Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ELICINA csigaprotein krém

szaff
Létrehozva: 2007. Április 26. 16:43
Sziasztok!
Használta már valaki ezt a krémet?
Nem tudjátok, hogy segítene esetleg abban, hogy a lábszáramon lévő alánőtt szőrszálakat felszínre lehetne vele hozni?pigmentfoltokra esetleg jó lehet?
És ha igen mennyi idő után tudnám felszínre juttatni a szőrszálakat.És 1 tégely mennyi időre lenne elegendő.
Van olyan hatásos mint a gyógynövényes mélyhámlasztás?
Köszönöm válaszotokat.
  1. 2009. augusztus 26. 13:4185.

    Köszi az infokat. Hát folytatom,persze,de mindjárt elfogy pár napon belül,és ha nem hat, nem vennék feleslegesen még egy adagot...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-08-25  07:16
  2. 2009. augusztus 25. 10:4084.
    Kicsit megőrült a rendszer. Nekem azt írta ki, hogy egyet sem küldött el.:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. augusztus 25. 07:1683.

    Nem használok mellette semmit sem. Simán megmosom az arcom majd felkenem. Azért drasztikusabb hatásra számítottam. Naivan azt hittem, hogy 10-20 nap alatt már makulátlan lesz az arcom.

     

    Az oldalán írták, hogy lehet számítani ilyen mellékhatásokra és ez azt jelenti hogy hat. Más is írta már a fórumban, hogy előbb előjöttek a pattik és után "begyorsult" a hatás. Nég várj, hátha....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-08-24  20:19
  4. 2009. augusztus 25. 07:1082.

    Aha, simán megmosom az arcom aztán felkenem. De azért drasztikusabb hatást vártam az oldalán lévő képek alapján. Naivan azt hittem hogy már 10-20 nap múlva makulátlan lesz az arcom.

     

    Az oldaluk szerint vannak ilyen mellékhatásai és akkor lehet tudni, hogy hat. Még várjál egy kicsit hátha utána kezd "begyorsulni" a hatás :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-08-24  20:19
  5. 2009. augusztus 24. 20:1981.

    Szia!

     

    És h használod? Meleg vízzel megmosod az arcod,mielőtt felviszed, és csak simán felkened? Használsz mellett más arctisztító krémet?

     

    Nekem nemhogy a pattanásaimat nem,de a hegeket sem tünteni el ;(

    előzmény:
    ramszi88 (80)
    2009-08-23  18:18
  6. 2009. augusztus 23. 18:1880.
    Szia! Én már több mint egy hónapja használom. Nekem is nagyon száraz a bőröm, de nem jött elő több pattanásom és semmi mellékhatása sem volt. Az arcomon lévő foltok erőteljesen halványodtak, bár nem múltak még el teljesen mert régi hegek. Én azt tudom mondani hogy használ.
    előzmény:
    tami89 (78)
    2009-08-21  20:38
  7. Torolt_felhasznalo_289554
    Torolt_felhasznalo_289554
    2009. augusztus 21. 21:1979.
    sajnos tele van káros anyaggal pl.peg-származékokkal.
    előzmény:
    Dracool (55)
    2008-02-11  10:56
  8. 2009. augusztus 21. 20:3878.
    Sziasztok!

    Használ vki elicina plus krémet?
    Én azt vettem meg, mivel elég száraz a bőröm. 4. hete használom, és azonkívül, h még több pattanás és mittesszer jelent meg az arcomon, homlokomon és orromon, illetve , hogy fénylik a bőröm a krémtől, nincs javulás :/ Pedig napi 2x használom, meleg vízzel mosom meg a bőröm és vékonyan kenem fel a krémet.
    Nektek bevált?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 29. 22:1677.

    Sziasztok!Van még valaki aki esetleg olvassa a fórumot? :) Érdekelne, hogy azóta van e valakinek friss tapasztalata az elicina-val kapcsolatban. Én ma kaptam meg az Elicina Plus krémet, remélem hatni fog. Ha valaki tud valami újat az írjon!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. november 4. 14:1776.

    sziasztok! Mennyi ideig elég egy ilyen tégely? (40gr)

    Gazdaságos legalább? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_432660
    Torolt_felhasznalo_432660
    2008. szeptember 21. 20:0275.
    ja és án is kipróbáltam az Elicina plust is,nagyon kellemes,főleg estére használom.
    előzmény:
    szaff (1)
    2007-04-26  16:43
  12. Torolt_felhasznalo_432660
    Torolt_felhasznalo_432660
    2008. szeptember 21. 20:0174.

    A krém az érzékeny bőrre is nagyon jó,pattanásokra meg hihetetlenül szuper.Kis és nagy szemölcsöket is nagyon rövid idő alatt nyúvasztott ki.

    Szerintem megér egy próbát bárkinek:)

    előzmény:
    szaff (1)
    2007-04-26  16:43
  13. Torolt_felhasznalo_312346
    Torolt_felhasznalo_312346
    2008. szeptember 19. 20:3073.
    Ugy tunik ZsuzsaEvaKatalin utolso -gusztustalan- hozzaszolasat hidegre tettek, ugy tunik vele egyutt ! Nem Te vagy a forgalmazo ? Ugyan-ugyan. Nezd meg az elso beirasod idejet ! Nekem ugy tunik azert regiztel be, hogy elmondhasd hol vetted a kremet. A kremrol egy szot szem ejtettel. Cak annyit : itt vettem nagyon jo, gyertek es vegyetek ott ti is.Hizlaljatok mar picit a penztarcamat ! Csak azt csodalom hogy a hulye reklamodat meg nem vettek ki ! De remelhetoleg az is kikerul innen. Hiaba, ha valaki bunkonak szuletik, azon meg az Elicina krem es Bauchan ur sem segithet !  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_312346 (72)
    2008-09-17  21:15
  14. Torolt_felhasznalo_312346
    Torolt_felhasznalo_312346
    2008. szeptember 17. 21:1572.

    Kedves Zsuzsa Eva vagy Katalin !

     

    Valassz a nevek kozul tetszes szerint. Engem nem kell megvedeni. Te mar megteted korabban. Ugyanis epp te irtad, hogy Magyarorszagrol nem lehet regisztralni. Egyebkent lehet hogy Te spine vagy, en viszont ugy velem a tiszteletet meg kene adni a masiknak, meg akkor is ha nezetkulonbsegek vannak. Ehhez persze intelligencia is kell. Tovabba kozlom, hogy ettol a pillanattol kezdve az elicinashop Mo-rol nem elerheto. Tovabbi kellemes oldoklest mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_233861 (72)
    2008-09-17  20:44
  15. 2008. szeptember 17. 19:5471.
    Ezen az oldalon senki nem vasarolt Elicinat, es nem is vasarolhatott, mert ez az opcio nem letezik. Sot mar a magyar nyelvu termekleiras sincsen fenn. Kernem szepen a vitat a cegem es az oldalam kihagyasaval es hitelrontas nelkul folytatni. Koszonom szepen.
    idézet:
    Ladybug66 (71)
    2008-09-17 18:44:12

     

    Elnézést, nem akartam neked kellemetlenséget okozni...


    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az én vásárlásaimat a Barátnőm intézi, aki az USA-ban lakik, tehát nálad nem is jelenhetett meg az én magyar címem.


    Lehet, akkor ezért tudtunk megrendelést leadni?
    Mert mint kiderült, USA lakosok szabadon vásárolhatnak bármelyik USA weboldalon Elicinát.


    Az Ebay-en is vettünk már ilyen módon...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_312346 (70)
    2008-09-17  18:44
  16. Torolt_felhasznalo_312346
    Torolt_felhasznalo_312346
    2008. szeptember 17. 18:4470.
    Ezen az oldalon senki nem vasarolt Elicinat, es nem is vasarolhatott, mert ez az opcio nem letezik. Sot mar a magyar nyelvu termekleiras sincsen fenn. Kernem szepen a vitat a cegem es az oldalam kihagyasaval es hitelrontas nelkul folytatni. Koszonom szepen.
    előzmény:
    edit873 (69)
    2008-09-17  18:37
  17. 2008. szeptember 17. 18:3769.

    Kedves Zsuzsa1975!

     

    Én vásároltam erről a weboldalról, tehát tudtam regisztrálni is, vásárolni is, sőt ezután is itt veszek Elicinát!!!

     

    Mivel egyszerre nagyobb mennyiséget vettem, akár le is fényképezhetem neked : a dobozok GYÁRILAG celofánnal lezártak, originál gyári a csomagolása, a tartalma is kifogástalan!

     

    EZ az Elicina nem azért olcsóbb, mert netán hamisitvány lenne, hanem azért, mert az Eladója nem tett rá ANNYI hasznot, mint a magyar forgalmazó.

     

    EZ az Elicina is a chilei gyártótól származik, a minőségét a chilei gyártó szavatolja. (Vagy kételkedsz a chilei gyártóban?)

     

    Tényleg, ez már gyomorforgató, amit ez a magyar "kizárólagos" forgalmazó csinál : tényleg ez az Elicina EKKORA buli, hogy képes valaki még rágalmazni is miatta?!

     

    Tudod mit?

     

    Engem NAGYON nem érdekel, kicsoda kapott/nem kapott valamire "kizárólagos" eladói jogokat...

    Engem (Vevőként!) egyedül az érdekel, hogy ugyanazt a cuccot hol vehetem meg a lehető legolcsóbban, mert nem vagyok hízlalni egy ügyeskedő vállalkozót, aki pl. a 18,56$-ért beszerzett (=3360Ft!!!) Elicina After Shave-t pofátlanul 10.000Ft-ért akarja RÁKÉNYSZERÍTENI a magyar Vevőkre!

     

    Tudod, mit?

     

    Én nem fogom 10.000Ft/db-ért megvenni, ha megvehetem 7000Ft-ért is!

     

    Természetesnek tartom, hogy egy Eladó bizonyos haszonnal árusít, de azért mindennek van határa!

     

    Nagyon taszító ez az agresszív módszer, amivel rákényszeríteni próbálja a magyar vevőkre a saját árait ez az eladó!

     

    Én SOHA nem fogok nála vásárolni, sőt mindenkit bíztatok, hogy kerülje el jó messze. Összegyűjtöttem azokat az internetes címeket, ahonnan könnyen, gyorsan, olcsón lehet Mo-i vevőknek Elicinát megrendelni, szívesen segítek bárkinek privátban!!!

     

    Nem tűröm el sem a "kizárólagos" tyúktól, sem a chilei gyártótól, hogy rákényszerítsen arra : fizessek valamiért többezer Ft-tal többet, mert az ő zsebüknek ez lenne a kellemes?!

     

    (gagyi cég = bocsi, de nekem inkább ez a miskolci magánvállalkozó tűnik gagyinak! Az egész weboldal minősége szupergagyi!!! Még normális megrendelési lehetőség sincs a weboldalon, emailben kell valamit írni neki? (=gagyi!) Egyik ismerősöm vásárolt nála : kézzel írt gagyi számlát kapott, a szerencsétlen még arra sem képes, hogy számítógépes számlát állítson elő? Viszont ha megnézed ezt az USA webshopot, a kinézete is minőségi, a megrendelési lehetőség is profi, a visszaigazolások és az egész ügyintézés magasan profi minőségű! Vajon miért az az érzésem, hogy ERRE a miskolci magánvállakozó soha nem lesz képes?)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_233861 (68)
    2008-09-17  16:42
  18. Torolt_felhasznalo_233861
    Torolt_felhasznalo_233861
    2008. szeptember 17. 16:4268.

    Érdekes ez az állítólagos usa webshop,megnéztem.Be se lehet regelni. A gyártó oldalán sincsenek feltüntetve. Biztos megint egy gagyi-cég,mint már oly sok.

    Messziről jött ember azt mond,amit akar,aztán a tégelyekbe is tölthet akármit..

    Én nem kennék magamra semmit,bármilyen olcsó is,ha nem tuti a cucc. a magyar oldalról nekem minden ok, agyártó hivatalos oldalán is fent van ez a nyomulós csaj. Ja a másik: a magyar oldalon kizárólagos forgalmazói jogról is írnak.Ezt meg sztem egy ilyen cég nem ad akárkinek.

     

    A krém tényleg nagyon jó:)

    előzmény:
    edit873 (67)
    2008-09-14  02:24
  19. 2008. szeptember 14. 02:2467.

    Nekem is csak jó tapasztalataim vannak az elicinával kapcsolatban,de perste én elolvastam a használati utasítást:)

    És amióta a hivatalos oldalukról veszem( elicina.hu) a pénztárcám is elégedett:))

    idézet:
    Zsuzsa1975 (66)
    2008-08-30 16:41:40

    Én meg az USA-ból szoktam megrendelni, mert így többezer Ft-tal olcsóbb!!!!

     

    Legutóbb 2 db Plus krémet és 2 db After Shavet rendeltem, ez biztonságos postázással is csak 28375 Ft-ba került (4 nap alatt megkaptam!)...

    Ja, és kaptam ajándékot is : 1 db 20g-os krémet, ami itt 2098 Ft lenne!!!

     

    Erről a "hivatalos" oldalról ugyanez 32000 Ft-ba kerülne (3625 Ft-tal több! Ajándékot is számítva már 5720 Ft a különbség.)

     

    Szóval, az én pénztárcám így elégedett.

     

    Ráadásul ennek az USA webshopnak magyar oldala is van, mindent intézhetek magyarul, gyorsak és megbízhatóak, kedvesek.

     

    Ez a magyar "hivatalos" oldal nem tudom, mitől lenne HIVATALOS, talán attól, hogy a tulajdonosa ezt állítja magáról és erőszakos, mint a fene?...

    Nekem nagyon nem szimpatikus, ahogy ez a "hivatalos" csaj erőszakosan nyomul a Tesz-Veszen és mindenütt. Ez eléggé taszítja a vevőket.

     

    Amúgy ez az USA shop is hivatalos forgalmazója a gyárnak!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_233861 (66)
    2008-08-30  16:41
  20. Torolt_felhasznalo_233861
    Torolt_felhasznalo_233861
    2008. augusztus 30. 16:4166.

    Nekem is csak jó tapasztalataim vannak az elicinával kapcsolatban,de perste én elolvastam a használati utasítást:)

    És amióta a hivatalos oldalukról veszem( elicina.hu) a pénztárcám is elégedett:))

    előzmény:
    edit873 (65)
    2008-08-24  15:39
  21. 2008. augusztus 24. 15:3965.

    Az az igazság, hogy a normál Elicina krémet normál, ill. zsíros bőrüknek ajánlják...

     

    Benne van a leírásában, hogy szárazbőrűek az Elicina használata után kenjenek a bőrükre hidratáló vagy zsíros krémet (amit egyébként is használnak).

     

    Viszont az Elicina Plus krémet kifejezetten száraz, érzékeny bőrűek számára fejlesztették ki!!!

     

    Sokan nem olvassák el alaposan a leírást sem : felkenés után addig kell masszírozni a bőrön, míg "habos, krémes" lesz a felkent krém! (Az áttetsző krém fehér állagot vesz fel!) Ezután tovább masszírozva szép lassan felszívódik a krém, eltűnik ez a fehér állag...

     

    Ha valaki egyszerűen csak felkeni, mint a többi más krémet, akkor nem kell csodálkozni, hogy hatása sem lesz.

     

    Amúgy mi a kamasz gyerekeim pattanásaira használjuk : 1 használat után gyönyörű tiszta lesz a bőrük! (Nem használjuk folyamatosan, csak ha megjelennek a pattanások.)

    A gyerekeimnek sem hozza felszínre a gennyet vagy más piszkot, náluk sem tapasztalható "rosszabbodási fázis", hanem egyszerűen másnapra simán eltűnnek a pattanások!

     

    Több ismerősöm is használja, érdekes, hogy mindegyikük lelkesen áradozik a krémről, mennyire bevált neki!
    Egyik barátunk a régi műtéti hegére vett 1 tégellyel múltkoriban : 3 heti kezelés után a vörösödés teljesen elmúlt, a heg ugyan nem múlt el nyomtalanul, de sokkal szebb lett. Lehet, ha műtét után azonnal használta volna, ma nyoma sem lenne a hegnek!

     

    A klinikai próbákon is az látszik, hogy a nagyon régi, nagyon csúnya hegeket több havi kezeléssel tudták alig láthatóvá tenni!

     

     

    előzmény:
    Carrie_White (64)
    2008-08-11  21:27
  22. 2008. augusztus 11. 21:2764.

    Sziasztok!

     

    Még anno szeptemberben rendeltem meg ezt a krémet,de két hétig alkalmaztam csak,mert annyira eszméletlen módon kiszárította a bőrömet,hogy az elviselhetetlen volt.Azonban valamilyen hirtelen ötlettől vezérelve két hete újra elővettem a tégelyt,és tettem még egy próbát.És most,hogy kicsit máshogy alkalmazom,nagyon bevált.

     

    Először is,nekem egyáltalán nem olyan hatással van a bőrömre,mint amit a termékleírásban ismertetnek.Semmilyen rosszabbodási fázisom nem volt... egyszerűen annyit kell csinálni,hogy bekenem a pattanásaimat,de ahol nem pattanásos az arcom,oda nem szabad kenni.Aztán másnapra kissé lehámlik,ilyenkor ha nagyon hámlik,hidratálom,ha nem annyira,újra bekenem.A pattanásokra naponta kétszer rakom.

    Nekem nem hozott elő semmi mély,gennyes gyulladást,sőt,ha van valami kezdeményem,másnapra lehámlassza- szárítja.

     

    Szóval a lényeg számomra,hogy csak pattira szabad kenni,csak mértékkel,és nagyon kell figyelni a hidratálásra.Így viszont  nekem bevált.Pedig kismillió dolgot próbáltam ki hiába,de most örülök,mert ez végre jónak tűnik.    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. Április 16. 19:5563.
    Igazad van, mégis működik, ez egy igazi csoda volt vagy 30 perc...
    előzmény:
    eddalany (62)
    2008-04-13  14:19
  24. 2008. Április 13. 14:1962.
    Azt ezert nem allitanam, hogy semmit sem er. De azzal egyetertek, hogy a pattanas eltuntetesere nem a legjobb megoldas.De annal jobb a hegek, striak, sebhelyek eltunteteseben!
    előzmény:
    Dracool (60)
    2008-02-25  13:10

Címlap

top