Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Köszönetajándék ok

Torolt_felhasznalo_743538
Torolt_felhasznalo_743538
Létrehozva: 2005. június 22. 10:18
sziasztok!esküvői köszönetajándékokkal illetve egyéb kézműves ajándéktárgyak készítésével foglalkozom, egyedi igényekre.Esküvőre: bonbonos, gyertyás csomagok, mézeskalács, gyertya (ajándékba vagy amiket a pár gyújt meg a szertartás alatt) szülőknek köszöntőajándék, stb.Ezek mellett a bememen található művekhez hasonlókat készítek egyedi igényre. Ha bárkit érdekel, keressen meg nyugodtan!
  1. Torolt_felhasznalo_743538
    Torolt_felhasznalo_743538
    2005. június 22. 10:412.
    Ja, és ha csak ötlet kell, akkor is szívesen segítek, szeretek kreatívságokkal foglalkozni és talán tudok is, bárkinek állok rendelkezésére ilyen témában!Üdv:gyorkesz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_850570
    Torolt_felhasznalo_850570
    2005. június 22. 10:503.
    Sziasztok! Ti mit csinálnátok? Van egy táv kapcsolatotok és már egy hete nem beszéltetek egymással ez azt jelenti hogy mindennek vége?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_743538
    Torolt_felhasznalo_743538
    2005. június 22. 10:554.
    ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. június 22. 10:595.
    hú tán egy kicsit eltévedt?

    Szia! Tetszettek a csomagocskáid. Ezekbe mit szoktak "tölteni". Valahogy a bonbon nem igazán tetszik, szappan sem az én izlésemnek való (ezeket olvastam a neten), inkább valami olyan érdekelne, ami "szolid, és elegáns", tehát. . . . . . . . . . . . izé. . . . . . . . . , valami más :-) Ötletet várok. Meg, hogy mennyibe kerül egy ajándék. Meg hogy ezt páronként, vagy személyeknek illik adni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743538 (4)
     
  5. 2005. június 22. 11:006.
    felhívnám, megkérdezném. Mi ezt úgysem tudjuk eldönteni. De biztos neked is van telefonod, ami segít megoldani a problémád :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850570 (3)
     
  6. Torolt_felhasznalo_743538
    Torolt_felhasznalo_743538
    2005. június 22. 11:177.
    szia!személyenként szoktak ilyen ajándékot venni, átlagosan 220-300 ft között mozog, attól függően mit és mennyiért akar a pár adni.
    Csomagocskába lehet még illatos mécsest (a mécses alumínium tartójából kiveszem magát a gyertyát, lehet úszógyertyával is csak az drága), vagy lehet kapni cukrozott mandulát, vagy kagylót amit a pár gyűjtött, vagy szív alakú bonbont. . . ha pl van egy hobbitok, ami nagyon speckó, akkor abban a témában is lehet mozogni.
    Amúgy a justmarried oldalon vannak még dolgok, viszont ők elég drágák, 500 körül van darabja, de ötletet lehet gyűjteni.
    Vagy ha van saját ötlet vagy le kell valamit koppintani az is megy.
    előzmény:
    nonamona (5)
     
  7. Torolt_felhasznalo_414458
    Torolt_felhasznalo_414458
    2005. június 22. 11:528.
    Mi magunk csináltuk, mézeskalácsot sütöttünk és kreatívkodtunk egy kicsit :)
    Remélem tetszeni fog nekik, szombaton kiderül :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743538 (7)
     
  8. 2005. június 22. 12:019.
    Szia! Szóval szombaton a nagy nap? hát igen, szép időt jósolnak :-)) Gratula előre is! Mindennel kész vagytok? Nekünk még van két hónap, de én már nem alszom, mert nem tudom, mit fogok elfelejteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_414458 (8)
     
  9. 2005. június 22. 12:0810.
    Mi ez a köszönőajándék dolog?
    Én itt olvastam először róla. Bár az is igaz, hogy előtte nem nagyon készültünk fel a szakirodalomból :)))
    Mikor kell adni? Az esküvőn? Vagy amikor ő adja a názajándékot?
    És az hogy képet ad magáról a pár amikor már minden lecsengett és újra nyugi van, az is köszönőajándék?
    előzmény:
    nonamona (9)
     
  10. Torolt_felhasznalo_414458
    Torolt_felhasznalo_414458
    2005. június 22. 12:4911.
    Köszi :) Minden megvan, csak még pénteken ki kell fizetni egy csomó dolgot. . . . cukrászdát, menyecskeruhát, virágokat, de meg van szervezve minden :)

    Ági: a köszönőajándékot a pár adja a násznépnek, mi azoknak, akik a vacsorára is hivatalosak. Amolyan kedves kis apró emlék nekik, amit hazavihetnek este magukkal :)
    előzmény:
    nonamona (9)
     
  11. 2006. január 4. 15:1612.

    Szia Gyorkesz!

    No akkor elő azokkal az ötletekkel! Mi az, amit kicsi pénzből sk el tudok készíteni. Van türelmem hozzá, én is imádom a kreatív dolgokat!

    Kérdés!

    Hogy tudsz ilyen szépen írni mézeskalácsra?? Nekem nem megy!

    És hol találtad azt a neked tetsző ruhát?!:-)

    címem: cryshler@citromail.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_484095
    Torolt_felhasznalo_484095
    2006. május 3. 11:2713.

    Sziasztok,

    Nekunk tavaly nyaron volt az eskuvonk. A koszonetajandekokkal mi is bajban voltunk, de vegul ugy dontottunk, hogy mindenki meg ott a helyszinen fog tolunk egy kepet kapni.

    Ezert meg a fotozasra jott velunk egy baratunk, aki szinten csinalt nehany kepet rolunk. Ott helyszinen meg is neztuk a kepeket a laptopon, kivalasztottunk egy kepet, majd megszerkesztettuk. Rairtuk a datumot, a nevunket, majd a barat elment egy foto boltba, es rogton elo is hivatott belole egy parat. Mire elkezdodott a ceremonia, adigra mar a taskamban lapultak a kepek is.

    Igy a kesobbi rokonlatogatast is megusztuk, es mindenki orult.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top