Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egészségtelen szokások

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. október 18. 16:33
Szerkesztőségünk tagjainak is vannak olyan szokásai, amikről tudjuk vagy sejtjük, hogy egészségtelenek, mégis szinte nap, mint nap megtesszük őket. Íme bűnös 11-es listánk és a szakértői vélemény arról, vajon mennyit ártunk velük az egészségünknek.

Tovább a cikkre...
  1. 2010. október 18. 16:332.
    Hú de sok rossz szokásom van :D
    Mindig kádban fürdök
    Mezítláb járkálok a lakásban
    Rendszertelenül étkezem
    Utálom a vizet, így ha nem is felejtek el inni biztos hogy nem víz kerül a kezembe.
    Imádom a jó sóóós, fűszeres, csípős ételeket
    És ki tudja még mi :)
    De hát ez van manapság már levegőt sem biztonságos venni....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  2. 2010. október 18. 16:423.

    Mit mond a szakember?
    Gyakori megfigyelés, hogy a megfázás alulról indul. Igazából teljesen mindegy, hogy mely részünk fázik, hol gyengül le a szervezetünk, és ezt kihasználva indul meg bennünk gyors fejlődésnek az influenza.

     

    Jesszum pepi, miféle szakembert kérdeztek vajon? Vízvezeték-szerelőt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-10-18  16:33
  3. Torolt_felhasznalo_373752
    Torolt_felhasznalo_373752
    2010. október 18. 16:464.

    Háhá. Ha nálad ez rossz szokás....

    Ezek csak a (hogy is szokták mondani?) mindennapok :P

     

    Én is utálom a vizet!

    És rendszertelenül eszem.

    Nem megyek máshova pisilni csak ha nagyon muszály, de akkor is előtte veszek törlőkendőt.

    Rágom a körmöm :P

    A sóról már leszoktam :)

    Nem volt, de zokniban alszom. Biztos ez is ártalmas. :P

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-10-18  16:33
  4. 2010. október 18. 20:555.

    Egyetértek. Igazából nem tartom ezeket rossz szokásaimnak. Egy kis irónia volt. 

     

    És eszembe jutott még egy "rossz szokásom"...  

    NEm vagy nagyon nehezen tudok idegen helyen 'nagy dolgot ' végezni, ami néha valóban kellemetlen. De ez van. :)

     

    Amúgy olyan vicces, hogy manapság már minden rossz, minden veszélyes.. Igen persze minden embernek vannak valóban rossz szokásai, de könyörgöm lassan már minden veszélyes lesz?

     

    Vagy néhány unatkozó újságíró kreál/ fúj fel dolgokat jó pénzért, hogy legyen mit írni nekünk pedig olvasni?  

     

    Na jó nem szóltam. MA ismét kerge vagyok kicsit 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_373752 (4)
    2010-10-18  16:46

Címlap

top