Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Danka babámmal boldogan!!

becenév35
Létrehozva: 2012. szeptember 7. 14:49

Üdvözlök Mindenkit.

Olyan anyukákat keresek, akiknak danka babájuk, vagy esetleg már nagyobb gyermekük van.

Bár az életünk nehézkesen indult, de igen nagy boldogságban élünk, minden nap öröm számunkra.

Az élet szép, nekünk mindenképp!!!

  1. 2012. szeptember 11. 13:062.

    Hűha... elnézést, nem gondoltam át, hogy csak azért mert én ismerem ezt a szót, azért másnak nem muszáj.

    Szóval a danka baba, down szindrómás babát jelent.

    Az én kicsi lánykám egy évét betöltötte, és egy tündéri, igazán közénk való kis fruska, aki már lesegeti magát a tükörbe, illegeti magát.

    Ha van kedvetek beszélgetni örülnék, és nem csak down baba anyukáját várom, mert épp azon igyekszem, hogy a normál közösségbe beilleszkedjen idővel.

    Annyit kérek csupán, hogy olyan h-sz -re nincs szükség akik azt kezdik pedzegetni hogy miért is vannak egyáltalán a világon? Ilyet van szerencsém személyesen is beszedni, inkább ++++++++++++ ra van szükségünk

    előzmény:
    becenév35 (1)
    2012-09-07  14:49
  2. 2012. szeptember 12. 00:143.

    Aztán már utánad olvastam, és sejtettem, hogy down. 

    Eszembe nem jutna olyan, hogy miért van a világon. Drága kismanó, ha akartátok, és mellette vagytok, boldog élete lesz.  

     

    előzmény:
    becenév35 (2)
    2012-09-11  13:06
  3. 2012. szeptember 12. 00:154.
    Csak a nyitó miatt, nem biztos hogy idetalál, aki érintett. 
    előzmény:
    Rena__ (3)
    2012-09-12  00:14
  4. 2012. szeptember 12. 12:225.

    akartuk, bár mint mindenki, mi is egészséges, úgymond normál babát szerettünk volna, születése után az ember átmegy egy átalakulási folyamaton, de az élet visszatér a normális kerékkvágásba.

    Ami rajtunk múlik megtesszük érte, elé megyünk a nehézségeknek, és nem kikerüljük.

    Sokat változtunk, megváltozott az értékrendünk, kicsit a büszkeségünk letört, és fölváltotta az alázat.

    sok mindenre megtanít bennünket, de igen sok szeretettel jutalmaz.

     

    előzmény:
    Rena__ (3)
    2012-09-12  00:14
  5. 2012. szeptember 13. 08:186.

    Na úgy látszik nem túl érdekfeszítő a téma, maradok a saját örömömmel, jó lett volna, kicsit eszmecserézni, de nem baj, ezek szerint túl sokan nincsenek Dankák.

     

    előzmény:
    becenév35 (5)
    2012-09-12  12:22

Címlap

top