Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csatornát váltott Puzsér

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 19. 10:41
A Csillag Születik egykori ítésze új oldaláról mutatkozik be. Nemcsak műsorvezetőként tűnik fel az új csatornánál, hanem producerként is. Állítja, mindezt szenvedélyből csinálja - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Csatornát váltott Puzsér
  1. Torolt_felhasznalo_604346
    Torolt_felhasznalo_604346
    2012. július 19. 10:412.
    Még egy 2012 június 21-i Netes cikkben, hogy írták, hogy visszavonul a szerepléstől... na persze... nem telt el egy hónap és már szerepel is...
  2. 2012. július 19. 10:513.
    Egeszsegere ! Hitkozseg eletben tartja a hulyeit , ha kell ha nem.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-19  10:41
  3. Torolt_felhasznalo_715549
    Torolt_felhasznalo_715549
    2012. július 19. 11:184.

    Én bírom a fazont, nagyon. Akkora barom, hogy az már jófej. (ld. még, annyira szar, hogy az már jó :))

     

    Ráadásul igencsak intelligens, és van ízlése, ami egy esztétánál nem utolsó szempont. Nagyon szerettem a 7 mesterlövészét a Klubrádióban (vagy hol is ment), bár nem nagyon fogtam, miért kellett miért kellett lesüllyednie Megasz@ar-os szintre.

      Ugyanislehet, hogy most többet cikkezik róla a mainstream bulvármédia, de azt úgyis pont azok olvassák, akik úgyse értik általában amit ő valóhjában mondani akar.Vagy nemtom, lehet, hogy túlbonyolítom...

     

  4. 2012. július 19. 11:385.

    én is szoktam csatornát váltani

     

    a ker.tévéről a királyira,  meg vissza.

     

     

    léccci!!!!! cikket szeretnék magamról     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-19  10:41

Címlap

top