Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baktérium a vizeletben...

makóca
Létrehozva: 2007. február 7. 17:21

Sziasztok! Ma kaptam meg a vizelet eredményét és majdnem 20 ezer baktérium van benne! Minden más normális, negatív a vizeletemben! De nagyon megijedtem, csak jövőhéten jutok el orvoshoz! Folyásom nem olyan sok van!

Valakinek hasonló tapasztalata? előre is köszi!

  1. 2007. február 7. 18:335.
    Nekem is az volt...én a végén már minden pisi után zuhanyoztam+intim szappan ez segített igazán...gyógyszert nem kaptam, de hetnte pisiltettek  de utáltam...aztán meg azárt mert toxémiás lettem....( + adalék én egy nővérszállőn hordatm ki a lányomat kötös wc közös zuhany  . 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_529739 (4)
    2007-02-07  18:26
  2. Torolt_felhasznalo_529739
    Torolt_felhasznalo_529739
    2007. február 7. 18:264.
    Megkérdezhetem, te mitől gyógyultál meg? Én tisztaságmániás vagyok, mégsem gyógyulok augusztus óta. Most már "alternatív" gyógymódok felé fordultam, hátha a Vörösáfonya kapszula, gyógyteák és társai segítenek.Kicsit mintha jobb lenne. Igaz, nekem E. Coli van, az elég makacs.  
    előzmény:
    Anchor (3)
    2007-02-07  18:08
  3. 2007. február 7. 18:083.
    Jobban ügyelj az intim higénére....ezzel most nem azt mondom, hogy koszos vagy, csak ha van lehetőséged, minden wc használat után mosakodj meg ott, vagy intimkendőt használj...fürdésnél intim mosakodőszereket,. Különben babásan az ember sokkal érzékenyebb...én is így voltam mint Te....fel a fejjel!!!  
    előzmény:
    makóca (1)
    2007-02-07  17:21
  4. Torolt_felhasznalo_529739
    Torolt_felhasznalo_529739
    2007. február 7. 17:442.

    Szia!

    Nem akarlak elkeseríteni, de nekem augusztus óta van ilyen problémám.  Antibiotikum hegyeket írnak fel rá, de mindhiába.

    Ami segít:

    Grapefruit magcsepp kivonat

    sok-sok gyümölcs

    sok-sok tea

    és Téged bizonyára természetanyánk is jobban óv a baba miatt, így ne félj, minden rendben lesz!!! A dokid ki fogja tenyésztetni a laborral, hogy mégis milyen fajta bakt.-ok azok, és HÁTHA valami kis nyeszlettkék, amiket pik-pakk el lehet tüntetni (nekem a legbrutálabb fajta van&nbsp.

     

    előzmény:
    makóca (1)
    2007-02-07  17:21

Címlap

top