Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kiköltözik az uralkodói házból Katalin hercegné

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. Április 20. 17:26
Katalin hercegné szakít a hagyományokkal, és hivatásos nővér helyett édesanyja segítségére számít a szülés utáni hetekben.

Nők Lapja Café: Kiköltözik uralkodói házból Katalin hercegné
  1. 2013. Április 20. 17:262.
    Sikerült Vilmosnak, az édesanyjához hasonló mentalitású feleséget választani !
  2. Torolt_felhasznalo_713526
    Torolt_felhasznalo_713526
    2013. Április 20. 18:003.

    Nekem is ez jutott az eszembe. Csak nehogy a vége is olyan legyen, mint Dianáé volt (lázadás a hagyományok ellen, külön út - minek vállalta fel a királynéság hívatását, ha nem akart megfelelni neki).

    Viszont a baba a 3. a trónöröklési sorban, tehát védett személy, ezt hogy oldják meg anyuéknál majd.

     

     

  3. 2013. Április 20. 18:524.
    Egyetértek a hercegnővel. Szeretne normális életet élni, nem hagyja magát beskatulyázni.
  4. Torolt_felhasznalo_713526
    Torolt_felhasznalo_713526
    2013. Április 20. 21:575.
    Na igen. Kezdetben kézzel-lábbal törekedni a hercegnéi, királynéi rangért, utánna meg eszükbe jut, hogy mégis normális életet akarnak élni. Helyzetükben a kettő nem egyeztethető össze.
    előzmény:
    cleopatra61 (4)
    2013-04-20  18:52
  5. 2013. Április 20. 22:406.

    Nem értem az eddigi pikírt kommentelőket.

     

    Miért furcsa az,ha egy fiatal anya- még akkor is,ha hercegnő- az újszülöttjével a saját édesanyjához megy a gyermekágyas időszakra?

     

    Miért furcsa az,ha nem idegen ápolónőket akar a saját édesanyja helyett?

     

    Katalin hercegnő házasságkötése előtt sem volt szegény és nem putriban nevelkedett.

    Az angol felső tízezerhez tartozott már házasságkötése előtt is. Luxus körülmények között élt és volt,van személyzetük is.

     

    Miért probléma az,ha saját édesanyja segítségét kéri,mert benne bízik meg a legjobban,vele érzi magát és újszülöttjét a legnagyobb biztonságban? 

    Nem ez a normális akár hercegnő,akár egyszerű polgárasszony???

     Az idegen személyzetben jobban kellene bíznia,mint a saját édesanyjában?

    Miért? Mert sokak szerint egy hercegnőnek úgy illene? Eszem megáll!

     

  6. 2013. Április 20. 23:087.
    Nem lehet tudni hogy ezek a mondatok Katalin-é vagy csak az újságírók adták a szájába. Úgy gondolom én, hogy az újszülöttnek az otthonában a helye, azt megértem hogy nem akar idegeneket, de az anyukája is mehetne oda, az ő otthonába, a palotában csak találnak neki egy szobát... Katalin tudta, hogy kihez megy feleségül, s azt is hogy ez mivel jár, megértem ha vannak dolgok amiken változtatni akar, de vannak dolgok, amihez neki kell alkalmazkodni. Gyermeke trónörökös, bizonyos biztonsági előírások az ő érdekeiket is szolgálják, ami talán a palotában egyszerűbb megoldani.
    előzmény:
    LINA (6)
    2013-04-20  22:40
  7. 2013. Április 20. 23:178.

    Ez a legnagyobb problémátok, emberek??????????!!!!!!!!!!

    Kit érdekel az a luvnya, meg az egész királyi bagázs!

     

     

    Tessék, adok én itt olvasni ill. hallgatnivalót:

     

     http://www.youtube.com/watch?feature=p layer_embedded&v=zUU3MpHJvVQ#

  8. 2013. Április 20. 23:299.

    Gondolod,hogy a hercegi pár,ill. Katalin hercegnő szüleinek,közvetlen hozzátartozóinak a biztonságára nem kiemelkedően ügyelnek?

    Az állandó védelem nemcsak a hercegi párnak,hanem a közvetlen hozzátartozóinak is jár! És ezt nem csak a palotában lehet könnyen biztosítani.

    Ugyan már! Ez az egész cikk csak a firkászok újabb szemétkedése.

    Itthon meg sokan csak hallomásból értesülnek(?) az angol felső tízezer,a királyi család tagjainak a valódi életéről.

    Én nem mernék olyan sommás véleményt mondani,hogy Katalin tudta,kihez megy feleségül stb.

    Hidd el tudta,tudja a kötelezettségeit,jogait jobban,mint itt sokan gondolják.

    előzmény:
    *angyalka* (7)
    2013-04-20  23:08

Címlap

top