Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Észbontók: A plázacica esete a vetélkedővel

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. Április 12. 16:48
,,Erősségem a történelem és a bulvár\" - mondta a dekoratív hölgy, majd sokat pislogott és rávágta, hogy Fahrenheitben a szél sebességét mérik.

Nők Lapja Café: Észbontók: A plázacica esete a vetélkedővel
  1. 2013. május 8. 07:5113.

    Hááát...talán ne vegyük egy kalap alá Adam Sandlert és a Mónika-showt, mert baromira nem ugyanaz a kategória.

    Előbbin igenis röhögök, sokszor sírva, mert  fantasztikus színész, és imádom a vígjátékokat. Ugyanis az néha kell az ember lelkének, kikapcsolódni. Valóságsókat és maratoni idióta sorozatokat jó ideje nem nézek, mert baromira unalmasak, szánalmasak és igénytelenek.

    Miért is nem lehetséges az, hogy valaki nem látta a műsor beharangozóját? Pl. én sem láttam, akkor szereztem róla tudomást, mikor a a párom véletlenül (és valóban véletlenül!!!!) pont odakapcsolt, mikor az első adások egyike ment éppen, és teljesen kiakadt.

     Amúgy nem is ezért jöttem ide, csak ezt a barom hozzászólást nem tudtam szó nélkül hagyni.

     

    Amiért jöttem: korábban felvetődött, hogy fizetett hülyékkel dolgoznak. Ma reggel a villamoson hallottam egy igen épületes beszélgetést, nyilván a töriérettségi ihlette, bár a két hölgyike már nem érettségiző volt. Az egyikük Rákócziról kezdett elmélkedni, hogy "persze, az valami fejedelem volt, nem? Ja, nem , a parasztok meg Rákóczi" A velem szemben ülő nővel egymásra néztünk, és diszkréten csak elmosolyodtunk. Szívem szerint a hajamat tépetem volna inkább.

    előzmény:
    kovacsem (12)
    2013-04-16  08:49
  2. 2013. Április 16. 08:4912.

    jajmár. ne tessék szörnyülködni, és sopánkodni. igen, vannak hülyék, igen, létezik egyetemista, aki szerint a kurkuma rokona a harakirinek és vannak buta libák, akik azt sem képesek kiszámolni, hogy két órában hány másodperc van. alig hiszem, hogy létezik ember, aki ezzel nincs tisztában.

    ez a műsor azoknak készült, akik röhögnek Adam Sandleren, szerették Mónika Show-t és minden estéjüket "Barátok közt", és Való Világban töltik. a többieknek ott a távirányító, vagy a kikapcsoló gomb a készüléken, és a könyvek a polcon. 

    a baj az, hogy a műsorról szóló kritika sem több, mint parasztvakítás; semmi újat nem tudott mondani. a műsor beharangozója szemernyi kétséget sem hagyott, miről szól majd a produkció. ez után elképedni azon, hogy ilyen létezik, egyrészt nem segít megérteni a jelenséget, másrészt nem "álszentnek tűnik", hanem álságos. 

  3. 2013. Április 13. 16:0311.

    Ez is igaz történet:

    Mentünk egy hegyekkel körbevett aszfalt úton eső után. Süt a nap ezerrel, szárad és párolog az út. Jön szemben  egy házaspár, és beszélgetnek, hogy most jön ki a gáz a földből, csak nehogy mérgezést kapjunk, ameddig a buszig érünk. 

  4. 2013. Április 13. 11:3910.
    Ismerősöm volt a castingon (mondjuk csodálkozom, h nem hullott ki már a bemutatkozáskor), mondta, h ez tényleg nem vicc, az ő "párja" is hasonló színvonalon mozgott, mint a promóban szereplők. Persze, biztos van, aki jópénzért hülye, de vannak ott eredetiek is
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-04-12  16:48
  5. 2013. Április 13. 09:399.

    Szerintem eleg sok "termeszettol buta" no van . Ferfi is

     

    A kovetkezo dolog itt velunk tortent:

    Egy idoben erkeztunk kb 10 csalad ide Ausztraliaba 1980 as evek vegen.

    Egyik alkalommal a kovetkezot mondta a tarsasagunkban levo  akkor 30 eves holgy aki Pesttol nem tul messze erettsegizett egy gimnaziumban:

     

    "tulajdonkeppen csak azert bant hogy nem Kanadaba mentunk mert ott csak beultunk volna a kocsiba es hazamegyunk. Olcsobb is es rovidebb is lett volna az ut"

     

    A ferje ranezett es csak annyit mondott elvorosodve: hat ezt kihagyhattad volna.

     

    A holgynek voltak hasonlo megjegyzesei az evek soran.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-04-12  16:48
  6. 2013. Április 13. 09:218.

     

    Döbbenet....

     

    ...és  tényleg  így  van?...most  komolyan...tényleg?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-04-12  16:48
  7. 2013. Április 13. 00:277.
    Biztos vagyok benne, hogy megelőzte ezt a műsort is szereplőválogatás. Ám, hogy egy válogatás kifejezetten arra irányuljon, hogy idiótákat keressenek ??? Sajnos alapanyag van bőven.
  8. 2013. Április 12. 22:576.

    Aha.

    Mi a meglepő ebben?

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-04-12  16:48
  9. 2013. Április 12. 22:305.

    Elolvastam a cikket. Ez igaz? Ez létezik?

     

    Lehet, hogy én nem élek ebben a világban. Hihetetlen.

     

    Majd csak magamhoz térek, ha pár Celsius szél megsimogat. Vagy valaki bekurkumázik egyet az arcomba.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-04-12  16:48
  10. 2013. Április 12. 19:434.
    Ez azért elég borzalmas. Sajnos nem csak a szereplőkről állít ki bizonyítványt, hanem azokról is, akiknek feladatuk lett volna a megfelelő tudás átadása. Persze lehet, hogy csak parasztvakítás volt az egész műsor. Mert a "sónak folytatódnia kell".
  11. 2013. Április 12. 18:303.
    Olyan sokat biztosan nem fizetnek, hogy nekem megérje hülyének lenni a tv-ben. 
    előzmény:
    Herta (2)
    2013-04-12  16:48
  12. 2013. Április 12. 16:482.
    A kanapén ülő "észbontók" nemcsak tudták, hogy minek a részesei, de minden bizonnyal szép summát tettek zsebre azért, hogy hülyét csináltak magukból. Valószínűleg azonban nem számoltak azzal, hogy vannak alapból hülyék, akik ezt az egészet komolyan veszik. Tudtátok, hogy Isaura kiszabadítására még mindig nem jött össze elég pénz? A következő számlaszámra várja az adományokat: 11773683-00484750.

Címlap

top