Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bözse

Torolt_felhasznalo_325942
Torolt_felhasznalo_325942
Létrehozva: 2011. november 2. 15:02

Kedves bözse!

 

Nem szerepelsz az adatbázisban, hiába kereslek ott.

 

Megdöbbenve értesültem arról, hogy mi történt veled.

 

Írtam egy  hosszú levelet neked és amikor elküldtem kisbetűvel és nagybetűvel is a neved , az volt a válasz hogy nem szerepelsz az adatbázisban.

 

Tudom hogy nagyon a szívedre vetted amit itt műveltek veled, nem ezt érdemelted.

Kedvességet, hűséged, barátságod  és főképpen szókimondásod nagyon hiányzik 

Gyógyulj, gyógyulj, gyógyulj de nagyon gyorsan!Hiányzol!

 

 

Regisztrálj és írj valamit,jó?

 

nincs már várakozási idő, regisztrálsz és már írhatsz is.

  1. 2012. november 19. 10:1773.

    Kedves Bözse!

     

    Miután nem vagyok a barátod, itt szeretnélek köszönteni névnapod alkalmából.

    Nagyon jó egészséget kívánok neked ezen a jeles napon.

  2. 2011. november 10. 18:3172.
    Sziasztok, jártam erre, sehol egy lélek, köszönök,hogy ne higgyétek valami gond van, köszönöm jól vagyok, remélem rajtam kivül mindenki szintén. Közelit a hideg, rendesen. vigyázzatok magatokra, kellemes szép estét szeretettel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. november 9. 08:5071.
    Hahóóóóóóóóóóóó, nekem most nincs kedvem nevetgélni, bár szoktam, és akkor elég hangosan, mert nekem ugy tetszik. Pedig alapjáraton igen vigyori vagyok. Mostanában valahogy elment tőle a kedvem, tudod?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (68)
    2011-11-08  19:35
  4. 2011. november 9. 08:4970.

    Szép jó reggelt, kezdet csókdosom

     

    Azt sem tudom hol van Müller üzlet,de majd a keresőben megnézem,mert ilyen cukorkát sem ettem még. De jobb ötletem támadt,jönnek haza szembeszomszédomék Svájcból,majd megirom,hog y néznének nekem ilyen gyógycukorkát és hoznának-é. Biztosan megteszik.

    Na látod, ezt kerülendő nincs oltás. Bizom az immunomban,amit tankolok rendesen. Ez egy biztos pont a sok gyümölcs. Septofortot szoktam évek hosszú sora óta szopogatni,ha a torkom érzem, nekem az jön be, nem azért, mert a hírdetésben nyomatják, hanem attól sokkal régebbről.

     

    Kinek ez,kinek az, de oltás nem lesz.

     

    Vigyázz magadra, kellemes szép napot szeretettel neked és mindenkinek,aki erre jár!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (69)
    2011-11-08  19:41
  5. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 8. 19:4169.

    Én sem oltatom be magam.

    Egyszer megtettem ez,olyan beteg lettem azt hittem kinyúlok.

    Se előtte se utána  nem voltam beteg csak amikor "védettséget" akartam szerezni akkor robbantam le, de olyan csúnyán hogy 3 hétig nyomtam az ágyat.

     

    Abban bízom hogy változatos étrenddel valhogy ki tudom védeni hogy elkapjam az influenzát.

    Megfázásioknél, torokfájásnál meg

    a Müllerben szoktam venni svájci gyógycukorkát és az  maga egy gyógyszer.

    Nagyon jó.

     

     

     

    előzmény:
    Bözse (67)
    2011-11-08  18:32
  6. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 8. 19:3568.

    Bözse drága!

     

    Hát így jártam.

    Mint a kiselefánt olyan vagyok.Nehezen tanulok és konnyen felejtek.

     

    Most nézegetem a viccket mert olyan jó egy kicsit nevetni.

    Írtam privit.

     

    pusszantalak szerettel:Csendike

    előzmény:
    Bözse (67)
    2011-11-08  18:32
  7. 2011. november 8. 18:3267.

    Teeeeeeeeee egy életmüvész vagy és szórakozott, de megértem,mert szerintem a sok sétától a napokban alaposan kiszellőzködtél és a friss levegő lehet odáig hatott,hogy kicsit feledékennyé tett, nem gondolod? Nem szemétkedem. Én nem szoktam bele nyulni, csak az elején letiltom rögves bejelölöm hogy senki és annyi,majd ha ugy gondolom,akkor felveszem a baráti listámra. Nem is értem,mit zártál te el,vagy be? Nem is érdekes,lényeg az,hogy már megniyotttad,köszike.

     

     

     Köszönöm jól vagyok, legalább egy fél kg nagyszemü fehér szöllőt bekajáltam ma, annyira finom volt,hogy nem tudtam parancsolni magamnak. Majd a cukrom megsinyli, de füttyentek rá.

     

    Hallod,most hallom a hiradóban,hogy 10 fokkal hidegebb lesz, egek,meg kezdődik az influ járvány,én pedig nem oltatom be magam, sosem tettem,mert a mellékhatása közül tuti valamelyik beérik nálam, ugyhogy nem kisérletezem. Vigyázok, sok sok vitamint kajálok, és remélhetőleg kivül marad. Tavaly a párom volt 3 hétig flu, és még nem is tüsszentettem. Grape fruitot iszom naponta egy pohárral és egy fél citromot nyomok bele, cukor nélkül. Fanyar, fanyar de meddig tart lehuzni? Legalább olyan egészséges mint a vörös bor, hiszed?

     

    Kívánok szeretettel kellemes estét

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (66)
    2011-11-08  11:13
  8. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 8. 11:1366.

    Drága Bözsém!

    Nézd el nekem hogy ilyen kótyagosan csinálom a dolgokat.

    Tegnap lezártam ezt a nyavalyás privit és nem nyitottam még ma meg.

    De most már szabad az út, érdeklődve várom ha írsz.

     

    plusz egy dolog van, még a bartáok közé is betettelek hogy  ne legyen máe többet gond egy privinél , mert nem tudunk csevegni,  ha ilyen lökött vagyok.

     

     

    A lányokat is lehet hogy ezzel kizártam, de nem szándékosan.

    Ezért mindenkinek küldök egy kis virágot. 

    előzmény:
    Bözse (65)
    2011-11-08  09:29
  9. 2011. november 8. 09:2965.

    Szervusztok, jártam erre, kihalt a topik,pedig Csendikémnek üzenném,hogy megint elszurta a ,,listát,, csinálja helyre,mert nem tudok igy értekezni. válaszolni,köszike.

     

    Mindannyiunknak szép napot szeretettel, kicsit süt a napocska,de ez már csak erőlködés részéről. Cseppet pihenünk és majd ha a Hóanyó is kitakaította otthonát, akkor ismét várhatjuk a természet nyitányát, addig meg türelemmel vagyunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. november 7. 15:0264.

    Drágaságom

     

    A gyerekem volt orvosnál, és megdumálták hogy nem rak neki 17.000 pénzért járógipszet,hanem megmutatta azt a cipőjét, amit orvostól kapott más alkalomkor -,mert ez nem az első csontos ügye- valami vasdarabok vannak belefüzve és igen massziv, tartja a lábát, hogy azt viselje. Már azzal is vezetett, meg tegnap elmerészkedett valami dolgát intézni,és ment ma is, de még dolgozóba nem mehet. Ám jól van, amikor este a párom megjön későn,akkor összepakolva van a kajája  a lánynak, és elrohan vele. Nem tudjuk másképp megoldani. Én egyenlőre nem rohangálhatok akkora elánnal,neki pedig nem engedem,hogy ide autózzon. Mert ne tegye. Igy oldottuk meg. Most van az első alkalom,hogy megint az én kosztomat eszi,eddig kimaradt,miattam pár napig.

    Mi már régen fütünk a házban, én is ma sepregettem kicsit, a muskátlikat kellene már kiszednem, de nem értem rá, mert örökké csengettek ezek a melósok,meg a levelezésemet ganajoztam ki, rendesen. 

    Főztem, és rámoltam, rendületlenül kicsit, és elment a napom,már le akartam feküdni, de megint csengetett egy melós, visszahozta a vizes vödröt.  Igen hullanak itt is a levelek, bár a kertben nem annyira van miről,mert egy almafa van már csak, az is tönkrement megöregedett,ki kell majd vágni,mert a vihar 3 helyen igen megtépázta. Ugyhogy másik meg nem lett ültetve egyenlőre. 

    Szóval igen, egy kertes házban hatalmas sok meló van, főleg a kertben,hogy szép is legyen.

     

    Houstonnal különleges élményem volt, de ez nem ide való, még most is vihogok a történteken. De azért jó volt,.

     

    Neked is Drágám szép délutánt, és hetet szeretettel, mert állitólag a jósok szerint péntek felé már megváltozik az időjárás, tuti azért hullanak nagy hirtelenjében a levelek. Mert ugye Erzsébet Katalinra már hó is szokott esni. Ugyhogy az meg nem messze van innen. 

     

    Pusszantás

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (63)
    2011-11-07  12:27
  11. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 7. 12:2763.

    Szia drága Bözsém!

     

     

    Milyen kicsi  a világ és is pont ezt mondtam a lányomnak, hogy úgy érzem le vagyok amortizálódva.

     

    Örülök hogy a gondok, bajok közepette megőrizted a humorodat.Így aztán jókat tudunk mulatni egy egy  sírnivaló helyzeten.

     

    Remélem javul  "motor" és vigyázol is magadra.

    Jaj, igen!!!!!!!

     

    Lányod állapotát akartam már a korábbi hozzászólásomban kéedezni.

    Mit mond az orvos? És persze mit érze ő? Tud- e menni vagy legalább egy kicsit mozogni?

     

    Takarítás után vagyok, tudod kertes házban mindig van csinálnivaló.ha más nem azért ezeket a lehullott leveleket  össze kell szedni, mert egyszer csak betakarja az egész járdát, kertet és egy kis esőtől meg meg is csúszhatunk rajta.

    Oda  kell figyekni mindenre.

    Férjem ma begyújtott a cserépkályhába, ennek a melegétől még  a hangulat is más.

     

    Drága bözsém! Nem számít mi volt hogy volt, az a lényeg hogy a másik topikban is nagyon kedves és szertő barátra találtál.Houston olyan kedvesen írt neked, hogy egészen elérzékenyültem. 

     

    Nagyon szép napot kívánok neked.

     

    Baráti öleléssel üdvözöllek:Csendike

     

    előzmény:
    Bözse (62)
    2011-11-07  12:16
  12. 2011. november 7. 12:1662.

    Szia Szivem

     

    Ezt teszi az ismertség, látod? Nem részletezném, mert úgyis tudod, a többi meg nem számít.

    Szóval a hévre fogod? Én is ezt tenném, persze biztos igaz, alaposan elfáradhattál, de a lurkó nem, ahogy olvastam. EGyszer a túrásokkal voltunk itt a környéken a filmeseknek készített egri várnál, és oda meg vissza hatalmasat gyalogoltunk,kb. 30 km volt. Hazafelé már nem mertem megállni sehol,mert ha megállok,nem tudok tovább menni,olyan izomlázam volt. Te még olyat nem láttál, a Kosztolányin mig vártam a buszomat, egyhelyben jártam, felszálltam a buszra ott is, majd hazaértem, első utam a fürdőszobába vezetett, engedte a kádba vizet, lepakoltam, levetkőztem, beültem a vizbe, kb. fél óráig áztattam magam,majd irány az ágy, a gyerek magát kiszolgálta, és elaludtam. Másnap mintha nem is történt volna semmi,megsem kottyant anyám a hatalmas séta. Ma próbálnám meg, biztos mentők vinnének el végelgyengülésbe 1-2 km a hiteles nálam. Ennyire vagyok már csak képes. Alaposan leamortizálódtam, ugye?

     

    Kívánok szeretettel kellemes napot és hetet

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (61)
    2011-11-06  17:22
  13. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 6. 17:2261.

    Szia Bözsém!

     

    Igen ilyen lustamanó voltam ma.Kirázott tegnap a ráckevei hév.

     

     

    Bözse!

    Olyan szépen köszöntenek téged az Észak-os topikban, hogy az valami csoda.

     

     

     

    előzmény:
    Bözse (60)
    2011-11-06  17:20
  14. 2011. november 6. 17:2060.

    Szia Drágaságom

     

    hogy hogy nem régen bújtál ki az ágyból? talán beteg vagy? vagy mi van? Igen bealudtál, vagy éjszakába nyúló progid volt? de ennyi ideig. Elképesztő merészség tőled.Más már 600x körbefutotta a konyháját, ő meg alszik. Szerencsétlen pipi, még ő is megszenvedi az alvászatodat.

    Én ma nem főztem semmit, mert tegnapról még maradt gombás szelet rizzsel, és csak almás pitét csináltam, és igen nagyon finom lett ,mint mindig, mert már lemeóztam.

     

    Igen csend volt,mert nem mertünk zajongani,gondolván tudat alatt,hogy alszasz, igy nem igen kukorékoltunk, tudod?

     

    Kivánok szeretettel kellemes estét

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (58)
    2011-11-06  14:28
  15. 2011. november 6. 14:5959.

    Nyugodjon békében!

    előzmény:
    Bözse (57)
    2011-11-06  12:23
  16. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 6. 14:2858.

    Sziasztok Kislányok!

     

    De nagyon csend van itt kérem szépen!

     

    Mindenkinek szép napot kívánok.

     

    Késői ebédünk volt, mert nem túl régel bújtam ki az ágyból és a pipike meg sülögetett a sütőben.Magától is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. november 6. 12:2357.
    Albert Flóriánért
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. november 5. 18:0856.

    Szia Barátném

     

    No ez nagyszerű,de mennék én is, de mostanában hónapok óta szórakozik a sarkantyúm a lábaimmal,momentán a jobbal, nem elég gondom van enélkül is,úgyhogy nem igazán dijjazná a gyalogtúrát,pedig én fiatal koromban a kislányommal hét végén örökké mentünk a Túra szakosztályunkkal, csodálatos volt, és nem voltam sohasem fáradt. Na ez már igen régen volt, marad a kert, levegőzésre.

    Nekünk is van a családban egy 4 éves kispasink, ő is így van ezzel,nem fárad el semmitől, légyen az túra,egész napos rohangálás, játszás, nem  árt nekik semmi. Hálistennek.Váljék egészségetekre a kirándulás!Kívánok szeretettel kellemes estét

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (49)
    2011-11-05  16:43
  19. 2011. november 5. 18:0555.

    Bözse!

    Ezeknek én odarottyantottam tegnap, mára törölték sajnos.

    Netuddkivagyok.

    idézet:
    iderottyantok (47)
    2011-11-05 16:35:16
    Szia, nem tudom miről van szó, de megkérlek,hogy ne csinálj ostobaságot,nincs értelme semmi viszály szításának.Köszhogy ki vagy, azt sem tudom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563843 (47)
    2011-11-05  16:35
  20. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 5. 17:5654.
    előzmény:
    margaret3711 (50)
    2011-11-05  17:03
  21. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 5. 17:5653.
    Egy szál virágot azért megérdemelsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563843 (47)
    2011-11-05  16:35
  22. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 5. 17:5452.

    Szia!

     

    Én nyitottam a topikot ahogy látod.

    Nem pontosn tudom mire célzol.

    Békében beszélgetünk, tedd te is azt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563843 (47)
    2011-11-05  16:35
  23. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 5. 17:5251.

    Elpirultam gyerekek.

     

    előzmény:
    margaret3711 (43)
    2011-11-05  02:38
  24. 2011. november 5. 17:0350.

    Bözse!

    Ezeknek én odarottyantottam tegnap, mára törölték sajnos.

    Netuddkivagyok.

    idézet:
    iderottyantok (47)
    2011-11-05 16:35:16

    Szia!

    Emlekszem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563843 (47)
    2011-11-05  16:35

Címlap

top