen más világban élnénk, ha mindent tudnánk.


     


    Viszont, én nem tudok neked épkézláb választ adni arra hogy a bolygók állása hogyan hat ránk, de mivel látom hogy sejted miről beszélek, azt javaslom hogy a témát függesszük fel. Igazad lehet abban, hogy ez az egész nem bizonyított, de lehet hogy jön valaki, aki tud rá bizonyítékot adni. Várakozó álláspont."


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (49)
    2016-06-22  09:46
  24. 2016. június 22. 16:4851.

    Kicsikém, ha csak egyszer is megpróbálsz erőt venni magadon, és nem egyetlen mondatot kiemelni a szövegkörnyezetből, már nem néznélek akkora hülyének mint amekkorának óvakodsz lenni.


    Ezek szerint a te agyad mindenre képes, mindent meg tudsz tenni. Hát nem látom, próbálkozz tovább.


    Konkrétan mi is akar lenni a "lovetagyraborogato"? Habár sejtem, de ebből is csak az jön le, hogy nekem van igazam. Csóringer proli parasztok vagytok, sőt, némelyik emberkénél kiegészíteném a kielégületlen jelzővel is. 


    Fáj? Fájjon. Túl magas az a csúcs, amelyre fel kellene kapaszkodnotok ahhoz, hogy egyáltalán az ülepem megpillantsátok. Autó s Mozdony, és a negyedik emberke ugyanígy, a közelükbe sem értek soha. Tapló emberkék vagyunk? Na és? Ez csak másokat zavar.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (49)
    2016-06-22  09:46

Címlap

top