Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

NUSKIN Tapasztalatok - R2

Coke Girl
Létrehozva: 2013. szeptember 12. 17:31

Sziasztok!

 

 

Kinek van tapasztalata a NUSKIN termékekkel? Igazolt-e olyan, hogy "sejt szintű" méregtelenítés?

 

 

A cég azt állítja a termékéről, hogy a szervezetben sejt-szinten képes a méregtelenítésre.

Közepes szintű egészségügyi ismereteim vannak, s én úgy tudom, hogy a szervezet méregtelenítésében 90%-ban a MÁJ végzi a munkát, a vizelet tekintetében a VESE dolgozik, és nagyon kis mértékben, gyakorlatilag csak az izzadás által a BŐR. Ezek azok a szerveink, amelyekre számíthatunk a méregtelenítéshez.

 

Táplálékkiegészítőként valóban reális ez a hatás? Ártani nem árt, nyilván, de működhet, használhat ez a termék (vagy bármilyen termék) SEJT SZINTEN??? Vagy ez csak vaker?

 

Picit szkeptikus vagyok azokkal a termékekkel kapcsolatban, amelyekről azt állítják, hogy a hajhullástól az aranyérig mindenre jó, és éppen ott hat, ahol kell.

 

Ha esetleg orvosok erre járnak, az ő véleményükre és tapasztalatukra is kiváncsi volnék.

 

köszönettel

 

CG

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. március 7. 17:5219.

    előzmény:
    antironia (9)
    2013-09-12  19:50
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. március 7. 17:5018.

    Te meg engem!

    előzmény:
    antironia (16)
    2016-03-07  14:46
  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. március 7. 17:4917.

     


    Igazolt-e olyan, hogy "sejt szintű" méregtelenítés?


     


    Bizony, a legjobb helyre jöttél tanácsért.


    Ne törődj a kekeckedőkkel, ők nem tudják hogy mi az ábra.


    Ezután átmegyek a szomszéd 10 emeletesbe Aranka nénihez, ő igazán szakértő ilyen kérdésekben.Őnagysága helyre fogja tenni a sütnivalódat.


    Az egyáltalán ne zavarjon téged, hogy bedolgozó volt  a Zasztava gyárban. Egész nap a gépén esztergált, viszont igen fürge észjárású és mélyenszántó gondolatai  vannak a sejtszintű izéről.............()


    ÉS!


    Van egy barátnője - ő manikűrös, sok szív csücske a "kéziparban" - és ha ők ketten egyetértenek a problémád jó kezekben lesz,.Tuti!!!!!!!!


     

    előzmény:
    Coke Girl (1)
    2013-09-12  17:31
  4. 2016. március 7. 14:4616.

    Megelőztél...!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (14)
    2016-03-07  13:42
  5. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2016. március 7. 13:4415.

    portekenak az ilyen link es erdekelt "alanlas"=portekanak az ilyen link es erdekelt "ajanlas"


    szemuveget a bironak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (14)
    2016-03-07  13:42
  6. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2016. március 7. 13:4214.

    regen nevettem ilyen jot


    Hat ez egy ujabb fajta kenyerkeresesi modszer?
    Nyitsz egy faszbukkk oldalt es sajttol kezdve mindent hirdetsz , amiert 2 forintot kapsz, mert hirdeted????



    Nem eppen jo egy portekenak az ilyen link es erdekelt "alanlas" . Ellenkezoleg : arra serkenti az olvasot, hogy sercintsen egyet es keressen komolyabb portekat


    Mit hirdetsz:
    sajtot
    fogkremet
    legvekonyabb laptopot
    telekom elofizetest

  7. 2014. január 14. 13:2713.

    Ja, és ne együnk a Mekiben, ne telefonáljunk se mobilon, se vezetékes telefonon, ne együnk Panadolt, ha fáj a fejünk, ne menjünk egyik bankba se, ne vegyünk benzint az autónkba, egyáltalán semmiféle márkájú autót se vegyünk, ne vegyünk könyveket a Libriben, ne együnk Danone termékeket, ne mossuk ki a ruháinkat, és egyáltalán ne menjünk a Pennybe, CBA-ba, Tescoba stb. ne nézzük a TV2-t...

    Na, ezeknek mindnek volt GVH-s ügye. Sztem nincs olyan cég, akinek nem volt. Csak ehhez tudni kellene azt, hogy működik a versenyhivatal. Nézzetek utána.

    Ezt azért nem tudtam magamban tartani.

    És én imádom a NuSkin termékeket. És MAGAMTÓL döntöttem el, hogy meg akarom-e venni őket, nem nyomták le a torkomon...

    előzmény:
    antironia (7)
    2013-09-12  19:36
  8. 2013. szeptember 13. 14:2112.

    Jó kérdés ... azért nyilván az ember szervezetében felhalmozódnak bizonyos káros anyagok (igen, Zacher prof. másként definiálja a mérget, nyilván igaza van - max. RESPECT neki) amit mi, átlagemberek legérthetőbben méregnek nevezünk, ami nyilván nem az, mert méreg a cián meg ezek, de azért lehet érteni, hogy mit is gondol alatta ... szóval ezeket a káros anyagokat azért én mégiscsak úgy gondolom, hogy ha expressis verbis nem is méreg, azért jó lenne megszabadulni tőle ... na, ilyen alapon érdeklődöm a dolog iránt.

     

    És igen, le kell belőle venni az mlm-mel kapcsolatos eleve meglévő prekoncepciómat, mert ahogy már máshol is megtárgyaltuk ezt - és egyet is értettünk - azért ők ettől még lehet, hogy jó terméket árulnak, ha maga a rendszer erősen kivánnivalót is hagy maga után.... vagy legalábbs felhívja valamire a figyelmet, amit aztán más forrásból (mondjuk gyógyszertárból) jóval olcsóbban mégis érdemes beszerezni ... 

    előzmény:
    antironia (11)
    2013-09-12  20:11
  9. 2013. szeptember 12. 20:1111.

    Milyen "mérget" akarsz eltávolítani magadból...?

     

    Ki állapította meg, hogy egyáltalán van benned? 

     

     

    előzmény:
    Coke Girl (10)
    2013-09-12  19:54
  10. 2013. szeptember 12. 19:5410.
    Azért ne zárjuk ki ... én kiváncsi vagyok konkrét tapasztalatokra ...
    előzmény:
    antironia (9)
    2013-09-12  19:50
  11. 2013. szeptember 12. 19:509.

    Nézd, itt is működhet a placebo hatás...

     

    Ha kiadott érte sokezer ft-ot, tán még úgy is érzi, hogy használt....

     

     

    előzmény:
    Coke Girl (8)
    2013-09-12  19:45
  12. 2013. szeptember 12. 19:458.

    Köszi az anyagokat, szépen meg fogom nézni őket.

     

    Érdekesek. ...

     

    Azért arra is kiváncsi vagyok, hogy ki szedte őket, mit tapasztalt. ... 

    előzmény:
    antironia (7)
    2013-09-12  19:36
  13. 2013. szeptember 12. 19:367.

    Na és ez se kutya.... :)

     

    http://www.gvh.hu/gvh/alpha?pg=77&m5_doc=6430&m81_act=5

     

    Versenyhivatali eljárás indult a Nu Skin Eastern Europe Kft.-vel szemben

    A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Vj-27/2010. ügyszámon eljárást indított a Nu Skin Eastern Europe Kft-vel szemben a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmáról szóló törvény feltételezett megsértése miatt.

    A GVH 2010. március 19-én versenyfelügyeleti eljárást indított a Nu Skin Eastern Europe Kft.-vel szemben, mert nevezett vállalkozás különböző kereskedelmi kommunikációkon keresztül népszerűsíti a biofotonikus szkennert, mint az antioxidáns-szint mérésére alkalmas eszközt, melynek során olyan tulajdonságokat tulajdonít a készüléknek, amelyekkel az valószínűleg nem rendelkezik, illetve az antioxidáns-szint értékéből olyan következtetéseket von le, amelyek szakmailag feltételezhetően nem kellően megalapozottak.

     

     

    Ezen felül a Nu Skin Eastern Europe Kft. az általa forgalmazott táplálék-kiegészítőkkel (LifePak, LifePak Essentials, MarineOmega, Jungamals, g3) kapcsolatban olyan egészségre vonatkozó és betegségek kockázatának csökkentésével kapcsolatos állításokat tett közzé, amelyek feltételezhetően szakmailag nem megalapozattak. Mindezzel vélhetően megvalósította a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmáról szóló 2008. évi XLVII. törvény (Fttv.) 6. §-a (1) bekezdésének b) pontját, valamint az Fttv. melléklete 17. pontját és ezzel valószínűsíthetően megsértette az Fttv. 3. §-a (1) bekezdésének rendelkezéseit.

     

  14. 2013. szeptember 12. 19:316.
  15. 2013. szeptember 12. 19:275.

    PARASZTVAKÍTÁS!!

     

    Röhej, mikor olyan ügynöökök nyomják a sódert sejtbiológiáról, akiknek kilóg a kapanyél a szájából. Látszik, hogy bemagolt szöveget mondanak, de halvány f...juk sincs az emberi szervezet működéséről.

     

    Egyáltalán a méregtelenítés eg ynagy kamu....

     

    Zacher: "a méregtelenítő kúra hatalmas átverés"

     

     http://www.origo.hu/tafelspicc/hirek/20121129 -zacher-gabor-szerint-folosleges-a-meregtelenites.html

     

     

    Nagyon jól emlékszel arra, amit középiskolában tanultál - bízz magadban. :-) 

    Pontosan ezek azok a szervek, amik elvégzik a méregtelenítést. 

     

    A táplálékkiegészítők meg egy jó nagy humbug! Az MLM piramisrendszerének finanszírozására találták ki a "csodaszereket". 

     

     

    előzmény:
    Coke Girl (1)
    2013-09-12  17:31
  16. cke
    cke
    2013. szeptember 12. 17:454.
    Hát, én is szkeptikus lennék. Ha jól rémlik, OÉTI engedélye sincs.
    előzmény:
    Coke Girl (1)
    2013-09-12  17:31
  17. 2013. szeptember 12. 17:413.
    Én is hajlok erre, ezért vagyok kiváncsi a tapasztalatokra, illetve orvosi véleményre, hogy igazolt-e ez a dolog tudományosan.
    előzmény:
    Kristine (2)
    2013-09-12  17:39
  18. 2013. szeptember 12. 17:392.
    szerintem mese, engem is próbáltak behúzni, de nem hittem el.
    előzmény:
    Coke Girl (1)
    2013-09-12  17:31

Címlap

top