Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Friss hegkezelés

Sunflower
Létrehozva: 2016. június 12. 00:46

Sziasztok. 


Nemrég egy baleset miatt a felső ajkam teljesen felszakadt és az arcomon több heg is van. 


A sebek pár napja leestek. Kipróbáltam elég sok mindent már. Persze tudom, hogy idő. 


Van tapasztalatotok szilikonos tapasszal? Használható néhány napos hegre is (miután a seb leesett)? A contractubex engem csíp, a curiosa kellemes. Most vettem szilikonos tapaszt is.


Mennyi idő míg a hegek pirossága elmúlik? 


A bőröm nem alkalmas hegesedésre, gyorsan is gyógyul.


 


Köszi a tapasztalatokat...



 


 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. június 13. 17:295.

    A műtétet végző sebészek ajánlani szokták mi az a szer/kenőcs/krém amit a hegre biztonsággal használhatsz.


    A sebészed mit mondott?

    előzmény:
    Sunflower (1)
    2016-06-12  00:46
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. június 13. 15:464.
    előzmény:
    SilverEagle (2)
    2016-06-13  14:57
  3. 2016. június 13. 14:583.

    Ja azt el is felejtettem, hogy mindkét szer égésre is jó, így tuti nem csíp...

    előzmény:
    Sunflower (1)
    2016-06-12  00:46
  4. 2016. június 13. 14:572.

    Szia.
    Én ilyen szilikonos dologban nem vagyok jártas. Műtéti hegek, vagy valamilyen baleseti hegekre két kiváló szer létezik:
    Neogranormon- Gyógyszertár
    AMINOERG - Herbária, Gyógyszertár

    Mindkettő nagyon gyorsan, és szépen gyógyít.
    A második 100% gyógynövény, és nekem 1-2 hét alatt úgy eltüntette a műtéti sebemet, hogy az orvos közölte, hogy ő meg se műtött.
    Szóval gyönyörű lett- már egyáltalán nem látszik a heg. Na jó, áprilisban volt 1 éve hogy műtöttek, de műtét után 1 héttel hazamehettem, és otthon használtam a második szerből a gél formátumot közvetlenül a hegre. Mikor varratszedésre mentem, már meresztette a szemét a doki, hogy milyen szép a seb, utána 1-1,5 héttel pedig mondta hogy meg se műtött.
    Én ezekben a szilikonos micsodákban nem bízom, vagy csak egyszerűen a természet erejét előnyben részesítem.

    Talán segítek ezzel- talán nem.


    Sok sikert.

    előzmény:
    Sunflower (1)
    2016-06-12  00:46

Címlap

top