Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Többszörös vetélés

yolanda
Létrehozva: 2012. augusztus 20. 00:37

Sziasztok!

 

Sorstársakat keresek!bHabituális vetéló, így illetettett egyszer egy nőgyógyász a 4. vetélésem után, az okoat homály fedte, csak a rideg valóság maradt, missed ab. Aztán egy csoda folytán megfogant a fiam. Majd miután úgy döntöttünk, jöhet a kistesó, azt hittem most már nem lesz gond. Tévedtem, újra kezdődött minden, csak a kózházasdit eddig elkerültem. Most megint nem tudom, hova forduljak, a meddőségi centrumban a fiam születése ellptt se fogadtak azzal a szaggal, hogyteherbe tudok esni, ők csak meddő nőkkel foglalkoznak. Szóval várok mindenkit,aki hasonló cipőben jár vagy mármegoldódott a problémája! 

  1. 2012. augusztus 20. 00:412.
    Nekem például nagy szükségem lenne Győrben egy nőgyógyászra, aki segítene kideríteni a problémámat! Aki tud egy jó dokit, az kérem segítsen!!
    előzmény:
    yolanda (1)
    2012-08-20  00:37
  2. mox
    mox
    2012. augusztus 20. 01:223.

    Szia, 

    sajnos felétek nem tudom, vannak- e ezen a területen jó szakemberek, hanem amíg keresgélsz, esetleg nézd meg az ÁEK honlapját, innen  Fülöp Vilmos  dr-t ajánlom. 

     http://habitu.kozos.info/index_elemei/Page440 .htm, elsősorban habituális vetélőkkel dolgozik, és nagyon jó arányban sikeresen.

    előzmény:
    yolanda (1)
    2012-08-20  00:37
  3. 2012. augusztus 20. 16:274.
    Köszi a segítséget, egyszer már bejelentkeztem hozzá és 2 hét után kiderült,babát várok. Lemondtam az időpontot, mivel tudom, sokan várnak arra, hogy bejussanak hozzá, több hónapos várólista van. Csak így Győrből elég messze van, és elég drága a konzultáció. Jó lenne,ha Győr közelében is lehetne találni. Neked is van ebben tapasztalatod?
    előzmény:
    mox (3)
    2012-08-20  01:22
  4. 2012. augusztus 22. 09:095.

    szia !Győrben van egy nagyon aranyos doki:Busznyák Csaba nőgyógyász .Neten fennt van az elérhetósége

     

    előzmény:
    yolanda (2)
    2012-08-20  00:41

Címlap

top