Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egészségkárosodottak

bienebaba
Létrehozva: 2012. július 13. 23:13

Szeretnénk egy alapítványt létrehozni az egészségkárosodottaknak.

Tudjuk, hogy kedvezményeket kap a cég amelyik őket foglalkoztatja, de azt is, hogy van aki visszaél ezzel, és ide-oda hányódnak a megváltozott munkaképességüek. Mostanában voltam részese, amikor kerekesszékes, vak és sánta emberek pénteken tudták meg, hogy hétfőtől nincs munkájuk.

Mindenkinek nehéz elhelyezkedni, de nekik különösen pedig kevés pénzért szorgalmasan és jól dolgoztak.

 

Aki érintett vagy érdekli, van ötlete, kérem írjon.

  1. 2012. július 14. 00:202.

    na szóval ... itt úgy érzem sok minden keveredik

     

    1. alapítvány: mit akar az alapítvány? mi lesz a célja? mivel fog foglalkozni? 

     

    2. megváltozott munkaképességűek foglalkoztatása: alapítványon keresztül nem lehetséges! 

     

     

    előzmény:
    bienebaba (1)
    2012-07-13  23:13
  2. 2012. július 14. 13:533.

    Köszi, én úgy tudom hogy alapítvány segíthet elhelyezkedni, ez a cél.

     

    Ha azt írod és igaz, hogy nálunk nem dolgozhat az nem baj.

     

    Az ötlet olyantól jött aki kamuból foglalkoztatott ilyeneket az adó miatt 2 és fél hónapig.

     

    Mi segíteni szeretnénk.

     

    Így oké? Így sem lehet?

    előzmény:
    fórumozok (2)
    2012-07-14  00:20

Címlap

top